Samsung, yenilikçi tasarımları ve dahili özellikleri nedeniyle şu anda Akıllı Telefon endüstrisinin önde gelen markası konumunda. Samsung cihazlarınıza şarkı indirmek istiyorsanız, size bu imkanı sağlayan birkaç online web sitesi mevcuttur, ancak dilediğiniz her parçayı tek bir portalda bulamazsınız. Bu nedenle, Samsung şarkı indirme hizmeti için internette bulunan tüm multimedya sitelerinde tek seferde arama yapmanıza imkan sağlayan yenilikçi bir uygulama geliştirildi.

Bölüm 1. En İyi Samsung MP3 Şarkı İndirme Uygulaması

Size tüm çevrimiçi yayın sitelerinden video ve ses indirme ayrıcalığını sunan bir uygulama arıyorsanız, aradığınız uygulama kesinlikle Snaptube. Bu uygulama görünüşte YouTube’a benziyor, ancak sizi şaşırtacak çok gelişmiş seçeneklere sahiptir. Uygulamayı kullanarak herhangi bir videoyu tek bir kuruş ödemeden 1080p, 2K, 4K ve 6K gibi olası tüm çözünürlüklerde kaydedebilirsiniz.

snaptube
İndir

Uygulamanın ana sayfasına, tercih ettiğiniz YouTube içeriklerine kolayca keşfetmenize izin veren özel işlevler entegre edilmiştir. Ayrıca bu Samsung şarkı indirme uygulamasını, herhangi bir hesap eklemeden kullanabilirsiniz, ancak bu zaman tüm işlevler tam olarak çalışmayacaktır. Diğer tüm multimedya uygulamaları gibi, bu uygulama da premium üyelik seçeneği sunuyor. Bu seçeneği kullanarak reklamları kaldırabilirsiniz.

Bölüm 2. Samsung Akıllı Telefonlarda Şarkı İndirme Yöntemi

Bu uygulamayı kullanmadan önce, her türlü rahatsızlığı önlemek için bazı düşünceleri aklınızdaki çıkarın. Bu uygulama Google Play Store’da mevcut değil, bu nedenle uygulamayı resmi veya üçüncü taraf web sitesinden .apk formatında temin etmeniz gerekiyor. Şu anda, Snaptube sadece Android işletim sistemiyle uyumlu, bu yüzden bu işletim sistemini kullanıyorsanız indirmenizi tavsiye ederiz. İşte Samsung telefonlara şarkı indirmek için gerekli adımları anlatan bir kılavuz.

Adım 1. Snaptube’u Samsung’unuza kurun

Her türlü kötü amaçlı yazılım tehdidini önlemek için Snaptube resmi web sitesini ziyaret edin ve Samsung için en iyi şarkı indirme uygulamasını indirin. Dosyayı telefon belleğinize kaydettikten sonra, kurulumunu gerçekleştirin. Herhangi bir .apk dosyasını ilk kez yüklüyorsanız, telefon sizi uyaracak ve üçüncü taraf uygulamaların yüklenmesine izin verip vermeyeceğinizi soracaktır. Snaptube tamamen güvenlidir, o yüzden kolayca telefonunuza kurabilirsiniz.

Adım 2. Ücretsiz Şarkıları Keşfedin

Kurulum işlemi tamamlandığında, Samsung için ücretsiz şarkı indirme uygulamasını açın ve tüm özelliklerini gözden geçirin. En üstteki bölüm, YouTube’dan müzik ve video aramak için bir arama çubuğuna sahiptir. Bu arama çubuğunu, çeşitli web sitelerinin URL’lerini girerek onları açmak için de kullanabilirsiniz. İster ses ister video formatında olsun, dilediğiniz şarkıyı bu bölümlerin herhangi birinden arayın.

Adım 3. Şarkıyı Samsung Telefonunuza indirin

Şarkı açılarak oynatılmaya başlayınca, oynatılan dosyanın altında sağ tarafta bulunan indirme işaretinin bulunduğu oku bulun. Mevcut indirme seçeneklerini görmek için okun üzerine tıklayın. Dosya ses formatında ise, mp3 veya M4A formatında indirebileceksiniz. Dosya bir video ise, ses formatlarıyla birlikte video çözünürlüğü seçeneklerini de göreceksiniz. Samsung mobil şarkı indirme seçeneğinde, indirmeyi başlatmak için ses dosyası formatını belirleyebilirsiniz. Yükleme tamamlandığında, yüklenen öğe dahili belleğe kaydedilecektir. Şarkıyı çevrimdışı çalmak veya WhatsApp veya Facebook aracılığıyla başkalarıyla paylaşmak için akıllı telefonunuzun herhangi bir müzik uygulamasını kullanabilirsiniz.

Chief Editor on Jun 01, 2020

Categories