Tüm alanlarda güvenilir bir akıllı telefon satın alma söz konusu olduğunda, akla gelen ilk marka Samsung markasıdır. İnsanlar genelde yüksek hızlı internetin evrimi nedeniyle şarkıları çevrimiçi olarak oynatmayı tercih ediyor. Ancak bunu yapmak, internetin olmadığı bazı uzak mekanlarda pek mümkün değildir. Böyle durumlarda, hiçbir uygulama internet bağlantısı olmadan çalışamaz. Eğer ücretsiz bir Samsung müzik indirme uygulaması arıyorsanız, aradığınız şey bu makalede.

Bölüm 1. Ücretsiz Samsung Müzik İndirme Downloader Uygulaması

Bir akıllı Samsung telefonu kullanıcısı olarak, parçaları çevrimdışı oynatmak için kaydetmeye imkan sağlayan iyi bir müzik indirme uygulaması bulma konusunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Bu, kullanıcıya için ister ses ister video dosyası olsun, çevrimdışı multimedya içeriğini ulaştırmak için geliştirilmiş muhteşem bir android uygulaması.
snaptube
Ücretsiz İndir
Bu ücretsiz Samsung müzik indirme uygulaması, çevrimdışı oynatmak için multimedya dosyalarını telefon belleğine kaydetmenin yanı hem de içerikleri çevrimiçi moda oynatma özelliğine sahip benzersiz bir uygulamadır. Arama çubuğuna belirli bir sitenin URL’sini girmeniz yeterlidir ve tek bir kuruş bile ödemeden tüm içerik kaydedilmeye hazır hale gelir. Bazı popüler müzik siteleri, istediğiniz müzik parçalarını keşfetmeniz için sitelere doğrudan erişim sağlamak adına ana sayfada yer imi olarak işaretlenmiştir. Uygulamayı her türlü müzik ve videolar için bir arama motoru olarak düşünebilirsiniz.

Bölüm 2. Samsung Telefonlara Nasıl Müzik İndirilir

Samsung Galaxy ve diğer Samsung telefonlar için bu müzik indirici ile şarkıları kaydetmek çok basittir. Sadece aşağıda belirtilen talimatları izlemeniz yeterli.

1. Adım. Snaptube Uygulamasını Samsung Telefonunuza Yükleyin

Yapmanız gereken ilk şey, yalnızca .apk dosya formatında mevcut olan snaptube mobil uygulamasının yüklemektir. İşlem bittiğinde, uygulamanın bulunduğu bildirim alanına gidin. Üzerine dokunun ve uygulama Samsung telefonlarına müzik indirmek için kurulmaya  başlayacaktır.

Güvenlik engelleri nedeniyle, Akıllı telefonunuz .apk dosyalarının manuel olarak yüklenmesine izin vermek için izninizi isteyecektir. Bundan sonra gelecekte bu tür dosyalar için kuruluma izin vermeniz gereken bir ayarlar sayfası açılacaktır.

2. Adım. Samsung Telefonunuz İçin Ücretsiz Olarak Şarkıları Arayın

samsung müzik indirme

Kurulduktan hemen sonra, Snaptube’u açın ve basit ama akıllıca tasarlanmış bir arayüz karşınıza çıkacaktır. En üstteki alanda bir arama çubuğu bulunur, altında popüler müzik sitelerinin kaydedileceği bir yer imi seti vardır. Bu bölümün hemen altında, güzel tasarlanmış alanlarla YouTube önerileri bulacaksınız. Bu öneriler, bir Google ID ile kaydolduktan sonra görünecektir. Şarkıya ilişkin anahtar kelimeyi arama çubuğuna yazın veya yer imi bölümünden önceden yüklenmiş bir müzik sitesini açın.

3. Adım. Şarkıları Samsung Telefonunuza İndirin

samsung müzik indirme

Tercih ettiğiniz müzik dosyası göründüğünde, açmak için üzerine dokunun. Müzik çalma alanının altında, sağ tarafta aşağı bakan bir ok butonu bulacaksınız. Üzerine dokunun ve indirme seçenekleri listesinden seçiminizi yapın. Samsung ücretsiz müzik indirme uygulaması, müzik dosyasını size iki formatta – Mp3 ve M4A formatlarında seçmek için olanak sunar. Bunlardan herhangi birini seçin ve indirme işlemi tamamlanana kadar bekleyin. Şimdi herhangi bir müzik çaları açın ve parçayı artık çevrimdışı olarak da çalabilirsiniz.

Android cihazlar için kullanılan Samsung müzik indirme programları ve MP3 indiriciler, Google Play’den kolay ve hızlı bir şekilde indirilip cihaza kurulabilir. Android işletim sistemi cep telefonlarında ve tablet gibi akıllı cihazlarda bulunabilir. Ayrıca Android cihazlar için çok sayıda şarkı indirici mevcuttur. Diğer işlemcilerden farklı olarak, Android cihazlarda müzik indiricilerin daha kolay indirilmesi ve verimli kullanılması. Google, Samsung müzik indirme uygulamalarının ve indirilenlerin cihazlar arasında kullanımı için çok kapsamlı izinler sunduğundan dosyaların kullanım alanını kısıtlamaz.

Bölüm 3. Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde, Samsung telefona müzik indirme ve Samsung müzik indirme programı gibi çeşitli konular hakkında sıkça sorulan sorulara değineceğiz.

Samsung telefona müzik indirme uygulaması bulunuyor mu? 

Evet, Snaptube uygulaması tam da bu durum için tasarlanmış bir uygulama olarak öne çıkıyor. Snaptube ile Samsung telefona müzik indirme gibi çeşitli işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung müzik indirme için hangi uygulamayı kullanabilirim? 

Bu işlem için kullanabileceğiniz en iyi uygulamanın Snaptube olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Snaptube ile her türden şarkıyı ve videoyu sadece birkaç dakika içinde Samsung cihazınıza indirebilirsiniz.

Nereden Samsung müzik indirme işlemi yapabilirim?

Eğer indirmek istediğiniz şarkıyı bulduysanız, şarkının bağlantısını kopyalayıp, Snaptube’u kullanarak indirebilirsiniz.
Eğer indirmek istediğiniz şarkıya henüz karar vermediyseniz, Snaptube’u çalıştırabilir ve uygulama içinde gezinerek bir şarkı bulup, indirebilirsiniz.

Chief Editor on Dec 04, 2022

Categories