Tüm alanlarda güvenilir bir akıllı telefon satın alma söz konusu olduğunda, akla gelen ilk marka Samsung markasıdır. İnsanlar genelde yüksek hızlı internetin evrimi nedeniyle şarkıları çevrimiçi olarak oynatmayı tercih ediyor. Ancak bunu yapmak, internetin olmadığı bazı uzak mekanlarda pek mümkün değildir. Böyle durumlarda, hiçbir uygulama internet bağlantısı olmadan çalışamaz. Eğer ücretsiz bir Samsung müzik indirme uygulaması arıyorsanız, aradığınız şey bu makalede.

Bölüm 1. Ücretsiz Samsung Müzik İndirme Downloader Uygulaması

Bir akıllı Samsung telefonu kullanıcısı olarak, parçaları çevrimdışı oynatmak için kaydetmeye imkan sağlayan iyi bir müzik indirme uygulaması bulma konusunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Bu, kullanıcıya için ister ses ister video dosyası olsun, çevrimdışı multimedya içeriğini ulaştırmak için geliştirilmiş muhteşem bir android uygulaması.
snaptube
İndir
Bu ücretsiz Samsung müzik indirme uygulaması, çevrimdışı oynatmak için multimedya dosyalarını telefon belleğine kaydetmenin yanı hem de içerikleri çevrimiçi moda oynatma özelliğine sahip benzersiz bir uygulamadır. Arama çubuğuna belirli bir sitenin URL’sini girmeniz yeterlidir ve tek bir kuruş bile ödemeden tüm içerik kaydedilmeye hazır hale gelir. Bazı popüler müzik siteleri, istediğiniz müzik parçalarını keşfetmeniz için sitelere doğrudan erişim sağlamak adına ana sayfada yer imi olarak işaretlenmiştir. Uygulamayı her türlü müzik ve videolar için bir arama motoru olarak düşünebilirsiniz.

Bölüm 2. Samsung Telefonlara Nasıl Müzik İndirilir

Samsung Galaxy ve diğer Samsung telefonlar için bu müzik indirici ile şarkıları kaydetmek çok basittir. Sadece aşağıda belirtilen talimatları izlemeniz yeterli.

1. Adım. Snaptube Uygulamasını Samsung Telefonunuza Yükleyin

Yapmanız gereken ilk şey, yalnızca .apk dosya formatında mevcut olan snaptube mobil uygulamasının yüklemektir. İşlem bittiğinde, uygulamanın bulunduğu bildirim alanına gidin. Üzerine dokunun ve uygulama Samsung telefonlarına müzik indirmek için kurulmaya  başlayacaktır.

Güvenlik engelleri nedeniyle, Akıllı telefonunuz .apk dosyalarının manuel olarak yüklenmesine izin vermek için izninizi isteyecektir. Bundan sonra gelecekte bu tür dosyalar için kuruluma izin vermeniz gereken bir ayarlar sayfası açılacaktır.

2. Adım. Samsung Telefonunuz İçin Ücretsiz Olarak Şarkıları Arayın

Kurulduktan hemen sonra, Snaptube’u açın ve basit ama akıllıca tasarlanmış bir arayüz karşınıza çıkacaktır. En üstteki alanda bir arama çubuğu bulunur, altında popüler müzik sitelerinin kaydedileceği bir yer imi seti vardır. Bu bölümün hemen altında, güzel tasarlanmış alanlarla YouTube önerileri bulacaksınız. Bu öneriler, bir Google ID ile kaydolduktan sonra görünecektir. Şarkıya ilişkin anahtar kelimeyi arama çubuğuna yazın veya yer imi bölümünden önceden yüklenmiş bir müzik sitesini açın.

3. Adım. Şarkıları Samsung Telefonunuza İndirin

Tercih ettiğiniz müzik dosyası göründüğünde, açmak için üzerine dokunun. Müzik çalma alanının altında, sağ tarafta aşağı bakan bir ok butonu bulacaksınız. Üzerine dokunun ve indirme seçenekleri listesinden seçiminizi yapın. Samsung ücretsiz müzik indirme uygulaması, müzik dosyasını size iki formatta – Mp3 ve M4A formatlarında seçmek için olanak sunar. Bunlardan herhangi birini seçin ve indirme işlemi tamamlanana kadar bekleyin. Şimdi herhangi bir müzik çaları açın ve parçayı artık çevrimdışı olarak da çalabilirsiniz.

updated by Chief Editor on Haz 01, 2020

Kategoriler