İnternet hızının çok çok düşük olduğu bir zaman vardı ve eğlence kanallarını izlemenin tek yolu çok fazla kısıtlamaların olmasına rağmen TV idi. Artık Viki, en sevdiğiniz programı veya filmi izlerken tüm oynatma kontrollerini kullanmamızı mümkün kıldı. Bu uygulama çoğunlukla Kore, Çin, Japonya veya Tayvan gibi ülkelerin prodüksiyonu olan popüler dramaları ve dizileri hedefliyor. Bu uygulamanın en iyi yanı, 20’den fazla dilde altyazılara sahip olmasıdır. Çok fazla özelliğe sahip olmasına rağmen, bu uygulamada ihtiyacınız olan şeyi bulmayabilir veya sunucu yanıt vermeyebilir. Böyle durumlarda, Viki uygulaması yerine Android akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz bazı daha iyi alternatifler vardır. Bir göz atın ve hangisinin sizin için en iyi seçenek olacağına kendiniz karar verin.

Bölüm 1. Viki Kore Dramaları Uygulaması için En İyi 5 Alternatif

1. Snaptube

Viki drama uygulaması daha çok son dramaları sunması ile bilinir, peki sizi yeni bir eğlence seviyesine götürecek yenilikçi bir uygulamaya ne dersiniz. Snaptube kullanırsanız, size herhangi bir kısıtlama olmadan tüm video akışı web sitelerine erişme lüksü tanıyacaktır. Ücretsiz bir kullanıcı olarak, herhangi bir videoyu akıllı telefonunuza abonelik ücreti ödemeden kaydedebilirsiniz. Snaptube yalnızca resmi sitede veya üçüncü taraf web sitelerinde .apk dosya formatında mevcuttur. Herhangi bir zararlı içerik tehdidi olmadan tamamen güvenlir bir şekilde kullanılabilir. Snaptube kullanıcı arayüzü bir multimedya tarayıcısına benziyor ve buradan video izlemek için sosyal medya web sitelerine de erişebilirsiniz.
snaptube
İndir

2. Shazam

Bu rekabetçi devirde, sadece benzersiz ve üretken bir konsept kendine has bir kimlik belirleyebilir ve trendlerde uzun süreliğine kalabilir. Shazam bu konseptin mükemmel bir örneğidir diyebiliriz. Shazam uygulaması sadece birkaç saniye içinde yakında çalan müzikleri tanımlamak gibi inanılmaz bir işlevselliğe sahiptir. Tek bir dokunuşla, ilgili video klibe, ses dosyasına, şarkı sözlerine ve gerçek zamanlı akış servis sağlayıcılarına da erişebileceksiniz. Ayrıca, telefon internet bağlantısına sahip olmasa bile kullanıcının bir şarkıyı tanımlamasını sağlayan çevrimdışı bir işlevselliğe de sahiptir. Şarkı tanımlandıktan hemen sonra anında Spotify çalma listesine eklenebilir.

3. Twitch

Canlı akış uygulamaları pazarında Twitch kendine has bir konuma sahiptir. Twitch, oyun videolarını yayınlama ve doğrudan Android cihazınıza IRL yayını gibi özelliklere sahip bir çoklu platform uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların videoları izlerken aynı zamanda canlı sohbet aracılığıyla birbirleriyle etkileşime girmesini mümkün kılıyor. Görüntülü sohbet özelliği, dünya çapında oyuncu topluluklarının tek bir platformda toplanmasını çok kolay bir hale getirdi. Twitch özellikle ciddi oyun tutkunları için tasarlanmıştır, bu yüzden bir FPS veya RPG bağımlısıysanız mutlaka cihazınıza yükleyin.

4. TV Series

Dünyanın her yanından TV dizilerini izlemek için basit bir tasarıma sahip orijinal bir Viki TV uygulaması alternatifi arıyorsanız bu uygulama tam size göre. Basit arayüzü ile birlikte, aynı zamanda zengin özelliklere sahip bir uygulama olan TV Series, binlerce diziyi farklı dillerde aramanıza olanak tanıyor. Ayrıca bu uygulama, aynı hesapla başka bir cihazda kullanılmak üzere verileri kaydetmek için bulut hizmeti de sağlıyor. Temasını ruh halinize göre değiştirebileceğiniz son derece özelleştirilebilir bir uygulamadır. Sadece bir liste oluşturun ve daha sonra izlemek için en sevdiğiniz TV dizilerini sırayla ekleyin.

5. PuhuTV

Türk filmlerinin ve dramalarının hayranı iseniz, bu uygulama sizin için olmazsa olmaz. Bu uygulama sayesinde farklı türlerde dramaları, filmleri ve çizgi film serilerini keşfedebilir ve yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Herhangi bir abonelik ücreti gerekmeden Android Akıllı telefonları, tablet ve akıllı TV üzerinden erişilebilir. PuhuTV arama sonuçlarına göre tercihlerinizi hatırlama yeteneğine sahip akıllı bir uygulamadır. Uygulamayı bir sonraki açışınızda, ilgi alanlarına en çok uyan içerikleri öncelik sırası ile otomatik olarak görüntüleyecektir.

Bölüm 2. Viki Android Uygulaması Alternatifi Nasıl Kullanılır

Size tam bir eğlence deneyimi sunacak bir uygulama arıyorsanız, bu tanıma en çok uyan uygulama Snaptube olacaktır. Bu uygulama başkalarının abonelik bazında sunduğu birçok ayırt edici özelliğe sahiptir. Uygulamayı denemek istiyorsanız, aşağıdaki talimatları dikkatlice okuyun.

  1. Snaptube uygulamasını Android cihazınıza indirin. Başarılı bir kurulumdan hemen sonra uygulamayı başlatın.
  2. Bir drama veya dizi izlemek için adını arama çubuğuna yazın, ilgili tüm YouTube sonuçları sizin için listelenecek. Eğer aradığınızı orada bulamazsanız, aynı arama çubuğuna ilgili bir URL girin.
  3. Drama veya dizi sitesi açıldığında, tercih ettiğiniz videoyu arayın.
  4. Oynatmak için sadece üzerine dokunun veya daha sonra çevrimdışı modda izlemek için Akıllı Telefonunuzun belleğine kaydedin.

Chief Editor on Jun 01, 2020

Categories