Viki özellikle Kore dizileri eksenli büyük bir kategoriye sahip olan yayın platformudur. 2010’dan beri hizmet veren ABD merkezli Viki Kore dizileri ve Asyalı prodüktörlerin imzasını barındıran eserleri bünyesinde barındırıyor. Popüler platform Çin, Japonya, Tayvan ve Güney Kore ülkelerinin popüler televizyon eserlerini dünya ile buluşturuyor.

Onlarca farklı dilde altyazı sunan Viki ülkemizde de rağbet görüyor. Özellikle Kore prodüksiyonlarının ülkemizdeki izleyici kitlesinde olumlu bir izlenim bıraktığını söylemek mümkün.

Bölüm 1: Viki Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Rakuten Viki olarak da bilinen popüler dizi ve film sitesi Türkiye’deki seyircilerin ilgisini cezbetmeyi başardı. Dolayısıyla her gün pek çok kişi Rakuten Viki nedir sorusunu soruyor. Bununla beraber platformda ön plana çıkan eserler de Asya prodüksiyonlarını sevenlerin dikkatini çekiyor. Peki Rakuten Viki ücretli mi? Platformun sunduğu eserleri izlemek için ödeme yapmak gerekiyor mu?

rakuten viki nedir

Öncelikle Viki platformunun ücretsiz kullanılabildiğini belirtmekte fayda var. Fakat ücretsiz olarak kullanırken platformdaki reklamları izlemeniz gerekiyor. Yani ücretsiz seyir zevkinizin çeşitli reklamlar tarafından arada sırada bölünebileceğini unutmamalısınız. Bununla beraber Viki Kore dizileri arasından sevdiğiniz serileri yine de ödeme yapmadan izleyebilirsiniz.

Eğer reklamsız bir deneyim isterseniz Rakuten Viki’nin aylık abonelik sistemine dahil olabilirsiniz. Bu sistemde aylık ödeyeceğiniz ücret ile daha iyi bir deneyim elde eder ve reklamsız bir seyir zevkine erişebilirsiniz.

Asya prodüksiyonlarını çok seven pek çok kişi platformun zengin içeriklerinden dolayı Rakuten Viki APK aramaları yapıyor. Fakat internet bağlantınız olmadığında bu içerikleri izlemek ne yazık ki mümkün değil. İşte tam da bu noktada devreye Snaptube giriyor.

Bölüm 2: Snaptube Uygulamasının Özelliklerini Listeledik

Popüler bir video indirme uygulaması olan Snaptube ile dizi dünyasını yakından takip edebilir ve en sevdiğiniz dizilerden kesitleri, komik videoları, eğlenceli klipleri ve çok daha fazlasını 50’den fazla platform üzerinden indirebilirsiniz. Snaptube Rakuten Viki APK aramasının en iyi alternatifi olarak öne çıkıyor.

rakuten viki nedir

Ücretsiz İndir

1. Hızlı Video İndirme Fırsatı

Snaptube ile video indirirken dakikalarca beklemenize gerek yok. Snaptube hızlı sunucuları sayesinde çeşitli video işlemlerini göz açıp kapayıncaya kadar tamamlayacak.

2. Sınırsız İşlem Şansı

Snaptube ile yapacağınız işlemlerde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Uygulamayı sınırsız düzeyde kullanabilirsiniz.

3. Hesap Oluşturmaya Gerek Yok

Snaptube MP4 video dönüştürücü ile herhangi bir işlem yapmak için hesap oluşturma zorunluluğu yok.

Sevilen video indirici uygulama milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bununla beraber Snaptube ücretsiz, hızlı ve kolay kullanımı ile Viki için de harika bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Snaptube ile sevdiğiniz Kore dramaları ya da diğer Asya dizilerinin çeşitli kesitlerini 50’den fazla platform üzerinden indirebilirsiniz.

 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter
 • DailyMotion
 • WhatsApp
 • 4Shared
 • Vimeo
 • MetaCafe
 • TikTok
 • Vevo
 • Animeq
 • Funnyordie

Bölüm 3: Nasıl Video İndirilir? (İnternetsiz Video İzleme Yöntemi)

İnternet bağlantınız olmadığında Viki Kore dizileri izlemekte problem yaşayabilirsiniz. Bu noktada daha önce indirmiş olduğunuz videolar seyir zevkinizi sürdürmenize yardımcı olacaktır. Peki Snaptube ile video indirme işlemi nasıl yapılır?

Adım 1: Snaptube APK kurulumunu gerçekleştirin.

Snaptube APK dosyası ile kurulumu saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tarayıcınızı açın ve Snaptube resmi internet sitesine gidin. Daha sonra ana sayfadan indirme işlemini başlatın.

Telefonunuzun ayarlar penceresinde yer alan Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver seçeneğini işaretleyin. Bu izni verdikten sonra APK’nın yüklemesini sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

rakuten viki nedir

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını bulun.

Cihazınıza kaydetmek istediğiniz videonun bağlantısını bulun. Dilerseniz doğrudan arayüz üzerinden de arama yapabilirsiniz.

rakuten viki nedir

Adım 3: Video bağlantısını Snaptube arayüzüne kopyalayın.

Videonun URL adresini Snaptube arayüzüne yapıştırın. Format ve çözünürlüğü belirledikten sonra indirme işlemini başlatın.

Bölüm 4: Sık Sorulan Sorular

Rakuten Viki nedir gibi soruların yanı sıra dizi severlerin aklını kurcalayan pek çok soru var. Bu bölümde platforma dair sık soruların sorulara cevaplar getirdik.

Viki tamamen ücretsiz mi?

Viki platformu kullanıcılarına ücretsiz dizi ve film izleme fırsatı sunuyor. Fakat ücretsiz izleme sürecinin zorunlu reklam izlemeye sahip olduğunu belirtelim. Dolayısıyla Rakuten Viki bedava olarak izlendiğinde seyir zevkinizin kesilebileceğini unutmayın. Aylık abonelik sistemi ile reklamsız bir deneyim elde edebilirsiniz.

Viki nereden indirilir?

Viki Google Play Store ve benzeri dijital uygulama mağazaları üzerinden Viki Rakuten’i indirebilirsiniz. Kore drama dizilerini ve Asya filmlerini yayın platformu üzerinde izlemeye başlayabilirsiniz.

Rakuten Viki nasıl izlenir?

Viki Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda stabil bir şekilde çalışıyor. Sevilen yayın uygulaması mevcut cihazlarda hiçbir problem oluşturmadan çalışacak ve sizi renkli Asya dramalarına davet edecek.

Chief Editor on Nov 24, 2022

Categories