Siz de Kore dizilerinin hayranı iseniz, o zaman doğru yere geldiniz. Kore dizilere, tüm dünyada milyonlarca insan tarafından izleniyor. Eşsiz cazibesi ve çeşitli türlerin özenli bir şekilde tasvir edilmesi ile meşhurdurlar. Artık, sadece Android cihazınızı kullanarak istediğiniz Kore dizisini indirebilirsiniz. Bu kılavuzda, en sevdiğiniz Kore drama dizilerinin bölümlerini ücretsiz olarak yüksek kalitede nasıl indireceğinizi öğreteceğiz.

Bölüm 1. Snaptube: Android İçin En İyi Kore Dizisi İndirici

Snaptube, en çok tavsiye edilen Kore dizisi videosu indiricisidir. Uygulamayı Android cihazınıza indirebilir ve en kısa sürede en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca çok sayıda Kore dizisini indirmeden de izleyebilirsiniz.

  • Snaptube, kullanımı son derece kolay olan %100 ücretsiz bir çözümdür.
  • Çeşitli video paylaşım ve barındırma platformlarını tek bir yerde toplamıştır.
  • Uygulama, yüksek çözünürlüklü içerik izlemeyi ve indirmeyi destekleyen hızlı yüklenen bir oynatıcıya sahiptir.
  • Önde gelen tüm Android cihazlarla uyumludur ve video ya da müzik indirmek için son derece güvenli bir çözüm sunar.

snaptube

Ücretsiz İndir

Bölüm 2. Snaptube’de Kore Dizisi Nasıl İndirilir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Snaptube kullanmak son derece kolaydır. Saniyeler içinde doğru videoları bulabilir ve İngilizce altyazılı Kore dizilerini sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Şu basit adımları uygulamanız yeterlidir:

Adım 1: Snaptube uygulamasını indirin

Başlamak için, Snaptube resmi web sitesini ziyaret edin ve APK sürümünü cep telefonunuza indirin. APK dosyası indirildikten sonra üzerine dokunun ve kurulumu tamamlamak için ekranda belirecek basit talimatları izleyin. Snaptube, cihazınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecek güvenli bir uygulamadır.

Devam etmeden önce, cihazınızda üçüncü taraf indirme özelliğinin etkinleştirildiğinden emin olun. Ayarlar > Güvenlik bölümüne gidin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini açın.

kore dizi indir

Adım 2: Herhangi bir videoyu arayın

Snaptube uygulaması yüklendikten sonra, Kore dizisi indir işlemi yapmak için Android telefonunuzda uygulamayı başlatmanız yeterlidir. Ana sayfasında, liste halinde çeşitli video paylaşım platformlarını görebilirsiniz. Video aramak için bir platforma dokunmanız yeterlidir.

Ayrıca buraya seçtiğiniz bir platformu da ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, “Diğer” seçeneğine dokunun ve bir platform ekleyin/kaldırın.

Artık alakalı anahtar kelimeleri girerek herhangi bir videoyu arayabilirsiniz. Arama çubuğuna, en sevdiğiniz Kore dizisinin adını, bölüm adını veya ilgili başka bir anahtar kelimeyi girebilirsiniz.

Uygulama, girilen anahtar kelimeleri otomatik olarak arayacak ve alakalı arama sonuçlarını gösterecektir.

kore dizi indir

Adım 3: Online Kore dizisi indirin

İstediğiniz videoyu bulduktan sonra, küçük resmin yanındaki indirme simgesine dokunmanız yeterlidir.

Ayrıca yine burada herhangi bir videoyu da izleyebilirsiniz. Özel bir oynatıcı açmak için videoya dokunmanız yeterlidir. Bu şekilde, indirmeden önce herhangi bir videoyu izleyebilirsiniz. Kaydetmek için video oynatıcının altındaki indirme simgesine dokunun.

Uygulama, indirmek istediğiniz Kore dizisi videosu için farklı çözünürlük seçenekleri (ve boyutları) sunacaktır. İndirme işlemini başlatmak için istediğiniz çözünürlüğe dokunun.

İndirme işleminin tamamlanması için bir süre bekleyin. Videoyu izlemek için Snaptube’deki “İndirilenler” klasörüne gidebilirsiniz. İndirilen videoları cihazınızın (veya SD kartın) depolama alanındaki dosya yöneticisini kullanarak da bulabilirsiniz.

Kore dizilerini bedava indirmenin bu kadar kolay olacağını kim bilebilirdi? Snaptube sayesinde, en sevdiğiniz Kore dizisi bölümlerini mevcut olan en iyi kalitede indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Snaptube’de çok sayıda film ve TV dizisiyle ilgili tonlarca başka video da bulabilirsiniz. Hiç durmayın, Snaptube uygulamasını hemen indirin ve en sevdiğiniz videoları ücretsiz olarak indirmeye başlayın.

Bölüm 3. Sıkça Sorulan Sorular

Kore dizileri ve kore dizi indirme hakkındaki sıkça sorulan soruları burada bulabilirsiniz.

En çok izlenen Kore dizileri nelerdir?

Kore dizisi indir işlemi yaparak indirebileceğiniz çok fazla kore dizisi bulunuyor. Bunlardan bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz:
Crash Landing on You
All of Us Are Dead
Sweet Home
Hellbound
Mr.Sunshine
Business Proposal 
Start-up
Forecasting Love and Weather
Squid Game
My Name

Nereden Kore dizisi izleyebilirim?

Snaptube’u kullanarak en popüler Kore dizilerini hem izleyebilir hem de indirebilirsiniz. En popüler Kore dizilerini bulmak için uygulamayı çalıştırmanız ve bu konuda bir arama yapmanız yeterli olacaktır. Snaptube, ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunacak.

Kore dizisi nasıl indirilir?

Snaptube gibi bir uygulama aracılığıyla çok kolay bir şekilde Kore dizisi indir işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı görmek için lütfen bir önceki bölümdeki adımlara göz atın. Yukarıdaki adımlar, Kore dizisi indirme işlemi yapabilmeniz için gerekli olan her bilgiyi içeriyor.

Chief Editor on Dec 11, 2022

Categories