Bir Android veya iOS kullanıcısı olarak YouTube’u MP3’e dönüştürmek ve çevrimdışı kullanım için müziği mobil cihazınıza yüklemek isteyebilirsiniz. Piyasadaki çoğu dönüştürücü, önce videoyu indirmenizi ve daha sonra dönüştürmenizi gerektirir. Ancak, doğrudan YouTube’dan MP3’e dönüşümünü destekleyecek bir YouTube MP3 dönüştürücü uygulamasını kullanabilme şansınız var ve bu makalede, deneyebileceğiniz en iyi uygulamaları tanıtacağız.

Bölüm 1. Android ve iOS için En İyi 5 YouTube MP3 Dönüştürme Uygulamaları

1. Snaptube

youtube mp3 dönüştürme uygulamasıSnaptube, çevrimiçi videoları ve müzikleri ücretsiz indiren bir Android uygulamasıdır. Herhangi bir dönüştürme olmadan videoların doğrudan MP3’e indirilmesini destekler. Dahası, İnternet bağlantısı olmadan da indirmeden önce videoyu izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz videoları ücretsiz olarak Instagram, Facebook, YouTube, Vimeo, Dailymotion vb. dâhil olmak üzere 50’den fazla web sitesinden indirebilirsiniz. Ayrıca Snaptube, videoları çeşitli çözünürlüklerde indirebilir ve herhangi bir videonun tüm HD çözünürlüklerini destekler.

İndir

2. YouMP34

Uygulama, videoları YouTube’dan MP3 veya MP4’e indirmeyi ve dönüştürmeyi destekler. İşlem, videoyu aradığınız, seçtiğiniz, oynattığınız veya MP3 veya MP4 dosyası olarak indirdiğiniz üç basit adımı içerir. Uygulama, toplu dosyaları indirmeyi destekler ve dosyalarınız için kolay bir arama sunar. Sadece Android işletim sistemini destekler. Bu ücretsiz bir uygulama ve ücretleri hakkında endişelenmemelisiniz.

3. Android YouTube Downloader

Android YouTube Downloader, Android cihazında video izleyip dönüştürmenize olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. İndirme arka planda gerçekleşir ve bu nedenle internette gezinebilir, YouTube’da video izleyebilir, tweet atabilir veya dosyanızı indirirken müziğinizi dinleyebilirsiniz. İndirilen dosyayı kolayca MP3’e dönüştürebilir ve şarkıları cihazınıza kaydedebilirsiniz. Uygulama %100 ücretsizdir, hızlı ve kolay bir ara yüze sahiptir. Bu uygulamanın dezavantajı, çok fazla reklam içermesidir.

4. MyMP3

MyMP3, iOS için harika bir YouTube MP3 dönüştürücüsüdür. YouTube’daki videolar dâhil herhangi bir videoyu MP3’e dönüştürebilir. Uygulama için iOS 7.1 veya daha yeni bir sürüm gerekiyor ve iPhone, iPod touch ve iPad ile uyumludur. Videonuzu YouTube’dan hızlı bir şekilde indirebilir ve cihazınızdaki MyMp3 uygulamasını kullanarak dönüştürebilir veya cihazınızda görüntüleyebileceğiniz herhangi bir videoyu da dönüştürebilirsiniz. Uygulama ücretsiz değil, ancak hiçbir reklam içermiyor.

5. Tube to MP3

Tube to MP3, YouTube için MP3 dönüştürme amaçlı basit bir Android uygulamasıdır. Film müziklerini YouTube videolarınızdan çıkarmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca videoların WMA’ya ve AAC’ye hızlı bir şekilde doğrudan indirilmesini de destekliyor. Uygulama ücretsizdir ve indirmeden önce uygulamada video dosyasını bulabilir ve oynatabilirsiniz. Videoyu ön izleyebilir ve sadece indirmek istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Uygulama Android işletim sistemini desteklemektedir.

Bölüm 2. YouTube Videoları, Android’de MP3’e Nasıl Dönüştürülür

Adım 1. Bir YouTube Videosu Arayın

Android’inizde Snaptube uygulamasını açın. Birkaç bölüm görüntülenecek, “Video Siteleri”ne tıklayın ve ardından YouTube’u seçin. En üstteki arama alanına videonun adını girin. Bazı öneriler görüntülenecektir.

Adım 2. YouTube’u MP3 olarak indirin

Önerilerden istediğiniz videoyu seçin ve indirmek için sağ alttaki kırmızı Yükleme oku simgesine dokunun. Video ve ses formatlarını listeleyen bir pencere görünecektir. Müzik seçeneğinde, MP3’ü tıklayın ve indirme hemen başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, İndirilenler sekmesine dokunarak MP3 dosyasını bulabilirsiniz.

updated by Chief Editor on Şub 25, 2020

Kategoriler