Snaptube Online Downloader

snaptube online
Android cihazınızda yüklü olan uygulamaların çoğu gibi, “YouTube Android’de çalışmıyor” sorunuyla sonuçlanabilecek pek çok şey mevcut. Bazıları cihazınızdaki sorunlarla ilgilidir, diğerleri ise YouTube’daki sorunlara veya kısıtlamalar nedeniyle olabilir. Bu yayında, Android cihazınızda YouTube’un sorunsuz çalışmasını etkileyebilecek en yaygın sorunları ve olası bazı çözümlerini ele alıyoruz.

Bölüm 1. YouTube Videoları Android’de Çalışmıyor Sorununa En İyi Çözüm

youtube uygulaması çalışmıyor androidYukarıdaki durumlardan, pop-up’lardan ve sık sık YouTube uygulamasıyla gelen teknik/telif hakkı sorunlarından kurtulmak istiyorsanız, deneyebileceğiniz pek çok değerli alternatif vardır. Snaptube bu çok sayıdaki alternatiflerden biridir.

İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen Snaptube, videolarını internet bağlantısı olmadan da izlemesi gereken YouTuber’lar ve diğer video yayını hayranları için bir çözüm haline geldi. Bu süre zarfında Snaptube, Android akıllı telefonlarında ve tabletlerinde MP3 müzik dosyalarını ve HD videolarını yayınlayıp indiren çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılıyor. Ayrıca, indirmeler yalnızca YouTube ile sınırlı değildir. Twitter, Instagram, Vimeo, Dailymotion, Metacafe, Vuclip ve Vevo dâhil olmak üzere müzik ve video indirebileceğiniz düzinelerce site mevcuttur.

İndir

Bölüm 2. YouTube Uygulamasının Nedenleri ve Çözümleri Android’de Çalışmıyor

1. Video yüklenmiyor

YouTube, abonelerinin videolarını kendi mobil cihazlarıyla kanallarına yüklemelerine olanak tanır. Ancak, bazen videolarınız farklı nedenlerle yüklenemez. Uygulama, belirli bir yüklemenin başarısız olduğunu bildiren birçok hata mesajından birini döndürür.YouTube, yüklediğiniz dosya türüne, yüklemek istediğiniz dosyaya uygulanan telif hakkı kısıtlamalarına bağlı olarak katı video yayınlama kurallarına sahiptir.

Önerilen çözüm: Kanalınıza herhangi bir video yüklemeden önce yüklemek istediğiniz dosyanın dosya boyutuna, biçime ve diğer kısıtlamalara ilişkin olarak YouTube’un şartlarına uyup uymadığını kontrol edin.

2. Tarayıcı sorunları

Android cihazlardaki YouTube uygulamaları ile ilgili en yaygın sorunlardan bazıları, yerel Android tarayıcıları ile ilgili sorunların çevresinde yaşanır. Çerezler ve geçici veri dosyaları telefonunuzun belleğini tıkadığında, YouTube’da video izleme de dâhil olmak üzere cihazınızla çok fazla bir şey yapamazsınız.

Önerilen çözüm: Bu nedenle, ilk olarak tarayıcınızın önbelleğini ve çerezlerini her hafta en az bir kez temizleyin. Uygulamalarınızı yavaşlatabilecek gereksiz tarayıcı uzantılarını kaldırın ve her zaman tarayıcı eklentilerinizi güncellediğinizden emin olun.
Tarayıcı önbelleğinizi temizlemek için, tarayıcı menülerinin çoğunda olduğu gibi gizlilik ve güvenlik seçeneğine gidin, önbelleği temizle seçeneğini seçin ve Tamam’a basın.

3. YouTube, sürekli donuyor

Bu, Android cihazlarda YouTube uygulamasıyla ilgili muhtemelen en rahatsız edici sorundur. Beğendiğiniz bir video gördünüz ve başlatılmadan hemen önce yükleme çemberi ortaya çıkıyor ve ağdaki diğer tüm cihazlar çok iyi akıyor olsa bile video yüklenmiyor ve donuyor. YouTube uygulamasını güncellediğinizde bile düzelmez. Bu, gerçekten tek yapmak istediğiniz şey sıkıcı bir öğle vaktini vine dünyasının sarmaşıklarında kaybolarak geçirmek istediğinizde sinir bozucu olabilir.

Önerilen çözüm: Bazen sorunların YouTube sunucuları ile ilgisi olmasına rağmen, çoğu zaman cihazınızla veya bulunduğunuz ağla ilgili olabilir. Kablosuz bağlantıda geziniyorsanız modeme yaklaşmaya çalışın, çünkü bazen Wi-Fi sinyalleri çok fazla seyahat edemez. Bu işe yaramazsa, modeminizi fişten çekerek ve tekrar açmadan önce yaklaşık 30 saniye bekleyerek yeniden başlatın.
Cihazınızı yeni bir başlangıç ​​yapmak için yeniden başlatmayı da deneyebilirsiniz. Her şey başarısız olursa, uygulamayı kaldırın ve istendiğinde güncellemelere izin verdiğinizden emin olarak yeniden yükleyin.

4. Güvenlikle ilgili sorunlar

Android’deki çoğu antivirüs ve gizlilik uygulaması, internet trafiğinin çoğunu telefonunuza girmeye ve telefonunuzdan çıkmaya çalışan virüslere karşı koruyan güvenlik duvarı koruması ile birlikte gelir. Bazı durumlarda, bu güvenlik duvarları YouTube video yayınları dahil olmak üzere yasal olmayan ağ trafiğini istemeden engelleyebilir. Bu olduğunda, favori videolarınızı YouTube’da izlerken genellikle her türlü hata ortaya çıkar.

Önerilen çözüm: Bu sorunu çözmek için, antivirüs uygulamanızın ayarlar paneline gidin ve YouTube’u antivirüs tarafından engellenemeyen web siteleri listesine eklendiğinizden emin olun.

5. Android güncellemesinden sonra oluşan bağlantı hatası

En son Android güncellemeleriyle cihazlarını sürekli taze tutmak isteyen çoğu Android kullanıcısı, her güncellemeden sonra diğer uygulamalarla ilgili sorunlar yaşar. YouTube uygulaması, etkilenen bu uygulamalardan biridir; bir video izlerken “Sunucu bağlantısı kesildi. Yeniden denemek için dokunun” hata mesajını almak en sinir bozucu sorunlardan biridir. Dokunmak hiçbir işe yaramaz ve kullanıcıyı kızgın bir halde bırakır.

Önerilen çözüm: Sorunu çözmek için, yüklediğiniz reklam engelleyicileri devre dışı bıraktığınızdan emin olun.

updated by Chief Editor on Eyl 10, 2020

Kategoriler