YouTube MP3 İndirici AndroidYaşadığımız çağda, Android telefonumuzda bulundurmak istediğimiz farklı müzik ya da videolar piyasaya sürülüyor. Bildiğiniz gibi, doğru bir araca sahip değilseniz MP3 dosyalarını YouTube’dan indirmek biraz zor. Çevrimiçi araçları kullanmayı tercih edebilirsiniz, ancak bu bir MP3 indirici uygulamasının kullanımıyla uyuşmuyor. Bu makalede, size piyasadaki en yeni YouTube MP3 İndirici Android uygulamasını tanıtacağız.

Bölüm 1. YouTube MP3 Android İndirici

android için youtube mp3 indiriciSnaptube, Android için MP3 dosyalarını anında telefonunuza indirebilmenizi sağlayan en yeni YouTube MP3 indiricisidir. MP3 dosyalarını sadece YouTube’dan değil Facebook, Instagram, Dailymotion, SoundCloud, Vine, Funny veya Die, Vimeo, Korean show ve diğerleri gibi birçok web sitesinden de indirebilirsiniz. Snaptube, desteklenen sitelerden video indirmek söz konusu olduğunda kullanımı kolay olduğu için hızlıdır. Bu hafif Android uygulaması, aşağıda listelenen diğer özelliklerle oluşturulmuştur.

İndir
  • Desteklenen çeşitli sitelerden anahtar kelimeler kullanarak müzik ve video arar.
  • YouTube, Instagram, Kore Show, SoundCloud, SongsLelo ve Dailymotion gibi birçok video sitelerini destekler.
  • İndirilen dosyalardan veya telefon depolama alanınızdan Snaptube ile bir oynatma listesi oluşturur ve her zaman yeniler.
  • Sadece Android telefon depolama alanınızın 7,3 MB’ını tüketir.
  • Dosyaları 2K ve 4K dâhil olmak üzere farklı çözünürlükte indirir.
  • Doğrudan telefonunuza indirilebilecek yeni videoları ve en yeni videoları keşfeder.
  • Bağlantıları otomatik olarak algılar ve bunları indirmenize izin verir.

Bölüm 2. YouTube’dan Android’e MP3 İndirme

Snaptube, YouTube’da MP3’ü Android’e indirmenizi sağlar. Birinci yöntem olarak uygulama içi arama yoluyla ve ikinci yöntem ise URL’yi kopyalayıp yapıştırarak gerçekleştirilir.

1. Adım – Snaptube’u İndirin ve Kurun

İndir düğmesini tıklayarak veya https://www.snaptubeapp.com/tr adresini ziyaret ederek Snaptube Android yazılımını indirin. Oradan açmadan önce telefonunuzun uygulamayı yüklemesine izin verin.

2. Adım – Uygulamanın içinde YouTube’a girin

Snaptube uygulamasını açtıktan sonra, kullanıcı dostu bir ara yüz göreceksiniz. “YouTube” seçeneğini tıklayın ve ortadaki “Ana Sayfa” düğmesinin yanındaki Arama Kutusuna gidin. “Arama” kutusuna dokunun ve istediğiniz müzik dosyasını arayın. Örneğin, “Despacito.”


Alternatif olarak, URL kopyala-yapıştır yöntemini de kullanabilirsiniz. Snaptube’un “arama” düğmesine URL’yi yapıştırın ve “Ara”ya tıklayın. Ardından şarkıyı göreceksiniz ve ekranınızın sağ alt tarafındaki kırmızı aşağı ok şeklindeki indirme düğmesini göreceksiniz.

3. Adım – YouTube’u MP3 olarak indirin

Snaptube; aramaları YouTube sonuçlarına, Web sonuçlarına, Oynatma Listesi’ne ve Kanal’a göre bularak anında yükleyip görüntüler ve kategorilere ayırır.


Sonuçlardan, “İndirme” düğmesine tıklayarak “URL’nin Çözünürlüğü” bölümünü göreceksiniz ve daha sonra MP3 müziğinizin kalitesini seçebilirsiniz. 128K MP3 üzerine tıklayın ve MP3 dosyası hemen indirmeye başlayacaktır.

İndirmelerinizi daha iyi bir şekilde yönetmek için ipuçları

Snaptube’u kullanmanın keyfini çıkartabilmeniz için ücretsiz bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz:
• Snaptube ile müzik indirdikten sonra, “İndirilenler” menüsündeki tüm indirmelere ulaşabilirsiniz. “AnaSayfa” menüsüne dokunun ve “İndirilenler” üzerine tıklayın.
• Müziğinizin bir çalma listesini de oluşturabilirsiniz; sadece “Ana Sayfa> İndirme” ye gidin. Özelleştirilmiş çalma listenize eklemek için müzikteki üç ok üzerine tıklayın.
• Ayrıca videolarınızı yönetebilir ve bir oynatma listesi oluşturabilirsiniz.
• Videolarınızı ve müziğinizi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilir veya birden fazla yolla bilgisayara aktarabilirsiniz.

updated by Chief Editor on Şub 25, 2020

Kategoriler