android için ücretsiz youtube downloaderSon yıllarda, eskiden var olan YouTube indiricilerinin çoğu engellendi ve kaldırıldı. Kedi severler, dublör olmak isteyenler ve diğer YouTube video tutkunları için çok seçenek kaldı. Düzinelerde uygulama inceledikten sonra bu yazıda, bu boşluğu doldurmak için oluşturulmuş ve Android mobil cihazlarda kullanılabilen dört ücretsiz YouTube video indiriciyi sunuyoruz. Aşağıya bakın.

Bölüm 1. Android Mobil Cihazlar için En İyi 4 Ücretsiz YouTube Video İndiricisi

1. Snaptube

android için ücretsiz youtube indiriciYapı kalitesi, kararlılık ve özellikler açısından, yalnızca birkaç YouTube indiricisi Snaptube’a yaklaşıyor. İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen Snaptube, Android’de en popüler ücretsiz YouTube indiricilerinden biri haline gelmek için hızla büyüdü. Snaptube, kullanıcı deneyimini garanti altına almak için ağır yatırımlar yapan birkaç YouTube indiricisinden biridir.
İndirme söz konusu olduğunda, Snaptube kullanıcıların Instagram, Facebook, YouTube, Vimeo, Dailymotion.com ve Metacafe.com gibi farklı web sitelerinden video ve müzik dosyalarını indirebilmelerini sağlar. Kullanıcılar ayrıca farklı video çözünürlüklerinde dosyaları indirebilir, MP3 müzik indirmelerini yönlendirebilir, anahtar kelimeleri kullanarak video arayabilir ve hatta telefonunuzun yerel dosya tarayıcısını kullanmadan uygulama içindeki indirme işlemlerini yönetebilirler.

İndir

2. TubeX

TubeX, her ay Android mağazalarına giren binlerce Android uygulamasından biridir. Ayrıca, iyi video indirme hızları ve gezinmesi kolay basit bir kullanıcı arayüzü sayesinde YouTube videolarını indirmek için popüler alternatiflerden biridir. TubeX, videoları yavaş bağlantılarla bile hızlı bir şekilde indirmek için çoklu bağlantı ve eş zamanlı kodlama teknolojisini içeren birkaç video indirme uygulamasından biridir.
TubeX, kullanıcıların video formatına ve kalitesine bağlı olarak farklı formatlarda video indirmelerine de olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca, indirmeden önce videoları izleyebilir ve tarayabilir; bu, indirmek istediğiniz belirli videonun niteliğinden emin değilseniz, kullanışlı olabilir.

3. YTD Video Downloader

YTD Video Downloader, piyasadaki en eski YouTube indiricilerinden biridir. Bu nedenle, uygulama programa düzenli güncellemelerden yararlanan büyük bir kullanıcı veri tabanını toplamıştır. Ayrıca, Android indiricisine ek olarak, Mac ve iOS cihazlarınız için YTD alabilirsiniz, bu da videolarınızı hareket halindeyken tabletlere ve akıllı telefonlara indirip dönüştürebileceğiniz anlamına gelir.
YTD, indirdiğiniz videolar için yüksek indirme hızları, çoklu video formatları ve ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olacak SSS’leri aracılığıyla kapsamlı bir bilgi tabanı sunar. Videoları indirildikleri anda dönüştürmeyi de seçebilirsiniz. Yani bu uygulama tüm ağır işi yaparken siz arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz.

4. Videoder

Video oynatıcısı, Android cihazınız için karşılaşacağınız en iyi YouTube indiricilerinden biridir. Ücretsiz bir uygulama için göreceğiniz en sorunsuz ve zarif kullanıcı ara yüzlerinden birine sahiptir.
YouTube’a ek olarak Videoder, kullanıcıların Facebook, Vimeo ve Instagram dahil olmak üzere 170’den fazla web sitesinden video indirmelerine olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca, indirilecek videoların kalitesinde de söz sahibi olurlar. Bu, yavaş bir bağlantıya sahip olduğunuzda çok faydalı olabilir.

Bölüm 2. En İyi Ücretsiz Android YouTube İnditici Nasıl Kullanılır?

Snaptube ile çalışmaya başlamak oldukça kolaydır. Aşağıdaki indir düğmesine tıklayarak veya resmi web sitesine giderek uygulamayı indirip yükleyebilirsiniz. Uygulamayı Android telefonunuza yükledikten sonra videoları iki yoldan biriyle indirebilirsiniz.

İlk yöntemde, uygulama ana ekranında önceden yüklenmiş birçok desteklenen video web sitelerinden birini bulun. Ekranın alt kısmındaki Artı işaretine dokunarak özel bir web sitesi ekleyebilirsiniz. Örneğin, YouTube simgesine dokunun, mevcut videolarda arama yapın veya arama çubuğunu kullanarak video arayın ve videoyu izlemeye başladıktan sonra görünen İndirme okunu tıklayın.

İkinci yöntemde, bir video URL’sini kopyalayıp arama çubuğuna yapıştırın ve video yüklendikten sonra İndirme okuna dokunun.

Her iki yöntemde, uygulama ana ekranının sağ üst köşesindeki indirme düğmesine dokunarak indirilen (aynı anda en fazla 10 video indirebilirsiniz) videoların ilerlemesini izleyebilirsiniz.

updated by Chief Editor on Şub 25, 2020

Kategoriler