Samsung S8 Youtube Videolarını İndirS8 ve S8 + cihazlarındaki Dev quad-HD Infinity ekrandan 4GB RAM’e kadar her şey mükemmelliği temsil ediyor, bu cihazlar kraliyet ailesi için üretildi. Hızlı şarj ile büyük 3,000mAh bataryayı ekleyin ve kendinize taşınabilir bir sinema sistemi edinmiş olursunuz. Ancak, yaygın olarak bilindiği gibi, her iyi donanım parçası, onu çalıştıran yazılım kadar iyidir. S8 ve S8 + film tutkunları için yapıldı, ancak cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak iyi bir uygulama yüklemeniz gerekiyor. Bu yazıda, YouTube videolarının Samsung S8 ve S8 + versiyonlarına nasıl indirileceği anlatılıyor. Okumaya devam edin.

Bölüm 1. Samsung S8 ve S8+ için Youtube Downloader

samsung s8 youtubeSamsung S8 YouTube Downloader olan Snaptube, akıllı telefonunuza müzik ve videoları doğrudan izlerken indirmenize yardımcı olur. Ücretsiz uygulama, kullanıcıların 4K çözünürlüğe kadar müzik dosyalarını ve HD videolarını indirmelerini sağlayarak, S8 ve S8 + kullanıcılarına quad-HD ekranlarında eşsiz video kalitesi sunuyor. Uygulama ayrıca, birden fazla çözünürlükte akış ve indirme işlemlerini de desteklemektedir.
Snaptube ayrıca, önceden yüklenmiş video ve müzik sitelerini uygulamaya önceden eklemiş olduğunuz siteler ve uygulamalardan farklı video ve müzik izleme web sitesine erişmenizi sağlar. Bunlar arasında YouTube, Vimeo, Dailymotion, Vevo, Metacafe ve Soundcloud gibi temiz ve sorunsuz MP3 müzik dosyalarını indirmenize izin veren müzik siteleri bulunur.

İndir

Bölüm 2. Samsung S8 cihazlarınıza Youtube Videolarını Nasıl indirebilirsiniz

Güzel şeyler küçük paketlerde gelir. Bu nedenle Snaptube, 64 GB depolama alanı ile dosya boyutunun aklınızdaki son şey olmasına rağmen, kurulumu kolay küçük bir APK dosyasına geliyor. Yine de, küçük dosya boyutu, düzinelerce üçüncü taraf indirme sitelerinden yapabileceğiniz bir şeyi indirmeyi ve yüklemeyi kolaylaştırır.

1. Adım. Video’yu bul

Uygulamayı çalıştırın ve ana ekranın üstündeki arama çubuğuna gidin. Burada izlemek veya indirmek istediğiniz video için anahtar kelimeleri girin. Ayrıca, uygulamadaki favori / trend video listesinden bir video seçebilirsiniz.

2. Adım İndirmeye Başlayın

Seçilen video oynatılmaya başladığında, videoyu cihazınıza kaydetme seçeneği sunan bir İndirme simgesi görünecektir. Bu simgeye dokunduğunuzda, video indirme otomatik olarak başlayacaktır.


Uygulamadaki herhangi bir ekranın üst kısmındaki indirilenler simgesine dokunarak indirmelerinizi her zaman takip edebilirsiniz. Ek olarak, aynı anda en çok 10 indirilen indirebilir, bu da Galaxy S8 veya S8 + akıllı telefonunuzun özelliklerini test etmenin iyi bir yoludur.

Bölüm 3. Samsung S8’inizi Daha İyi Hale Getirmek İçin İpuçları

Samsung S8 ve S8 +, bu cihazları normal akıllı telefonlardan ayıran yeni özellikler bulunmakta. Ve bunun iyi tarafı, bu yeni özellikleri telefonunuzu günlük kullanımınızla artırabilmenizdir, bu da Snaptube gibi uygulamalarla ilgili deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

  • Örneğin, Samsung akıllı telefonların S8 serisi Samsung’un en son AI denemesi olanı Bixby ile birlikte geliyor. AI destekli sanal asistanın bu parçası, video paylaşmadan arkadaşlarınıza fotoğraf ve video göndermeye kadar her şeyi yapmanıza izin verecek. Snaptube’i güçlendirmek, video ve müzik indirmelerinizi yönetmek ve Snaptube aracılığıyla indirdiğiniz videoları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için Bixby’yi kullanabilirsiniz.
  • Ayrıca, S8 ve S8 + üzerindeki kavisli ekranların her ikisinde de Kenar panelleri özelleştirebilmekte. Ekranın sol ve sağ tarafındaki ekran kenarları, hava durumunu, haber akışlarını, arama günlüklerini görüntülemek için özelleştirilebilir ve ayrıca en sevdiğiniz 10 uygulamayı ekleyebilmenizi sağlar. Videoları hızlı bir şekilde izlemek ve indirmek istiyorsanız, kolay erişim için Snaptube’ı Edge panelinde kurmak üzere telefonunuzun bu bölümünü kullanın.
  • Üstelik hepsi bu kadar değil. S8 ve S8 + ile birlikte gelen çift Bluetooth özelliği sayesinde sevdiğiniz videoları, filmleri ve TV dizilerini bir arkadaşınızla aktarabilir ve izleyebilirsiniz. Sadece Ayarlar> Bluetooth’a gidin, Bluetooth’u açın, listeden iki kulaklığa kadar seçim yapabilir ve kendi keyfinize göre eşleştirebilirsiniz.

updated by Chief Editor on Şub 25, 2020

Kategoriler