Yandex, her ne kadar sadece Ruslar tarafından kullanılan bir platformmuş gibi gözükse de aslında dünyanın her yerinden, milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan bir platform. Çoğu insanın sadece bir arama motoru sandığı Yandex, birçok farklı alanda hizmet veriyor. Video araması da bu alanlardan birini oluşturuyor. Peki, Yandex aramaları sonucunda karşınıza çıkan en popüler videoları ve bu videoları Yandexvideo indirme işlemi yaparak nasıl indirebileceğinizi biliyor musunuz? Merak etmeyin, bu yazı sayesinde öğreneceksiniz!

Bugün, piyasanın en iyi Yandex video indirme programı ve onun Yandex çevrimiçi video indirme özelliğini kullanarak en sevilen Yandex videolarını nasıl indirebileceğinizi göstereceğiz.

Bölüm 1. En Popüler Yandex Video Türleri

Yandex video indirme programı ve onun Yandex çevrimiçi video indirme özelliği ile Yandex video indir işlemi yapmadan önce, hangi tür Yandex videolarını indireceğinizi seçmelisiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına, en popüler Yandex video türlerini içeren bir liste hazırladık. Listemizi, aşağıda bulabilirsiniz. Bu listedeki video türlerinden herhangi birini, Yandexvideo indirme işlemi yaparak indirebilirsiniz.

 • Komik videolar
 • Korku videoları
 • Aşk videoları
 • Şarkı klipleri
 • Dizi/film klipleri
 • Belgeseller
 • Eğitici videolar
 • Çocuk videoları
 • Nostaljik videolar
 • Gezi videoları
 • Vlog videoları
 • Araba videoları
 • Spor videoları
 • Teknoloji videoları
 • Oyun videoları

Bölüm 2. Yandex Videolarını İndirmenin En Kolay Yolu: Snaptube

Artık, bahsettiğimiz Yandex video indirme programı hakkında daha fazla bilgi verebiliriz. Her türden Yandex videoları indirmek için kullanabileceğiniz en efektif uygulama olan Snaptube sahip olduğu Yandex çevrimiçi video indirme özelliği sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde Yandex video indir işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

yandex video indir

Ücretsiz İndir

Yandex videoları da dahil olmak üzere 50’den fazla platformdan video veya ses gibi çeşitli medya dosyalarını indirmek için kullanabileceğiniz bu kaliteli araç, 350 milyondan fazla kullanıcı sayısıyla kendi alanının en iyi uygulamalarından birisi olarak öne çıkmayı başarıyor. Tabii ki de Snaptube’un tek özelliği sadece video indirebilmek değil. Bu müthiş uygulamayla, video indirmek dışında da birçok işlem yapabilirsiniz. Mesela, uygulamanın içine entegre edilmiş olan oynatıcı sayesinde en sevdiğiniz videoları başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan oynatabilir, en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın desteklediği sosyal medya platformlarının her birine uygulama üzerinden giriş yapabilir ve sürekli sosyal medya uygulamaları arasında gezinmekten kurtulabilirsiniz. Yandexvideo indirme işlemi için en iyi tercihlerden birisi olan Snaptube’u, denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Bölüm 3. Snaptube Uygulamasını Kullanarak Yandex Videoları İndirme Kılavuzu

Snaptube ile Yandex video indir işlemi yapmak için neredeyse hiç uğraşmanıza gerek yok. Oldukça basit ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmış Snaptube, sadece birkaç dakika içinde hem kurabileceğiniz hem de ilk video indirme işleminizi gerçekleştirebileceğiniz kadar kolay bir kullanıma sahip. Aşağıdaki kurulum ve kullanım kılavuzundaki adımları uygulayarak, Snaptube’u kolayca kurabilir ve sevdiğiniz Yandex videolarını indirmeye başlayabilirsiniz.

Adım 1. Video indirmek için gerekli olan Snaptube uygulamasını kurun.

Snaptube uygulamasını kurmak için tek ihtiyacınız olan şey, uygulamanın APK dosyası. Bu dosyayı, Snaptube’un internet sitesinde bulabilir ve indirebilirsiniz.

Adım 2. Yandex’i kullanarak arama yapın ve bir video seçin.

Yaptığınız Yandex araması sonucunda denk geldiğiniz bir videoyu seçebilir ve videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz. Bu işlem, Snaptube ile videoyu indirebilmenizi sağlayacak.

yandex video indirme programı

Adım 3. Kopyaladığınız bağlantı ile bir Snaptube araması gerçekleştirin.

Uygulamayı açtığınızda, ana sayfada bir arama motoru göreceksiniz. Bu arama motoruna, daha önce kopyalamış olduğunuz video bağlantısını yapıştırın ve aratın.

yandex video indirme programı

Adım 4. Yandex videosunu indirme işlemini başlatın.

İndir tuşuna bastıktan sonra ekranda belirecek olan kalite ve format seçenekleri arasından istediğiniz bir çiftin üstüne dokunarak, indirme işlemini kolay bir şekilde başlatabilirsiniz.

Yandex’te arama yaparken geldiğiniz, en sevilen videoları indirmek için çeşit çeşit programlar ve internet siteleri ile uğraşmanın ne kadar zorlu bir işlem olabileceğinin farkındayız. Bütün bunlardan kurtulmak için ihtiyacınız olan tek şey, Snaptube gibi müthiş bir uygulamadan başkası değil! Snaptube’u tamamen ücretsiz bir şekilde herhangi bir Android cihazınıza kurarak, en sevdiğiniz Yandex videolarını sadece saniyeler içinde indirebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. İyi eğlenceler!

intern on Sep 14, 2022

Categories