VK Video dünyanın en popüler video siteleri arasında yer alıyor. Rusya merkezli sosyal medya platformunun ana merkezi ise Saint Petersburg’da yer alıyor. Pek çok farklı dilde kullanılan VK’nın yaklaşık 650 milyonluk bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. 2006 yılından beri hayatımızda olan sosyal medya platformu dünyanın en çok ziyaret edilen 16.sitesi olmayı başardı.

Kullanıcılarının büyük bir kısmı Rusya’da olsa da VK küresel bir başarı yakaladı. Tam adı VKontakte olan sosyal medya ağında pek çok video yer alıyor. Dolayısıyla kullanıcıların büyük bir kısmı VK video indirme işlemi yöntemlerini arıyor. Kullanıcılar platformda vakit geçirirken gördükleri video indirmek istiyor.

Bölüm 1: En İyi Video Siteleri Nelerdir?

VK Video dünyanın en popüler video ve sosyal medya ağları arasında öne çıkıyor. Fakat günümüzde video izleme hizmeti sunan onlarca farklı platform var. Sizler için en iyi video sitelerini derledik. Yazımızın devamında VK video indirici uygulama Snaptube’dan detaylıca bahsettik.

1. IGTV

Instagram’ın yeni video uygulaması olan IGTV başarılı bir şekilde yayın hayatına giriş yaptı. IGTV 60 dakika uzunluğa kadar videoların yüklenmesini destekliyor. Fakat IGTV’nin özellikle içerik üreticileri oldukça başarılı bir platform olduğunu söyleyebiliriz.

2. TikTok

TikTok bir milyarı aşkın kullanıcısıyla dünyayı etkisi altına almayı başardı. Dünyanın en büyük video platformlarından biri olan TikTok menzilini genişletmeye devam ediyor.

3. Vimeo

Kasım 2004 tarihinde kurulan Vimeo listemizdeki en köklü video listelerinden biri. Sayısız videoyu bünyesinde barındıran sosyal medya ağının merkezi ise ABD’de yer alıyor.

4. MetaCafe

2003 yılında Tel Aviv’de kurulan MetaCafe geçtiğimiz yılların en popüler video paylaşım sitelerinden biri oldu. Platform daha sonra YouTube, Vimeo ve DailyMotion gibi video devlerinin gerisinde kaldı. Ağustos 2021 itibarıyla MetaCafe’nin internet sitesi terk edildi. Fakat arşivlenen videolarını izlemek ve Snaptube ile videoları indirmek mümkün.

5. Dailymotion

Mart 2005’te kurulan DailyMotion ise “fark yaratan videoların yeri” sloganı ile hayatına devam ediyor. En büyük video paylaşım sitelerinden biri olan DailyMotion 17 yıllık bir tarihe sahip.

Elbette bu platformlar da VK Video gibi her saniye yenilenen içerik havuzlarına sahip. Fakat VK geçtiğimiz yıllarda çok güçlü bir video altyapısı kurdu. Bu yüzden pek çok kullanıcı VK video indirme işlemini gerçekleştirmek istiyor. Platform her ne kadar çok sevilse de ne yazık ki doğrudan telefona video indirme şansı sunmuyor. Dolayısıyla bu sosyal medya ağdan video indirmek için VK video indirici programa ihtiyacınız var.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Hakkında

Snaptube ile internette 50’den fazla sosyal medya platformu üzerinden dilediğiniz gibi video indirebilirsiniz. Snaptube ile çeşitli ses dosyalarını da telefonunuza kaydedebilirsiniz. Sevilen indiricinin özelliklerini sizler için listeledik.

vk dan video indirme

Ücretsiz İndir
  • Kullanması Tamamen Ücretsiz
  • Hızlı Video İndirme Fırsatı
  • Hesap Oluşturma Zorunluluğu Yok
  • 50’den Fazla Platformdan Video İndirebilme
  • Geniş Çözünürlük Seçenekleri
  • Uzun ve Can Sıkıcı Reklamlara Yer Yok

Snaptube’un birbirinden başarılı özellikleri saymakla bitmiyor desek yeridir. Özellikle VK kullanıcılarını çok memnun eden uygulamanın pek çok başarılı yönü mevcut.

Bölüm 3: Snaptube ile VK Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlem de Snaptube ile saniyeler içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Tam bu noktada gündemimize oturan VK’dan video indirme işlemi Snaptube ile kolaylaşıyor. Sizler için indirme işleminin adımlarını özetledik.

Adım 1: Video indirmeye başlamak için Snaptube uygulamasını cihazınıza yükleyin.

Video indirici uygulama Snaptube’u sorunsuz bir şekilde kurmak için telefonunuzun güvenlik ve gizlilik ayarlarını açın. Burada yer alan “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” ayarını işaretleyin. Daha sonra internet sitesinden Snaptube APK dosyasını indirin. Üzerine dokunduktan sonra sorunsuz bir şekilde yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Adım 2: VK video indirme işlemini tamamlamak için video bağlantını kopyalayın.

Telefonunuza kaydetmek istediğiniz VK videosunun bağlantı adresini kopyalayın. Adresi bulmak için gönderi çerçevesinin yanında yer alan üç noktaya ya da paylaş butonuna basın. Karşınıza çıkan pencereden video URL adresini kopyalayabilirsiniz.

vk dan video indirme

Adım 3: Bağlantıyı Snaptube uygulamasında yer alan arama kutusuna yapıştırın ve aratın.

Karşınıza çıkacak olan sonuçtan videoyu indirin. İndirmeden önce video çözünürlüğünü belirleyebilirsiniz. Daha sonra indirmeyi başlatabilir ve VK’dan video indirme işlemini sonlandırabilirsiniz.

vk dan video indirme
VK video indirici Snaptube ile dilediğiniz içerikleri indirmek işte bu kadar kolay. Size de Snaptube ailesine hoş geldin diyor ve iyi eğlenceler diliyoruz.

intern on Sep 16, 2022

Categories