Video içerikleri uzun bir süredir hayatımızda yer alıyor. En az internet kadar eski olan videolar günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Sosyal medyada her an video izliyor ve çeşitli komik videolar seyrediyoruz. Korku videoları, oyun videoları ve Influncer videosu gibi pek çok içerik ile vakit geçiriyoruz. Doğal olarak pek çoğumuz bu içerikleri doğrudan cihazına kaydetmek istiyor.

Bunun sebebi ise internet bağlantılarından kaynaklanıyor. Çeşitli türleri izlemek isteyenler çevrimdışı olarak da izleme fırsatına erişmek istiyor. Örneğin son zamanlarda en çok aratılan Fatih Selim videoları ise ebeveynler tarafından indiriliyor. Aileler Örümcek Adam videoları ya da Pepee videoları gibi içerikleri cihazlarına indiriyor. Böylece çocuklarına izlemeleri için videolar biriktiriyor.

Bölüm 1: Video Kategorileri Nelerdir?

En sevilen içerikler arasında ise korku videoları yer alıyor. Binlerce kişi düzenli olarak korku temalı içerikler seyrediyor. İlginç bir şekilde traktör videoları da en sevilen içerikler arasında yer alıyor. Her gün binlerce kişi bu enteresan görsel içeriklere zaman ayırıyor. Instagram, Twitter, Facebook ve TikTok gibi platformlar ise farklı uzunluklardaki içerikleri kullanıcıya sunuyor.

İşte bu platformlarda en çok rağbet gören video türleri. Sizler için en çok izlenen içerikleri kategori şeklinde sıraladık. Bu tür ve temalardaki içerikle çok dikkat çekiyor ve tüm ilgiyi üzerinde topluyor.

 • Oyun
 • Korku
 • Teknoloji
 • Sanat
 • Tasarım
 • Bilgi
 • Rehber
 • Klip
 • Çocuk
 • İnşaat

Kısaca bu içeriklerin sosyal medyanın vazgeçilmez bir parçası haline geldiğini söylemek mümkün. Rehber, yemek tarifi içerikleri ve ünlü videosu da en çok dikkat çeken kategoriler arasında yer alıyor. Diğer yandan baktığımızda da bu içerikler diğer platformlarda Reels, Story, Snap ve TikTok olarak adlandırılıyor.

Bölüm 2: Video Editleme, Küçültme ve Düzenleme

İnternetteki sayısız videoyu telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek mümkün. Daha sonra bu görsel içerikleri dilediğiniz gibi montajlayabilirsiniz. Çeşitli programlar sayesinde tüm bu işlemleri kolaylıkla geliştirebilirsiniz. Örneğin pek çok kişi oyun videoları ya da cuma videoları indirip montajlamaktadır. Böylece daha sonra paylaşarak daha fazla izleyici toplamaktadır.

Boyutu yüksek olan görsel içeriklerin boyutunu küçültebilirsiniz. İnternetteki programlar sayesinde görüntüde istemediğiniz bir yeri düzenleyebilirsiniz. İçerikleri dilediğiniz gibi kırpıp birbirine eklemek de yapabileceğiniz şeyler arasında yer alır.

Bölüm 3: Snaptube Nedir ve Nasıl Video İndirilir?

Snaptube ise yukarıda bahsettiğimiz bütün videoları telefonunuza indirmenizi sağlar. Örneğin çevrimdışı olduğunuzda bile izlemek mümkün olmayabilir. Fakat Snaptube ile doğrudan telefonunuza kaydolan gönderiler internetsiz olarak da izlenebilmektedir. Bu sayede Fatih Selim videoları arasından dilediğiniz indirebilir ve çocuğunuza izletebilirsiniz. Çevrimdışı olduğunuzda bile bu süreci rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Popüler şarkı ve video indirme uygulaması Snaptube internette gördüğünüz içerikleri rahatlıkla indirmenizi sağlar. Bu konuda hiçbir sınır olmadığını rahatlıkla belirtebiliriz. İndirebileceğiniz içerikler arasında kırmızı balık videosu, kral video ve çocukların çok sevdiği Pepee videoları da yer alır. Snaptube ile hiçbir sınırlama yoktur ve bu videoları indirmek de tamamen de ücretsizdir.

ifşa video

Ücretsiz İndir

Adım 1: Snaptube uygulamasını cihazınıza yükleyin.

Uygulamayı telefonunuza yüklemeden önce cihazınızın Ayarlar menüsünü açın. Burada Gizlilik ve Güvenlik sekmesine geçiş yapın. Karşınıza çıkan pencereden “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğini aratın. Bu izni bulduktan sonra onaylayın. Böylece dijital uygulama mağazalarından indiremeyeceğiniz içerikleri de cihazınıza yükleyebilirsiniz.

 • Daha sonra telefonunuzun mobil tarayıcısını açın.
 • Arama kısmına Snaptube yazın.
 • Resmi internet sitesine ulaştıktan sonra Snaptube APK İndirme 2022 butonuna basın.
 • İnen dosyayı üzerine dokunarak ya da bir APK kurucusundan yardım alarak yükleyin.

Snaptube kurulum işlemini başarıyla tamamladınız. Şimdi bir sonraki adıma geçebilir ve videoları indirebilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

Bir videonun bağlantısını kopyalamak için genellikle paylaş butonuna basmanız yeterli olmaktadır. Fakat sekmenin üstünde yer alan URL adresini kopyalamanız da mümkündür. Dilerseniz gönderi ayarlarından da bir videonun URL bağlantısını görüntüleyebilir ve kopyalayabilirsiniz.

am video

Adım 3: Kopyalamış olduğunuz video bağlantısını Snaptube arama çubuğuna yapıştırın.

Bağlantıyı uygulama içerisinde aratarak çıkan sonuçlara göz atın. Videoyu bulduktan sonra kalite ve format seçeneklerini belirleyin ve indirme işlemini başlatın.

pepee videosu
Snaptube ile telefonunuza gönderi indirmek işte bu kadar kolay. Başarılı bir şarkı ve video indirme uygulaması olan Snaptube ile size iyi eğlenceler dileriz!

intern on Sep 16, 2022

Categories