Bir videoyu MP4’e nasıl dönüştürebilir ve daha sonra Android telefonuma nasıl indirebilirim?
Geçtiğimiz günlerde bana bu soru sorulduğunda, pek çok insanın videodan MP4’e dönüştürücü aradığını fark ettim. Hepimizin, harika bir videoyla karşılaştığı ve mutlaka MP4’e dönüştürmek istediği anlar olmuştur. İyi haber şu ki, doğru uygulamayı kullanarak, herhangi bir videoyu sorunsuz bir şekilde MP4’e dönüştürebilirsiniz. Bu yazımda, Android’de online videoyu MP4’e dönüştürmek için aşamalı bir çözüm sunacağım.

Snaptube: En İyi Videodan MP4’e Dönüştürme Uygulaması

Hâlihazırda dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan Snaptube, tüm eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak eksiksiz bir video izleme ve indirme aracıdır. Sadece video izlemenin yanı sıra, videoyu MP4’e dönüştürmek ve Android telefonunuza indirmek için de kullanabilirsiniz.

snaptube
İndir

  • Snaptube’da 100’den fazla farklı platform yer almaktadır (YouTube, Facebook ve Instagram gibi). Uygulamalarını başlatmak yerine aralarında geçiş yapabilirsiniz.
  • Desteklenen bir platforma doğrudan video yükleyebilir veya video URL’si girebilirsiniz.
  • Video yüklendikten sonra, size MP4 dosyası olarak indirme seçeneği sunar. Bu işlem, herhangi bir videoyu HD ve ultra HD videolar da dâhil olmak üzere tek bir dokunuşla MP4’e dönüştürmenizi sağlar.
  • MP4 dışında, bir video yükleyebilir ve MP3 dosyası olarak indirebilirsiniz.
  • Snaptube’un diğer bazı özellikleri YouTube entegrasyonu, resim içinde resim modu, özelleştirilmiş oynatma listeleri, karanlık mod, kişisel video önerileri vb..

Snaptube Kullanarak Video Nasıl MP4’e Dönüştürülür?

Artık bu videodan MP4’e dönüştürücü uygulamasının temel özelliklerini öğrendiğinize göre, nasıl kullanacağınıza hızlı bir şekilde göz atalım. Snaptube kullanarak herhangi bir çevrimiçi videoyu MP4’e aşağıdaki şekilde dönüştürebilirsiniz:

Adım 1: Snaptube yükleyin ve kurun

Snaptube yüklü değilse, resmi web sitesine gidebilir ve APK dosyasını cihazınıza indirebilirsiniz. APK indirildikten sonra üzerine dokunun ve tarayıcınıza telefonunuza uygulama yüklemesi için izin verin.
Uygulamayı indiremiyorsanız, önce telefonunuzun Güvenlik Ayarlarına gidin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğinin etkinleştirildiğinden emin olun.

Adım 2: Dönüştürülecek videoyu arayın

Harika! Uygulama yüklendikten sonra başlatın ve indirmek istediğiniz herhangi bir videoyu arayın. Listeden desteklenen herhangi bir platformu ziyaret edebilir ve göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra, anahtar kelimeleri de girebilir (YouTube’da arama yapmak için) veya doğrudan video URL’sini arama çubuğuna yapıştırabilirsiniz.
İlgili sonuçları aldıktan sonra, videonun küçük resmine dokunabilir ve videoyu yükleyebilirsiniz.

Adım 3: Videoyu MP4’e dönüştürün

Video yüklendiğinde, ekranın altında bir indirme simgesi göreceksiniz. Yüklenen videoyu indirmek için farklı format ve çözünürlük seçeneklerini görmek için üzerine dokunmanız yeterli. Videonuzu indirmeye başlamak için buradan MP4’ü ve tercih edilen bir medya çözünürlüğünü seçin.

İşte bu kadar! Videodan MP4’e dönüştürücü uygulaması, videonuzu Android’inize indirmeye başlayacaktır. İndirmeyi kısa sürede tamamlamak için sağlam bir internet bağlantısına sahip olduğunuzdan emin olun. Online videodan MP4’e indirme işlemi bittikten sonra, videoyu Snaptube Kütüphanesinde veya telefonunuzun galerisinde bulabilirsiniz.

on Jul 14, 2020

Categories