Bazen bir videoyu indirdikten sonra o videoyu birleştirmek de isteyebiliriz. Video indirme işlemini yapabilen binlerce farklı araç bulunmasına rağmen konu video birleştirme işlemi yapmaya geldiğinde, bu sayının oldukça azaldığını fark edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda, video birleştirme uygulaması konusundaki eksik çok fazla ortaya çıkmaya başladı. Peki, bu eksikliği gidermek için ne yapabileceğinizi biliyor musunuz? Bu sorunun cevabını, bu yazıda bulabilirsiniz!

Bugünkü yazımızda, piyasada ses getirmeyi başarmış, ücretsiz, en kaliteli video birleştirme uygulaması olarak tabir edilen birçok farklı uygulamayı ve bu uygulamalarla nasıl birleşme anı video işlemi yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Bu sayede, ücretsiz olarak birleşme anı video işlemi yapabilecek ve sevdiğiniz videoları birleştirebileceksiniz.

Bölüm 1. En İyi Video Birleştirme Uygulamalarını Yakından Tanıyalım

Bu bölümde, piyasadaki en iyi video birleştirme uygulamalarını bulabilirsiniz. Listemizde bulunan her uygulama, oldukça uzun bir deneme sürecinden geçmiş ve kalitesi kanıtlanmış uygulamalardır. Bu uygulamaların bazıları sadece internet sitesi üzerinden hizmet verirken, bazıları ise çeşitli kurulum dosyaları ile kurulum yapmanızı gerektiren uygulamalar olabilir. Hangi tür video birleştirme uygulaması kullanacağınız konusunda tercih sizin!

Not: Listemizde herhangi bir iPhone video birleştirme aracı bulunmuyor. Bu durum, Apple’ın benimsediği politikalar sonucunda herhangi bir video birleştirme veya indirme aracının App Store’da hizmet verememesinden dolayı kaynaklanıyor. Ancak listede bulunan bazı araçlar (bkz. Aspose), App Store’da bulunmamalarına rağmen istediğiniz videoyu birleştirmenizi ve iPhone telefonunuza indirebilmenizi sağlıyor.

Snaptube

Aslında videoları birleştirmek yerine indirmek için kullanabileceğiniz bir uygulama olan Snaptube, listenin diğer sıralarında bahsedeceğimiz uygulamaları kullanarak yapacağınız birleştirme işlemleri için gereken videoları indirmek için müthiş bir seçenek olarak öne çıkıyor. Ücretsiz olan ve sadece dakikalar içinde kullanmaya başlayabileceğiniz bu araç ile sevilen videoları indirebilir ve listedeki diğer birleştirme uygulamaları ile birleşme anı video işlemi yapabilirsiniz.

iphone video birleştirme

Ücretsiz İndir

123Apps (Online Video Cutter)

Snaptube ile indirdiğiniz videoları birleştirmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz araç, iki farklı video klibini birleştirmenize olanak sağlıyor.

Fastreel

500 MB’ın altındaki videoları ücretsiz olarak birleştirebilen Fastreel, küçük boyutta birleştirme işlemi yapmak isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında bulunuyor. Uygulamanın ücretli sürümünü kullanarak, birleştirebileceğiniz videoların maksimum boyutunu artırabilirsiniz.

Beecut

Çeşitli videoları birleştirmek için bir diğer araç olarak Beecut’u örnek gösterebiliriz. Aynı anda 5 farklı videoyu birleştirebilen Beecut, ikiden fazla videoyu birleştirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir araç.

Aspose

Kurulum gerektirmeden kullanabileceğiniz Aspose ile en sevdiğiniz videoları ücretsiz olarak birleştirebilir ve cihazınıza indirebilirsiniz. Listedeki çoğu uygulamanın iPhone için desteği olmamasına rağmen Aspose, bir iPhone video birleştirme aracı hizmet veriyor ve ücretsiz olarak birleştirdiğiniz videoları iPhone telefonlarınıza indirebilmenizi sağlıyor.

Bölüm 2. Nasıl Video Birleştirebilirsiniz?

Video birleştirme yapmak gayet basit ve oldukça kısa sürede tamamlayabileceğiniz bir işlemdir. Yukarıda bahsettiğimiz Snaptube’u kullanarak sevdiğiniz videoları indirebilir ve daha sonra, listedeki herhangi bir uygulamayı veya internet sitesini kullanarak en sevdiğiniz videoları tamamen ücretsiz ve kolay bir şekilde birleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımlar, indirdiğiniz videoları nasıl birleştirebileceğiniz konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

  • Snaptube’u kullanarak sevdiğiniz videoları indirin (Bu işlemi nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için bir sonraki bölüme bakın.)
  • Yukarıda bahsettiğimiz herhangi bir aracı açın ve indirdiğiniz videoları, dosya ekleme özelliğini kullanarak ekleyin.
  • Birleştirme işlemini başlatmak için “Başlat” tuşuna basın. (Bazı araçlarda, bunu yapmanıza gerek yok.)
    İşlemin tamamlanmasını bekleyin.
  • İşte bu kadar!

Gördüğünüz gibi oldukça kısa bir süre içinde istediğiniz videoları birleştirebilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube ile Video İndirin: Birleştirmek için Video Nasıl İndirilir?

Birleştirmek istediğiniz videoları indirmek için Snaptube’u kullanabileceğinizden, daha önceki bölümlerde bahsetmiştik. Bu işlemi, sadece 4 adet basit adımı uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu adımları sizlere göstermek adına hazırladığımız rehber, hemen aşağıda bulunuyor. Rehberdeki adımlar, Snaptube’un kurulum ve kullanımı hakkında gereken bütün bilgileri içeriyor. Böylece bu adımları uygulayarak, Snaptube’u rahatlıkla kurabilir ve kullanabilirsiniz.

Adım 1. Snaptube video indirme uygulamasını Android telefonunuza indirin ve kurun.

Snaptube’u kurmak için gerekli olan APK dosyasını, Snaptube’un internet sitesinden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırmak ve ekrandaki adımları uygulamak, kurulumu tamamlamanız için yeterli olacaktır.

Adım 2. Birleştirmek istediğiniz videoları açın ve bağlantılarını kopyalayın.

Birleştirmek istediğiniz iki veya daha fazla videoyu açın ve bu videoların bağlantılarını kopyalayın.

video birleştirme uygulaması

Adım 3. Kopyaladığınız bağlantıları Snaptube’u kullanarak aratın.

Kopyaladığınız video bağlantılarını, Snaptube’u kullanarak sırasıyla aratın. Aramanız sonucunda, videoların ekranda belirdiğini göreceksiniz.

video birleştirme uygulaması

Adım 4. Videoları indirmeye başlayın.

Aradığınız bir videoyu indirmek için videonun alt kısmında bulunan indirme simgesine dokunmanız ve mevcut olan kalite ile formatlardan birini seçmeniz yeterli olacaktır. Bahsettiğimiz adımları, indirmek istediğiniz her videoya uygulayabilirsiniz.

Bu yazı sayesinde, video indirmek ve birleştirmek konusunda ihtiyacınız olan her aracı öğrenmiş oldunuz. Bahsettiğimiz araçları kullanarak en sevdiğiniz videoları ücretsiz olarak indirebilir ve birleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler!

intern on Sep 14, 2022

Categories