YouTube, Vimeo ve Dailymotion gibi video sitelerinden video indirmeye yönelik uygulamalar mı arıyorsunuz? Videolarınızı çevrimiçi olarak akıllı telefonunuza aktarmak istediğinizde, farklı paylaşım sitelerini destekleyebilecek Android için video indirici kullanmanız gerekir. Piyasada bulunan farklı araçlar vardır, bunları Android telefonunuzda alternatif olarak kullanabilirsiniz. Bu yazıda, Android cihazlarla uyumlu en iyi ilk üç video indiriciyi listeleyeceğiz.

Bölüm 1. En İyi 3 Android Video İndirici

1. Snaptube

youtube video indir apk

Ücretsiz İndir
Snaptube, Android için en iyi video indiricisidir. Vimeo, YouTube, Facebook, Instagram, SoundCloud ve çok daha fazlası gibi çeşitli video sitelerinden bir tıklamayla videolar çekmenizi sağlar. Snaptube ayrıca videoları çevrimiçi yayınlamanızı sağlar ve yerel depolama alanınıza erişebildiğinden, Android telefonunuzdaki tüm müzik ve video dosyalarınızı oynatır. Bu video indiricileri, farklı özellikte videolar indirmenize ve daha sonra indirilenlerinizi yönetmenize olanak tanır. Çalma listeleri oluşturabilir ve bunları tarihe ve isme göre sıralayabilirsiniz. Gezinmesi, indirmesi ve indirilen dosyaları yönetmesi daha kolay olan mükemmel bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir.

2. Savefrom

youtube video indir apk

Kolayca ve ücretsiz bir şekilde YouTube video indir işlemi yapmak istiyorsanız, Savefrom’a göz atabilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde Savefrom, milyonlarca kullanıcının ilk tercihlerinden birisi olmayı başarıyor.

3. Freemake

youtube video indir apk

Oldukça uzun bir süredir piyasada bulunan Freemake, uzun yıllardır en iyi video indirme araçlarının başında geliyor. Hem internet sitesi hem de video indirme programı APK bulunan Freemake ile oldukça kolay bir şekilde video indirebilirsiniz.

4. Tubemate

youtube video indir apk

YouTube video indirme APK uygulamaları denildiğinde akla ilk gelen seçeneklerden birisi olan Tubemate çok kolay ve efektif bir şekilde istediğiniz YouTube videolarını telefonunuza kaydetmenizi sağlıyor. YouTube’a ek olarak birçok farklı platformu destekleyen Tubemate’i ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

5. Y2Mate​

youtube video indir apk

Y2Mate video indirici APK ile YouTube başta olmak üzere onlarca farklı platformdan ücretsiz ve hızlı bir şekilde video indirebilirsiniz.

6. Vidmate​

youtube video indir apk

YouTube video indir apk olan Snaptube’a oldukça benzer bir araç olan Vidmate, 1000’den fazla siteden video indirebilen, bu konuda oldukça güçlü bir uygulama olarak öne çıkıyor. Ücretsiz bir şekilde indirip, deneyebilirsiniz.

7. Videoder​

youtube video indir apk

Windows ve Android cihazlarda kullanabileceğiniz Videoder video indirici APK ile en sevdiğiniz YouTube videolarını saniyeler içinde indirebilirsiniz.

8. Video Downloader

youtube video indir apk

100 milyondan fazla indirme ile oldukça geniş bir kullanıcı sayısına sahip olan Video Downloader, son zamanların en popüler video indirme araçlarının başında geliyor.

9. All Video Downloader

youtube video indir apk

Biraz eski ama yine de efektif sayılabilecek bir arayüze sahip olan All Video Downloader, basit kullanımı sayesinde 50 milyondan fazla kullanıcının kullandığı bir araç olmayı başardı. Uygulamayı, Google Play Store’da bulabilir ve deneyebilirsiniz.

10. Video İndirici

youtube video indir apk

Güçlü bir video indirme programı APK arıyorsanız, Video İndirici programına kesinlikle göz atmalısınız. Bu araç ile en sevdiğiniz YouTube videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz.

Bölüm 2. Android Telefonlarda Nasıl Çevrimiçi Video İndirilir

Bu noktada, en azından Android telefonunuza yükleyebileceğiniz ücretsiz bir video indirme seçeneğiniz vardır. Videoları çevrimiçi nasıl indireceğinizi öğrenmek akıllıca olduğundan, bu bölüm size basit adımlarla görevi nasıl tamamlayacağınızı gösterir.

1. Adım – APK’yi İndir ve Kur

Yukarıdaki İndir düğmesini tıklayarak telefonunuza Snaptube uygulamasını indirin ve kurun. Android telefonunuzda üzerine dokunarak Snaptube uygulamasını başlatın.

2. Adım – Favori Videolarınızı Arayın

Snaptube ara yüzünde, uygulamada listelenen videoların indirilmesini istediğiniz çevrimiçi paylaşım sitesine dokunun. Oradan, üstteki Ara düğmesine gidin ve videonun anahtar kelimeleri girin. Alternatif olarak, videoyu, uygulamanın arama kutusundaki URL’yi yapıştırarak da arayabilirsiniz.

3. Adım – Videoları Android’e İndirin

Snaptube daha sonra bulunan aramaları görüntüler ve ardından İndir düğmesine tıklayabilirsiniz. Ayrıca, ara yüzdeki “Videolar” simgesine tıklayabilir ve sadece İndir düğmesini tıklayarak indirebileceğiniz trend videolara ulaşabilirsiniz.

Uygulama daha sonra seçtiğiniz videoyu indirecek ve daha sonra bunları Snaptube üzerinde “İndirmeler” altında yönetebilirsiniz. Snaptube, çevrimiçi video indirme verimliliğini bu şekilde artırır.

Popüler video paylaşım web sitelerinde yer alan tüm videoları kolay ve zahmetsiz şekilde indirebilirsiniz. Artık bunu yapmak video indirici apk ve video programı apk sayesinde çok basit. Bir videoyu ya da yirmi dört saatten uzun değilse bir oynatma listesini indirmek için linki kopyalayın ve uygulamaya yapıştırın. Sonrasında istediğiniz formatı seçin, videonuzun çözünürlük kalitesini ve cihazınızda kaydedeceğiniz konumu seçin. Bu kadar! Bu arada yalnızca video indirme değil, bazı programlarda ses indirme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Bölüm 3. Video İndirme Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

Video indirme işlemi hakkında bizlere sıkça sorulan soruları ve bu soruların cevaplarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

YouTube’dan nasıl video indirebilirim?

YouTube’dan video indirmek için yukarıda bahsettiğimiz araçlardan birisini kullanabilirsiniz. Mesela Snaptube, tam da bu iş için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Snaptube’u kullanarak video indirme işlemini gerçekleştirmek için hemen yukarıda bulunan adımlara göz atabilirsiniz.

Video indirme programı ile her türlü siteden video indirebilir miyim?

Bu soruya teknik olarak olumlu bir cevap verebiliriz. Bir video indirme programının desteklemediği bir platformu, bir başka video indirme programı destekleyebilir. Bu sayede, ihtiyacınız olan platformu destekleyen video indirme programını kullanarak teknik olarak her türlü platformdan video indirme işlemi yapabilirsiniz.

Her türden video indirebilir miyim?

Evet, video indirme programları aracılığıyla her türden videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.

Chief Editor on Nov 29, 2022

Categories