Android için Video İndiriciYouTube, Vimeo ve Dailymotion gibi video sitelerinden video indirmeye yönelik uygulamalar mı arıyorsunuz? Videolarınızı çevrimiçi olarak akıllı telefonunuza aktarmak istediğinizde, farklı paylaşım sitelerini destekleyebilecek Android için video indirici kullanmanız gerekir. Piyasada bulunan farklı araçlar vardır, bunları Android telefonunuzda alternatif olarak kullanabilirsiniz. Bu yazıda, Android cihazlarla uyumlu en iyi ilk üç video indiriciyi listeleyeceğiz.

Bölüm 1. En İyi 3 Android Video İndirici

1. Snaptube

android için video indirmekSnaptube, Android için en iyi video indiricisidir. Vimeo, YouTube, Facebook, Instagram, SoundCloud ve çok daha fazlası gibi çeşitli video sitelerinden bir tıklamayla videolar çekmenizi sağlar. Snaptube ayrıca videoları çevrimiçi yayınlamanızı sağlar ve yerel depolama alanınıza erişebildiğinden, Android telefonunuzdaki tüm müzik ve video dosyalarınızı oynatır. Bu video indiricileri, farklı özellikte videolar indirmenize ve daha sonra indirilenlerinizi yönetmenize olanak tanır. Çalma listeleri oluşturabilir ve bunları tarihe ve isme göre sıralayabilirsiniz. Gezinmesi, indirmesi ve indirilen dosyaları yönetmesi daha kolay olan mükemmel bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir.

Ücretsiz İndir

2. Advanced Video Manager (ADM)

DimonVideo, Advanced Video Manager olarak bilinen bir video indirici sağlar. Geri kalanlar sıraya girerken, ADM ile üç dosyaya kadar indirebilirsiniz. Farklı siteleri destekler ve ayrıca tarayıcılardan ve panolardan bağlantıları kopyalayabilir. Süper hızlı indirir. Bu uygulama ayrıca görüntüleri, müzikleri, arşivleri indirebilir ve bunları telefonunuzda veya SD kartınızda saklayabilir. ADM, indirme işlemini hızlandıran turbo mod ile üretilmiştir.

3. Full Video Downloader

Full Video Downloader, videoları hızla çevrimiçi indirmenizi sağlayan başka bir Android uygulamasıdır. Bu uygulama ile sadece videoları, müzikleri değil, görüntüleri de indirebilirsiniz. Farklı tarayıcılardaki bağlantıları hızlıca algılayabilir ve indirmek için indirme simgesini açar. Ayrıca, Android telefonunuzda yeterli depolama alanı olmadığında indirme işlemlerini duraklatabilir ve iptal edebilir ve dosyaları silersiniz.

4. ClipGrap

Basit arayüzü ile kolay bir kullanım sunan uygulamada, video arama sekmesi de yer alıyor. İstenilen kalite ve formatta video indirme özelliği sunan ClipGrab video indirme programı apk, aynı zamanda videoyu yalnızca ses dosyası olarak indirme imkanı da sunuyor.

5. Freemake Video Downloader​

Freemake video indirme programı apk ileDailyMotion, Youtube ve Facebook olmak üzere birçok siteden video indirmenize olanak tanır. İndirdiğiniz videoyu dilediğiniz formata çevirebilirsiniz. Bunun dışında videoyu yalnızca ses dosyası olarak da kaydedebilirsiniz.

6. aTube Catcher

Adından dolayı bu programın yalnızca YouTube odaklı olduğunu düşünebilirsiniz ancak aTube Catcher video indirici apk ile indirilen videolar otomatik olarak bir dizi popüler formata dönüştürülebilir ve böylece videolarınızı izlemek istediğiniz cihaza göre özelleştirebilirsiniz.

7. WinX YouTube Downloader

Başarılı bulunan video indirme programları arasında yer alan WinX video indirici apk 360 video ve 3D videoları desteklemiyor. Yalnızca 4K video indirebiliyor. İhtiyacınız olan sadece 4K indirmekse WinX video indirme programı apk tam size göre.

8. 4K Video Downloader

4K Video Downloader sunduğu geniş destek ile birlikte Vimeo, TikTok, SoundCloud, Flickr, Facebook, Instagram, DailyMotion, Twitch ya da YouTube’dan video indirme imkanı sunuyor. Ayrıca 3D video ya da 360 video indirme seçeneklerini de sunan video indirici apk indirme işleminde hızlı ve sorunsuz.

9. ByClick Downloader

Piyasadaki en işlevsel video indirme programı apk’lerinden biridir. Program aracılığıyla Youtube, Vimeo, Facebook ve Dailymotion gibi siteler üzerinden istediğiniz formatta videoyu indirebilirsiniz.Ayrıca 7/24 destek hizmeti de mevcut.

10. Any Video Convarter

Kolay kullanıma sahip arayüzü ile hızlı dönüştürme yapabilme özelliği ve görüntü kalitesi yüksek video dosyalarını desteklemesi nedeniyle Any Video Converter, kullanışlı bir video indirici apk.

Bölüm 2. Android Telefonlarda Nasıl Çevrimiçi Video İndirilir

Bu noktada, en azından Android telefonunuza yükleyebileceğiniz ücretsiz bir video indirme seçeneğiniz vardır. Videoları çevrimiçi nasıl indireceğinizi öğrenmek akıllıca olduğundan, bu bölüm size basit adımlarla görevi nasıl tamamlayacağınızı gösterir.

1. Adım – APK’yi İndir ve Kur

Yukarıdaki İndir düğmesini tıklayarak telefonunuza Snaptube uygulamasını indirin ve kurun. Android telefonunuzda üzerine dokunarak Snaptube uygulamasını başlatın.

2. Adım – Favori Videolarınızı Arayın

Snaptube ara yüzünde, uygulamada listelenen videoların indirilmesini istediğiniz çevrimiçi paylaşım sitesine dokunun. Oradan, üstteki Ara düğmesine gidin ve videonun anahtar kelimeleri girin. Alternatif olarak, videoyu, uygulamanın arama kutusundaki URL’yi yapıştırarak da arayabilirsiniz.

3. Adım – Videoları Android’e İndirin

Snaptube daha sonra bulunan aramaları görüntüler ve ardından İndir düğmesine tıklayabilirsiniz. Ayrıca, ara yüzdeki “Videolar” simgesine tıklayabilir ve sadece İndir düğmesini tıklayarak indirebileceğiniz trend videolara ulaşabilirsiniz.

Uygulama daha sonra seçtiğiniz videoyu indirecek ve daha sonra bunları Snaptube üzerinde “İndirmeler” altında yönetebilirsiniz. Snaptube, çevrimiçi video indirme verimliliğini bu şekilde artırır.

Popüler video paylaşım web sitelerinde yer alan tüm videoları kolay ve zahmetsiz şekilde indirebilirsiniz. Artık bunu yapmak video indirici apk ve video programı apk sayesinde çok basit. Bir videoyu ya da yirmi dört saatten uzun değilse bir oynatma listesini indirmek için linki kopyalayın ve uygulamaya yapıştırın. Sonrasında istediğiniz formatı seçin, videonuzun çözünürlük kalitesini ve cihazınızda kaydedeceğiniz konumu seçin. Bu kadar! Bu arada yalnızca video indirme değil, bazı programlarda ses indirme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Chief Editor on Jun 19, 2022

Categories