Android için Video İndiriciYouTube, Vimeo ve Dailymotion gibi video sitelerinden video indirmeye yönelik uygulamalar mı arıyorsunuz? Videolarınızı çevrimiçi olarak akıllı telefonunuza aktarmak istediğinizde, farklı paylaşım sitelerini destekleyebilecek Android için bir video indiricisine sahip olmanız gerekir. Piyasada bulunan farklı araçlar vardır, bunları Android telefonunuzda alternatif olarak kullanabilirsiniz. Bu yazıda, Android cihazlarla uyumlu en iyi ilk üç video indiriciyi listeleyeceğiz.

Bölüm 1. En İyi 3 Android Video İndirici

1. Snaptube

android için video indirmekSnaptube, Android için en iyi video indiricisidir. Vimeo, YouTube, Facebook, Instagram, SoundCloud ve çok daha fazlası gibi çeşitli video sitelerinden bir tıklamayla videolar çekmenizi sağlar. Snaptube ayrıca videoları çevrimiçi yayınlamanızı sağlar ve yerel depolama alanınıza erişebildiğinden, Android telefonunuzdaki tüm müzik ve video dosyalarınızı oynatır. Bu video indiricileri, farklı özellikte videolar indirmenize ve daha sonra indirilenlerinizi yönetmenize olanak tanır. Çalma listeleri oluşturabilir ve bunları tarihe ve isme göre sıralayabilirsiniz. Gezinmesi, indirmesi ve indirilen dosyaları yönetmesi daha kolay olan mükemmel bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir.

İndir

2. Advanced Video Manager (ADM)

DimonVideo, Advanced Video Manager olarak bilinen bir video indirici sağlar. Geri kalanlar sıraya girerken, ADM ile üç dosyaya kadar indirebilirsiniz. Farklı siteleri destekler ve ayrıca tarayıcılardan ve panolardan bağlantıları kopyalayabilir. Süper hızlı indirir. Bu uygulama ayrıca görüntüleri, müzikleri, arşivleri indirebilir ve bunları telefonunuzda veya SD kartınızda saklayabilir. ADM, indirme işlemini hızlandıran turbo mod ile üretilmiştir.

3. Full Video Downloader

Full Video Downloader, videoları hızla çevrimiçi indirmenizi sağlayan başka bir Android uygulamasıdır. Bu uygulama ile sadece videoları, müzikleri değil, görüntüleri de indirebilirsiniz. Farklı tarayıcılardaki bağlantıları hızlıca algılayabilir ve indirmek için indirme simgesini açar. Ayrıca, Android telefonunuzda yeterli depolama alanı olmadığında indirme işlemlerini duraklatabilir ve iptal edebilir ve dosyaları silersiniz.

Bölüm 2. Android Telefonlarda Nasıl Çevrimiçi Video İndirilir

Bu noktada, en azından Android telefonunuza yükleyebileceğiniz ücretsiz bir video indirme seçeneğiniz vardır. Videoları çevrimiçi nasıl indireceğinizi öğrenmek akıllıca olduğundan, bu bölüm size basit adımlarla görevi nasıl tamamlayacağınızı gösterir.

1. Adım – APK’yi İndir ve Kur

Yukarıdaki İndir düğmesini tıklayarak telefonunuza Snaptube uygulamasını indirin ve kurun. Android telefonunuzda üzerine dokunarak Snaptube uygulamasını başlatın.

2. Adım – Favori Videolarınızı Arayın

Snaptube ara yüzünde, uygulamada listelenen videoların indirilmesini istediğiniz çevrimiçi paylaşım sitesine dokunun. Oradan, üstteki Ara düğmesine gidin ve videonun anahtar kelimeleri girin. Alternatif olarak, videoyu, uygulamanın arama kutusundaki URL’yi yapıştırarak da arayabilirsiniz.

3. Adım – Videoları Android’e İndirin

Snaptube daha sonra bulunan aramaları görüntüler ve ardından İndir düğmesine tıklayabilirsiniz. Ayrıca, ara yüzdeki “Videolar” simgesine tıklayabilir ve sadece İndir düğmesini tıklayarak indirebileceğiniz trend videolara ulaşabilirsiniz.

Uygulama daha sonra seçtiğiniz videoyu indirecek ve daha sonra bunları Snaptube üzerinde “İndirmeler” altında yönetebilirsiniz. Snaptube, çevrimiçi video indirme verimliliğini bu şekilde artırır.

Chief Editor on Feb 25, 2020

Categories