En iyi video indirici site ile internette gördüğünüz videoları rahatlıkla indirebilirsiniz. İnternet video indirme işlemi için pek çok farklı yöntem sunar. Çeşitli video siteleri üzerinden bazı yazılımlar aracılığıyla video indirmek mümkündür. Pek çok kişi videoları daha sonra izlemek için cihazına kaydetmek ister. Çünkü gönderi sahipleri videoları daha sonra silebilmektedir. Hızlı bir içerik akışına sahip olan sosyal medya ağlarında favori videonuzu bulmak da zorlaşmaktadır.

İşte bu noktada internet video indirici işlemini sunan programlar devreye giriyor. Yüz binlerce internet kullanıcısı video indirici site alternatifleri arıyor. Sizler için en sevilen video indirme programlarını listeledik.

Bölüm 1: Her Siteden Video İndirme Fırsatı Sunan Programlar

Sizler için bu listede video indirici site önerilerini derledik. Eğer siz de siteden video indirme ve internet video indirme işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız bu listeye göz atabilirsiniz.

1. ClipGrab

ClipGrab basit ve kolay bir şekilde video indirme işlemini mümkün kılıyor. İnternetten video indirme programı arayanlar ClipGrab’e bir şans ermeden geçmiyor.

2. ByClick Downloader

ByClick Downloader ise en popüler internet video indirici programlar arasında yer alıyor. Herhangi bir siteden video indirme işlemini yapmak isteyenler bu yazılıma başvuruyor.

3. JDownloader

JDownloader ise internetten video indirme programı arayışındaki kullanıcıları memnun ediyor. Korumalı siteden video indirme işlemi için pek çok kişi JDownloader’e başvuruyor.

4. Clip Converter

Web sitesi video indir araması yapıyorsanız Clip Converter’a bir şans verebilirsiniz. Clip Converter aynı zamanda video dönüştürme fırsatı da sunuyor.

5. Snaptube

Snaptube ise listemizdeki en nitelikli siteden video indirme programlarından biri. Popüler uygulama Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, WhatsApp, Facebook ve Dailymotion gibi pek çok sosyal medya ağından video indirmenizi sağlıyor. Çok sevilen uygulama web sitesinden video indirme işlemini kolay ve ücretsiz bir şekilde sunuyor.
Aynı zamanda Snaptube ile farklı formatlarda video indirmek mümkün. MP3 ve M4A ses dosyalarının yanı sıra 1080P, 2K ve 4K çözünürlükte videolar indirebilirsiniz.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

İnternetten video indirme programı arayan yüz binlerce kişi Snaptube’u düzenli olarak kullanıyor. Hatta bu uygulama ile dijital rutininiz çok daha zengin bir hale geliyor diyebiliriz. Çünkü sadece URL üzerinden değil, tek dokunuşla bile gördüğünüz videoları indirmek mümkün. Gelin Snaptube özelliklerini birlikte tanıyalım.

video indirme siteleri

Ücretsiz İndir

1. Tek Dokunuşla Video İndirme

Snaptube ile dilerseniz bağlantı kopyala-yapıştır işlemini yapabilir, dilerseniz Instagram videolarını da tek dokunuşla indirebilirsiniz.

2. Sınırsız İndirme Fırsatı

Popüler video indirici hiçbir noktada indirme kısıtlaması getirmemektedir.

3. Hesap Oluşturma Zorunluluğu Yok

Snaptube kullanırken herhangi bir hesap oluşturma zorunluluğu bulunmuyor.

4. Reklamlara Yer Yok

Snaptube diğer video siteleri örneklerinde gördüklerimizin aksine uzun ve can sıkıcı reklamlara yer vermiyor.

5. Kişisel Verileriniz Sizde Kalsın

Ücretsiz video ve şarkı indiriciyi kullanırken kişisel verilerinizi paylaşmanıza gerek kalmıyor.

6. Farklı Video Çözünürlükleri

Popüler programı kullanırken indireceğiniz videonun çözünürlüğünü belirleyebilirsiniz. 360P, 480P, 720P, 1080P, 2K ve 4K’ya kadar çözünürlük seçenekleri sunulmaktadır.

Bölüm 3: Bağlantı Kullanarak Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Siteden video indirme işlemini yapmak için video bağlantısını kopyalamanız gerekir. Snaptube ile bu işlem sadece saniyeler sürer. Aşağıdaki adımlar ile program kullanarak link üzerinden video indirme işlemini anlattık. Bu adımları takip ederek internet video indirme işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz.

Adım 1: Ücretsiz video indirici Snaptube uygulamasını cihazınıza yükleyin.

İndirme işlemini hiçbir sorun yaşamadan tamamlamak için telefonunuzun Ayarlar penceresini açın. Burada yer alan “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretleyin. Daha sonra uygulamanın resmi internet sitesine ulaşın ve Snaptube APK dosyasını indirin. Son olarak dosyaya dokunun ve kurulum işlemini tamamlayın.

Adım 2: Telefonunuza indirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayın.

Telefonunuzun yerel hafızasına kaydetmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın. Bağlantı adresini yapıştırmak için Snaptube uygulamasını açın.

internet sitesinden video indirme

Adım 3: Kopyaladığınız video bağlantısını Snaptube uygulamasında aratın ve videoyu indirin.

Son adım olarak kopyaladığınız adresi Snaptube’a yapıştırın ve uygulama içerisinde videoyu aratın. Bulduktan sonra format ve kalite seçeneklerini belirleyerek indirme işlemini başlatın.

sitelerden video indirme

Ücretsiz internet video indirici programların başında gelen Snaptube ile her içeriği kaydedin. Sınırsız, bedava ve hızlı yapısı ile internet video indirme işlemini dilediğiniz kadar tekrarlayın. Snaptube ailesine hoş geldiniz!

intern on Sep 14, 2022

Categories