Videoya dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirmek için bir videoya dönüştürme programı arıyorsanız, bu yazıya bayılacaksınız! Piyasadaki binlerce farklı kötü ve kalitesiz olarak tabir edilen videoya dönüştürme programı arasından iyi bir videoya dönüştürme programı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Özellikle son zamanlarda video dönüştür işlemi yapabilen bir program oluşturmak, hiç olmadığı kadar kolay bir hale geldi. Kötü amaçlı insanlar, sadece birkaç günde bir internet sitesi oluşturarak oluşturdukları videoya dönüştürme aracını kullanıcılara sunabiliyor ve onların bilgilerini çalıp, kötü amaçlar için kullanabiliyorlar.

Yukarıda bahsettiklerimiz sizleri endişelendiriyorsa, hiç merak etmeyin! Bu yazı ile en iyi videoya dönüştürme araçlarını öğrenerek, kötü amaçlı araçlarla uğraşmadan online video dönüştürme işlemi yapabileceksiniz.

Bölüm 1. En İyi Video Dönüştürme Programları Neler?

Video dönüştür işlemi yapabilen en iyi programları bulabilmek için uzun bir araştırma süreci geçirdik. Bu süreç boyunca, online video dönüştür işlemi yapabilen binlerce farklı programı denedik ve bu programları birçok farklı kriteri göz önüne alarak değerlendirdik. Aşağıda, bu araştırmamız sonucunda oluşturduğumuz listeyi görebilirsiniz. Bu listede bulunan her araç ile gönül rahatlığı ile online video dönüştür işlemi yapabilirsiniz.

Snaptube

Listelerin başını süslemekten asla vazgeçmeyen Snaptube, bir başka listede daha ilk sırada kendine yer ediniyor. Ücretsiz video dönüştürme ve indirme denildiğinde akla gelen ilk araçlardan birisi olan Snaptube ile en sevdiğiniz şarkıları veya videoları birkaç tık ile dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. Bu eşsiz araç hakkında daha detaylı bilgi için lütfen Bölüm 2’ye göz atın.

HitPaw

HitPaw ile en popüler sosyal medya platformları da dahil olmak üzere yüzlerce farklı platformdan, onlarca farklı formata medya dosyası dönüştürebilir ve dönüştürdüğünüz dosyaları kolaylıkla indirebilirsiniz. Uygulama, her ne kadar ücretsiz bir deneme sürümüne sahip olsa da uzun süre kullanım için uygulamayı satın almanız gerekiyor.

4K Video Downloader

Adında “downloader” yani indirici kelimesi geçmesine rağmen bu araç ile videoları indirirken MP4, 3GP ve FLV gibi birçok formata dönüştürebilirsiniz. Ücretli versiyonları olan bu araç, ücretsiz bir şekilde de kullanılabilir.

Leawo Video Downloader

Bir öncekine benzer bu araç ile 1000’den farklı siteden 180 farklı formatta video indirme ve dönüştürme işlemi yapabilme şansınız bulunuyor. Aracın en büyük eksisi olarak sadece 720P ve 1080P çözünürlükte video indirebilmesi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, bu aracı da ücretsiz deneyebilirsiniz fakat kullanıma devam etmek için para ödemelisiniz.

VideoProc

Yüzlerce farklı siteden, yüzlerce farklı formatta indirme ve dönüştürme işlemi yapabilen bu araç ile indirdiğiniz videoları “editleme” imkanına da sahipsiniz. Ücretsiz versiyonu ile sadece MP3-MP4 formatları arasında dönüştürme ve indirme işlemi yapabilen VideoProc’un, ücretli sürümü ile bütün özelliklerine erişim sağlayabilirsiniz.

Bölüm 2. Neden Snaptube?

Video dönüştürmek veya indirmek için neden Snaptube’u tercih etmelisiniz? Açıklamamıza izin verin.
Öncelikle, yukarıdaki diğer araçların aksine Snaptube herhangi bir “ücretli” versiyon barındırmıyor ve tamamen sınırsız, ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca, Snaptube herhangi bir reklam dahi barındırmıyor. Genellikle ücretsiz olan video dönüştürme online araçlarının, bu işlemi desteklemek adına reklamlarla dolu olduğunu düşünürsek, Snaptube’un reklamsız olmasının ne kadar büyük bir artı olduğunu daha iyi anlayabiliriz.

video dönüştürü

Ücretsiz İndir

Yukarıdaki özelliklere ek olarak Snaptube ile Facebook, Twitter ve Instagram da dahil olmak üzere en popüler 50 farklı platformdan MP3-MP4 formatlarında video indirebilir ve dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, Snaptube’un sahip olduğu oynatıcı özelliği sayesinde en sevdiğiniz videoları veya şarkıları indirdikten önce veya sonra Snaptube üzerinden dinleme veya izleme şansına da sahipsiniz.

Tamamen kullanıcı dostu olan ve herhangi bir teknik bilgi gerektirmeyen Snaptube’u kurmak ve hemen video dönüştür işlemi yapmak için tek yapmanız gereken Bölüm 3’e göz atmak!

Bölüm 3. Snaptube’u Nasıl Kurabilir ve Kullanabilirsiniz?

Snaptube’u kurmak ve kullanmak hiç zor değil! Dakikalar içinde hem Snaptube’u kurabilir hem de bu efsane program ile ilk video dönüştürme online işleminizi yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımlar, bu işlemi yapabilmeniz için gereken her şeyi içeriyor. Bu adımlara göz atarak en sevdiğiniz videoları dönüştürmeyi ve indirmeyi öğrenebilirsiniz.

Adım 1. Snaptube’u indirin ve yükleyin.

Snaptube programının kurulumunu yapmak için programın internet sitesindeki APK’yı indirmeli ve bu APK’yı çalıştırarak kurulumu yapmalısınız.

Bu işlem esnasında herhangi bir sorun yaşamamak için lütfen cihazınızın Ayarlar >> Güvenlik sekmelerine gidin ve burada bulunan, üçüncü parti uygulamalar hakkında ayarı aktifleştirdiğinizden emin olun.

Adım 2. Video bağlantısını kopyalayın.

Snaptube ile indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın. Bu video, Snaptube’un desteklediği 50 farklı platformda bulunan herhangi bir video olabilir.

video dönüştürücü programsız

Adım 3. Videoyu aratın.

Snaptube’u açın ve kopyaladığınız bağlantıyı, programın ana sayfasında bulunan arama motoru aracılığıyla aratın.

Bu duruma bir alternatif olarak, aradığınız video ile ilgili anahtar kelimeleri kullanarak da bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

video dönüştürücü indir

Adım 4. Videoyu ücretsiz olarak indirin.

Aramanın sonucunda, videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz. Aşağıda bulunan indirme simgesine dokunun ve istediğiniz kalite ile formatı seçerek indirme işlemini başlatın.

350 milyona ulaşan ve her geçen gün büyümeye devam eden Snaptube ailesi, sizleri bekliyor! Bu müthiş program ile en sevdiğiniz videoları indirmek veya dönüştürmek hiç olmadığı kadar kolay. Hemen Snaptube’u kurun ve en sevdiğiniz videoları indirmenin/dönüştürmenin keyfini çıkarın. İyi eğlenceler!

intern on Sep 13, 2022

Categories