twitter video downloader uygulamasıÇağdaş dünyada, insanlar farklı yerlerde ve her an büyük kolaylıkla video alışverişi yapabilir. Sürekli yükselen sosyal siteler sayesinde Twitter, dünya çapında büyük trafiği yönlendiren sosyal sitelerden biri haline geldi. Bu nedenle, insanların bu site üzerinden dosya paylaşma oranını anlamak kolaylaşır. Video, internet üzerinden yüksek oranda paylaşılan bir dosya kategorisidir. Paylaşım söz konusu olduğu kadar, kullanıcılar cihazlarına da indirilmek istiyor. Şimdi bu, uygun bir Twitter video indirme uygulamanız varsa kolay olabilir. Bu yazıda size en iyi 4 uygulama hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Bölüm 1. Twitter Videolarını İndirmek İçin En İyi Uygulamayı Seçin

1. Snaptube

twitter videoları indirme uygulamasıSnaptube hiç şüphesiz Twitter uygulaması için en iyi video indiricilerinden biri. Bu uygulama, açık bir şekilde size heyecan verici bir deneyim kazandıracak muhteşem özellikler ile donatılmıştır. Snaptube kesinlikle ücretsiz video indirme ve ses yüklemeleri için mükemmel bir araçtır. Bu uygulama ile Twitter, YouTube, Facebook, Vimeo, Instagram ve Vevo gibi çeşitli video paylaşım sitelerinden videoları doğrudan indirebilirsiniz.
Ayrıntılı adımlar ve semboller ile donatılmış kullanıcı dostu ara yüz, kullanıcıların gezinmesini çok kolay hale getirir. Aslında, anahtar kelimelerin kullanılmasıyla yapılan aramalar bunu daha da kolaylaştırır. Bu uygulama ile oynatma listesi oluşturarak video indirme işlemlerinizi de yönetebilirsiniz. Snaptube, farklı kalitede olan videoları ve sesleri toplu olarak indirmenizi sağlayan ve zamandan tasarruf ettiren bir uygulamadır.

İndir

2. Free Android Downloader

Bu video indirici Android uygulama sektöründe yaygın bir oynatıcıdır ve Android cihazınızda video indirme işlemini oldukça kolaylaştırır. Süreç oldukça basit olduğundan, bu uygulama sizi zor bir duruma sokmaz. Videoların yanı sıra çeşitli video paylaşım platformlarında kaliteli görüntüler indirebilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama tüm web tarayıcıları ile uyumludur, böylece anında indirme imkânı sağlar. Kullanıcı dostu ara yüzü, kullanıcıların çeşitli süreçlerde gezinmelerini oldukça kolaylaştırır.

3. Free Videos Downloader

Bu, Android cihazlar için en iyi video indirici uygulamaları arasında yer alıyor. Kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir ve kullanmak için kesinlikle bir uzmana ihtiyaç yoktur. İndirilen videolar mükemmel kalitede ve indirmeden önce video formatını seçebilirsiniz. Bu uygulama; Twitter, Vimeo, Facebook ve diğerleri gibi birçok web sitesinden videoların indirilmesini desteklemektedir. MP3 formatında ses ve MP4, MPG, FLV, MKV, AVI ve MPG gibi formatlardaki videoları destekler.

4. AVD Downloader

AVD Downloader, telefon tarayıcınızla birlikte çalışan ücretsiz bir çevrimiçi indiricidir. Tek yapmanız gereken farklı web sitelerinden çevrimiçi videolara göz atmak ve AVD downloader bağlantıyı algılayacak ve indirme düğmesini gösterecektir. Tıkladığınızda, program videoyu indirecektir. YouTube dışındaki çeşitli sitelerden video indirebilirsiniz. Ancak, bu uygulama ile ilgili her şey oldukça profesyonel. Android Video Downloader, kullanıcıların kullanmasını kolaylaştıran sezgisel bir ara yüze sahiptir.

Bölüm 2. Twitter Uygulamasından Videolar Android’de Nasıl İndirilir?

Adım 1. Snaptube’u indirin ve Yükleyin

Android cihazınıza Snaptube uygulamasını yükleyin. Uygulamanız yoksa buradan kolayca indirebilir veya Snaptube resmi sayfasını ziyaret ederek bulabilirsiniz. Ardından, cihazınızdaki Snaptube simgesini bulun ve başlatın.
Programın ana sayfası görüntülenir. Bulamadıysanız “Twitter” simgesine tıklayın, + düğmesine tıklayın ve ana sayfaya Twitter’ı ekleyin.

Adım 2. Twitter Videolarını Android’e İndirin

Ardından, video arama kutusunu bulun ve bir arama anahtar kelimesi girin. Bu bilgi verildiğinde, arama işlemini başlatmak için enter düğmesine basın. İstenen video yeni bir pencerede görüntülenecektir. Sağ alt köşedeki İndir düğmesine dokunun.

Ardından, ilgilendiğiniz çözünürlük türünü seçin. Seçiminiz bittiğinde, indirme işlemi otomatik olarak başlar.

Chief Editor on Mar 06, 2020

Categories