Çağdaş dünyada, insanlar farklı yerlerde ve her an büyük kolaylıkla video alışverişi yapabilir. Sürekli yükselen sosyal siteler sayesinde Twitter, dünya çapında büyük trafiği yönlendiren sosyal sitelerden biri haline geldi. Bu nedenle, insanların bu site üzerinden dosya paylaşma oranını anlamak kolaylaşır. Video, internet üzerinden yüksek oranda paylaşılan bir dosya kategorisidir. Paylaşım söz konusu olduğu kadar, kullanıcılar cihazlarına da indirilmek istiyor. Şimdi bu, uygun bir Twitter video indir işlemi yapabilen uygulamanız varsa kolay olabilir. Bu yazıda size en iyi 4 uygulama hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Bölüm 1. Twitter Videolarını İndirmek İçin En İyi Uygulamayı Seçin

1. Snaptube

twitter videoları indirme uygulamasıSnaptube hiç şüphesiz Twitter uygulaması için en iyi video indiricilerinden biri. Bu uygulama, açık bir şekilde size heyecan verici bir deneyim kazandıracak muhteşem özellikler ile donatılmıştır. Snaptube kesinlikle ücretsiz video indirme ve ses yüklemeleri için mükemmel bir araçtır. Bu uygulama ile Twitter, YouTube, Facebook, Vimeo, Instagram ve Vevo gibi çeşitli video paylaşım sitelerinden videoları doğrudan indirebilirsiniz.
Ayrıntılı adımlar ve semboller ile donatılmış kullanıcı dostu ara yüz, kullanıcıların gezinmesini çok kolay hale getirir. Aslında, anahtar kelimelerin kullanılmasıyla yapılan aramalar bunu daha da kolaylaştırır. Bu uygulama ile oynatma listesi oluşturarak video indirme işlemlerinizi de yönetebilirsiniz. Snaptube, farklı kalitede olan videoları ve sesleri toplu olarak indirmenizi sağlayan ve zamandan tasarruf ettiren bir uygulamadır.

Ücretsiz İndir

2. DownloadTwitterVideo

twitter video indir

MP3 ve MP4 olarak Twitter’dan video indirme işlemi yapmanızı sağlayan DownloadTwitterVideo, hem ücretsiz hem de kurulum gerektirmemesi gibi çeşitli özellikleri ile bu alandaki diğer araçlardan daha çok tercih edilmeyi başarıyor.

3. sssTwitter

twitter video indir

Bir Twitter video indirme uygulaması olarak indirmenize gerek kalmayan, direkt olarak internet sitesi üzerinden kullanabileceğiniz sssTwitter ile her türlü Twitter videosunu sadece birkaç dakika içinde cihazınıza indirebilirsiniz.

4. Savefrom

twitter video indir

Twitter’a ek olarak onlarca farklı platformu da destekleyen Savefrom, uzun yıllardır kaliteli bir video indirme aracı olarak hizmet veriyor. Yüksek kalitede ve hızlı indirme işlemleri için Savefrom’u tercih edebilirsiniz.

5. Getfvid

twitter video indir

Aslında Facebook videolarını indirmek üzerine kurulu olan Getfvid, aynı zamanda Twitter videolarını da indirmenize olanak sağlıyor. Basit kullanımı sayesinde her yaştan insanın kullanabileceği bu araç ile bütün Twitter videoları indirebilirsiniz.

6. TwitterVideoİndir

twitter video indir

Oldukça basit ama efektif olan bu araç aracılığıyla ortalama kalitelerde Twitter videoları kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Yüksek kalitelerde video indirmeyi desteklemeyen TwitterVideoİndir, bu eksi özelliğini değiştirebilirse listede daha yukarı sıralarda kendine yer bulabilir.

7. SaveTweetVid

twitter video indir

İstediğiniz Tweeter videosunu kolayca MP3-MP4 olarak indirmek için SaveTweetVid’e göz atabilirsiniz. Bir tweeter video indirme programı yüklemeden, internet sitesi aracılığıyla kullanabileceğiniz bu araç, Twitter video indirme konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Bölüm 2. Twitter Uygulamasından Videolar Android’de Nasıl İndirilir?

Adım 1. Snaptube’u indirin ve Yükleyin

Android cihazınıza Snaptube uygulamasını yükleyin. Uygulamanız yoksa buradan kolayca indirebilir veya Snaptube resmi sayfasını ziyaret ederek bulabilirsiniz. Ardından, cihazınızdaki Snaptube simgesini bulun ve başlatın.
Programın ana sayfası görüntülenir. Bulamadıysanız “Twitter” simgesine tıklayın, + düğmesine tıklayın ve ana sayfaya Twitter’ı ekleyin.

Adım 2. Twitter Videolarını Android’e İndirin

Ardından, video arama kutusunu bulun ve bir arama anahtar kelimesi girin. Bu bilgi verildiğinde, arama işlemini başlatmak için enter düğmesine basın. İstenen video yeni bir pencerede görüntülenecektir. Sağ alt köşedeki İndir düğmesine dokunun.

Ardından, ilgilendiğiniz çözünürlük türünü seçin. Seçiminiz bittiğinde, indirme işlemi otomatik olarak başlar.

Bölüm 3. Sıkça Sorulan Sorular

Twitter’dan özel video nasıl indirilir?

Twitter’dan video indirmek için o videonun bağlantı adresini kopyalayıp, Snaptube gibi bir Twitter video indirme uygulaması kullanmanız yeterli olacaktır.

Hangi dosya biçimlerinde Twitter videosu indirebilirim?

Bu sorunun cevabı, kullandığınız Twitter videosu indirme aracına göre değişiklik gösterebilir. Mesela bir Twitter video indirme programı sadece MP3 indirmeyi destekliyorken, bir başka Twitter video indirme programı hem MP3 hem de MP4 indirmeyi destekleyebilir.

Twitter’dan video nasıl indirilir?

Bunun için hemen bir önceki bölümde bahsettiğimiz adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Yukarıdaki basit adımlar, en kolay şekilde Twitter video indir işlemi yapabilmenizi sağlayacak.

Chief Editor on Dec 04, 2022

Categories