Samsung Için TubeMate İndirSamsung telefonları için en yeni TubeMate’i indirmek için İnternet’te arama yaptınız ancak gerçek APK’yi sahte olandan ayırt etmenin zor olduğunu mu gördünüz? Ve bunlardan birini kullanırken aşağıdaki TubeMate sorunları ile karşılaşabilirsiniz:

 • Bazen indirmek imkânsız olabilir
 • Video bilgileri ayrıştırılamaz
 • Hiçbir çözünürlük seçeneği görüntülenmez
 • İndirme başarısız olur

Artık zaman kaybetmemelisiniz. Burada, video indirme ve izleme konusunda TubeMate’den daha iyi olan güvenli ve temiz bir Samsung APK’sini bulabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz ve güvenli!

Bölüm 1. Samsung için ücretsiz TubeMate İndir

samsung mobile için tubemate indirBu sinir bozucu TubeMate sorunları ile uğraşmamaya karar verdiyseniz, TubeMate dışındaki videoları indirmek için daha iyi bir uygulama elde edebilirsiniz. Samsung için mükemmel bir TubeMate alternatifi olan Snaptube, tam olarak ihtiyacınız olan şey. İşte bazı temel özellikleri:

 • Video ve müzik dosyalarını oynatmak, izlemek, indirmek ve yönetmek için en iyi video uygulaması.
 • YouTube, Facebook, Vimeo, Instagram, DaliyMotion ve diğer birçok popüler video sitelerinden videoları sorunsuz bir şekilde indirir.
 • Müzik videolarını Doğrudan MP3 ve M4A ses formatlarına indirir.
 • İzlemek için çeşitli kanallar ve tonlarca özel içerik.
 • 2K ve 4K HD videolar dahil olmak üzere farklı çözünürlük seçenekleri arasından seçim yapın.
 • Bir YouTube oynatma listesinin tamamını toplu olarak indirin.
 • Resim içinde resim modu, başka videolara kesintisiz olarak göz atarken video izlemenizi sağlar.

Daha fazla bekleme. Samsung Galaxy Y, Galaxy S ve diğer Samsung telefonları için TubeMate alternatifini indirin.

İndir

Bölüm 2. Samsung Alternatifi için TubeMate Nasıl Kullanılır

1. Herhangi bir web sitesinden herhangi bir video indirmek için tek tık yeterli

Snaptube uygulamasını başlattıktan sonra desteklenen video sitelerinin sayfasını göreceksiniz. Bunlar, videoları izleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz video sitelerinin yalnızca bir parçasıdır. Beğendiğiniz daha fazla web sitesi eklemek için sağ alt köşedeki Artı düğmesine tıklayın.
Video ve müzik indirmek için logosuna dokunarak video sitesine girebilirsiniz. Örnek olarak Youtube’ı düşünelim; logosuna dokunun ve indirmek istediğiniz videoyu arayın. Videoyu oynatın ve video penceresinin yanında kırmızı bir İndir düğmesi görünecektir. İndirme düğmesine dokunun ve indirme işlemine başlamak için tercih ettiğiniz bir çözünürlüğü seçin.

2. Müzik Videolarını dönüştürme olmadan Yüksek Kaliteli MP3 olarak kaydedin

Müzik videolarını MP3 olarak indirmek için hızlı ve doğrudan bir yola ihtiyacınız var. Müzik videosunu Snaptube’de bulun ve oynatın. Ardından kırmızı İndir düğmesine dokunun. Snaptube size iki popüler ses formatı sunacak: MP3 ve M4A. İndirmeye başlamak için istediğiniz formatı seçin. Kısa bir süre sonra, internet erişimi kısıtlaması olmadan en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

3. Zamandan Tasarruf Etmek için Youtube Oynatma Listelerini Toptan İndirin

Bir oynatma listesi genellikle onlarca ve hatta yüzlerce şarkı veya video içerir. Tüm dosyaları tek tek indirmek çok zaman alacaktır. Zamandan tasarruf etmek için Snaptube, kullanıcıları tek bir dokunuşla tüm YouTube oynatma listesini kaydetmeye teşvik eder. Beğendiğiniz oynatma listesini bulun ve ardından İndir düğmesini tıklayın. Snaptube oynatma listesini anında kaydetmenize yardımcı olacaktır.
Not: Toplu İndirme özelliği, sadece 1,99 ABD doları olan Snaptube VIP Premium’a katılarak etkinleştirilebilir. Aynı zamanda 4K İndirme, Reklamsız Görüntüleme ve diğer güçlü özelliklere de sahip olabilirsiniz.

4. Özelleştirilmiş Video Görüntüleme Deneyimi

Snaptube onlarca video sitesini destekler; uygulamalar arasında geçiş yapmadan medya dosyalarını tek bir yerden izleyebilir, indirebilir, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Kendinizi daha verimli hale getirmek için, Resim içinde Resim modunu çoklu görevler için iki video penceresini açacak şekilde etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca Snaptube’i varsayılan müzik ve video oynatıcı olarak da ayarlayabilirsiniz.

Chief Editor on Feb 25, 2020

Categories