TubeMate alternatifi TubeMate ile sık sık karşılaşılan bir grup kullanıcı arasındaysanız, deneyebileceğiniz başka alternatifler de vardır. TubeMate alternatifleri platform desteği, fiyat ve genel işlev açısından farklılık gösterdiğinden, her zaman en iyi TubeMate alternatifini seçerken araştırmanızı yapın.

Kısım 1. Android için En İyi TubeMate Alternatifi

android için tubemate alternatifiSnaptube en iyi TubeMate alternatif bir Android uygulamasıdır. Küçük ama sağlam olan uygulama, kullanıcıların tek bir dosya biçiminde HD videolarını izleyebilmelerini ve indirebilmelerini sağlar – basit MP3 ses dosyalarından 4K’ya kadar olan video dosyalarına kadar. Ayrıca, kullanıcıların videolarını ve ses yüklemelerini uygulama içinden yönetmelerine de olanak tanır. Bu nedenle, indirme işlemlerini düzenlemek için cihazınızın depolama yöneticisini kullanmaya hiç gerek yoktur.
Snaptube’ün ana ekranı, YouTube, Vimeo ve Dailymotion gibi bir dizi popüler video akışı sitesiyle önceden yüklenerek en yeni videolara kolayca erişmenizi sağlar. Videolarda, anahtar kelimeleri ve özel URL’leri kullanarak, uygulamadaki herhangi bir ekrandan da kolayca arama yaparak favori videolarınızı bulmayı ve etkileşimde bulunmayı kolaylaştırabilirsiniz.

İndir

Kısım 3. En iyi TubeMate Alternatifi Uygulamasını Nasıl Kullanırısınız

Adım 1. Snaptube İndir ve Kur

Snaptube ile çalışmaya başlamak kolay ve basittir. Google’ın video indirme yapanları temizlemesinden dolayı, Play Store’da Snaptube’u bulamazsınız. Ancak, resmi web sitesinde bulabilirsiniz. APK güvenli ve temizdir ve mobil cihazınıza zarar vermez. Uygulamayı Android telefonunuza indirmek ve yüklemek için çekinmeyin.


Uygulamayı indirdikten sonra, Play Store’un dışındaki uygulamaları yüklemenizi ve kullanabilmenizi sağlamak için öncelikle bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemelerini etkinleştirmeniz gerekir. Bu özelliği etkinleştirmek için Ayarlar> Güvenlik’e gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı seçin. Bu yapıldıktan sonra, yüklemeye başlamak için sadece Snaptube APK’sına dokunun.

Adım 2. Dilediğiniz Videoyu Arayın ve İndirin

Uygulama yüklendikten sonra, favori videolarınızı, ekranınızın üst kısmındaki arama çubuğunda bulunan anahtar kelimeyi veya video URL’sini arayarak veya ana ekranda önceden yapılandırılmış video sitelerinden video seçerek / arayarak bulabilirsiniz. Ana ekranda ilgili sekmeleri seçerek videoları popüler bölümden veya video kategorilerine göre de seçebilirsiniz.


Video oynatılmaya başlar başlamaz görünen indirme düğmesini seçerek oynatma başladığında bir videoyu her zaman indirebilirsiniz. İndirilen videolara, ekranın sağ üst tarafındaki “İndirmeler” simgesine dokunarak erişilebilir.

Kısım 3. TubeMate vs Snaptube – Neden Snaptube Android kullanıcıları için daha doğru bir tercih

TubeMate, Snaptube’u daha iyi hale getiren bir çok özelliği barındırmamaktadır.
● Öncelikle, her iki uygulama da ücretsiz olsa da, TubeMate, uygulamanın normal kullanımını engelleyen uygunsuz yerleştirilmiş reklamlar ve reklam bölümleriyle gelir. Daha az güçlü telefona sahip kullanıcılar için, bu reklamların sıklığı ve yerleşimi cihaz performansını düşürebilir, bu da videoların en kolay şekilde yayınlanmasını veya indirilmesini can sıkıcı kılar.
● Ek olarak, HD videoların keyfini çıkarmak için bir dönüştürücü indirmenizi gerektiren TubeMate’den farklı olarak, Snaptube, orijinal yükleme söz konusu kalite düzeyiyle birlikte geldiği sürece videoları istediğiniz herhangi bir dosya biçiminde veya video kalitesini akışlamanıza ve indirmenize izin verir.
● Snaptube ile genel deneyim de oldukça rahattır. Uygulama bile en basit kullanıcı için basit ve sezgiseldir ve Snaptube de çocuklar Facebook, Twitter ve e-posta yoluyla yardım etmek için her zaman hazırdır.

Chief Editor on Apr 01, 2020

Categories