TubeMate, her ne kadar oldukça popüler ve kaliteli bir video indirme aracı olsa da kendi içinde birçok sorun da barındıran bir uygulama olarak biliniyor. Bu nedenle, bazı kullanıcılar TubeMate’i bırakıp, TubeMate uygulamasına alternatif olacak başka uygulamalar aramaya başladılar. Eğer sizler de bu kullanıcılardan birisiyseniz, bu yazıya kesinlikle göz atmalısınız! Bugün, TubeMate uygulaması için en iyi alternatiflerden birisi olan Snaptube’u sizlere tanıtacak, bu müthiş uygulama sayesinde artık TubeMate indir işlemi için alternatif araç aramak zorunda kalmayacaksınız.

Bölüm 1. TubeMate’i Nasıl İndirebilir ve Kullanabilirsiniz?

Tabii ki de öncelikle TubeMate’den bahsetmemiz gerekiyor. TubeMate, oldukça kolay bir kurulum ve kullanım şemasına sahip bir uygulama. Kurulum için tek yapmanız gereken, uygulamanın internet sitesini ziyaret etmek ve 3 farklı alternatif indirme linkinden birine tıklayarak, uygulamayı indirmek. İndirme işlemi bittikten sonra, indirdiğiniz dosyayı çalıştırabilir ve kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

tubemate yükle
Kurulum işlemini tamamladıktan sonra TubeMate’i çalıştırıp, uygulama içinde gezinebilir ve favori YouTube videolarınızı indirmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Bölüm 2. En İyi TubeMate Alternatifi Snaptube

Peki, artık TubeMate’in en iyi alternatifi olan Snaptube’dan bahsedebiliriz. Bu bölümde, Snaptube’u TubeMate uygulaması ile karşılaştıracak ve bu iki aracın hem eksilerini hem de artılarını masaya yatıracağız. İnanıyoruz ki bu bölümden sonra Snaptube’un neden TubeMate indir işlemi yapmak için en iyi alternatif olduğunu daha iyi bir şekilde anlayabileceksiniz. Lafı çok uzatmadan, karşılaştırmaya geçelim.

TubeMate

Artıları

 • Kolay kullanım
 • Ücretsiz
 • Türkçe dil desteği
 • Yüksek kalite video indirme
 • Güvenilir

Eksileri

 • Yüksek miktarda reklam içerir
 • Sadece YouTube platformunu destekliyor
 • Tasarım açısından iyi değil
 • Video indirmek dışında fazla özelliği bulunmuyor

Gördüğünüz gibi TubeMate’in birçok farklı artısı ve eksisi bulunuyor. Şimdi, gelin ve Snaptube’a göz atalım.

Snaptube

Artıları

 • 50’den fazla platformdan video indirebilir
 • Reklam içermez
 • MP3 ve MP4 formatlarında yüksek kalitede indirme yapabilir
 • Çalma listesi oluşturabilir ve indirebilir
 • İndirilen medya dosyalarını oynatabilir
 • Ücretsiz
 • Güvenilir

Eksileri

 • Bazı çok bilinmeyen platformları desteklemiyor
 • MP3 ve MP4 dışında fazla sayıda format seçeneği bulunmuyor

Yukarıdaki bölüme baktığınızda da anlayabileceğiniz üzere Snaptube, TubeMate’in yapabildiği her şeyi ve çok daha fazlasını rahatlıkla yapabilen bir araç olarak öne çıkıyor. Sizler de bu müthiş aracı kolaylıkla kullanabilir, TubeMate yükle işlemi yapmaktan kurtulabilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube Kurulum ve Kullanım Rehberi

En iyi TubeMate indir alternatifi olan Snaptube’u kullanmak ve kurmak için neredeyse hiç uğraşmanıza gerek yok! Her yaştan insanın rahatlıkla kurabileceği ve kullanabileceği Snaptube, sadece 4 basit adımı uygulayarak hem kurulum hem de kullanım işlemini tamamlamanızı sağlıyor. Snaptube’u kurmayı ve kullanmayı öğrenmek için hemen aşağıda bulunan adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

tubemate yükle

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube’u indirmek için uygulamanın internet sitesini ziyaret edin.

Snaptube’un internet sitesine giriş yaptığınızda, ana sayfada bulunan “İndir” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklayarak, uygulamanın kurulum dosyası olan APK dosyasını indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz APK dosyasını çalıştırıp, ekrandaki yönergeleri takip ederek kurulum işlemini tamamlayın. Eğer ilk defa bir APK dosyası kuracaksanız, cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklenmesine izin verdiğinden emin olun.

(Kurulum esnasında bir uyarı ile karşılaşmazsanız, bu ayar aktif demektir. Uyarı ile karşılaşırsanız, ekrandaki yönergeleri uygulayarak aktif hale getirebilirsiniz.)

Adım 2. İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

Snaptube’un desteklediği 50 farklı platformdan birinden video indirebilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey, indirmek istediğiniz videonun bağlantısı olacak. İndirmek istediğiniz herhangi bir videoyu açıp, videonun bağlantısını kopyaladıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

tubemate yükle

Adım 3. Snaptube’u açın ve video bağlantısı ile bir arama gerçekleştirin.

Artık Snaptube’u çalıştırabilirsiniz. Kopyaladığınız video bağlantısını, uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkacak olan arama motoruna yapıştırıp, aratın. Arama işleminiz oldukça kısa bir süre içinde sonlanacak ve indirmek istediğiniz videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz.

tubemate yükle

Adım 4. Videoyu indirmek istediğiniz formatı ve kaliteyi seçerek, indirme işlemini başlatın.

Snaptube’da bulunan birçok farklı kalite seçeneğinden birini ve MP3-MP4 formatlarından birini seçerek indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Bölüm 4. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Android için en iyi ücretsiz TubeMate alternatifi nedir?

Daha önce de bahsettiğimiz üzere TubeMate için en iyi alternatifin, Snaptube olduğunu düşünüyoruz. TubeMate’in sahip olduğu bütün özelliklere sahip olan ve bu özelliklere ek olarak birçok farklı özelliğe de ev sahipliği yapan Snaptube, TubeMate için en iyi alternatiflerin başında geliyor.

Snaptube’un son sürümünü nereden indirebilirim?

Snaptube’un APK’sının son sürümünü indirmek için uygulamanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitesi, her zaman uygulamanın en güncel sürümünü bulabileceğiniz adrestir.

Snaptube’un APK’sını indirmek ücretsiz mi?

Tabii ki! Snaptube, tamamen ücretsiz bir uygulamadır. İndirirken veya indirdikten sonra herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Uygulamayı, istediğiniz süre boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilir ve en sevdiğiniz videoları ücretsiz indirebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Chief Editor on Nov 28, 2022

Categories