Bölüm 1: SSYouTube’un Artıları ve Eksileri

Sosyal medyada gördüğünüz herhangi bir videoyu indirebilmenin en kolay yolu, video indirme işlemi yapmanızı sağlayacak çeşitli video indirme uygulamaları veya siteleri kullanmaktır. Genellikle, indirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini kopyalamanız ve bu sitelere veya uygulamalara yapıştırmanız aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz video indirme işlemi sayesinde istediğiniz videoları sadece birkaç dakika içinde cihazınıza indirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilen ana platformlardan birisinin de SSYouTube olduğunu söyleyebiliriz. Ücretsiz olan ve herhangi bir kurulum yapmadan SSYouTube video indir işlemi yapabileceğiniz SSYouTube’un artılarını ve eksilerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

ssyoutube video indir

Artıları

 • Twitter, Facebook, TikTok, YouTube ve TikTok gibi en popüler sosyal medya platformlarından indirme işlemi yapmayı destekler.
 • Kullanımı ücretsizdir.
 • Herhangi bir kurulum gerektirmez, sadece internet sitesini ziyaret ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Geniş çözünürlük seçeneklerine sahip.

Eksileri

 • Sadece MP4 formatında medya dosyası indirebilir.
 • Az sayıda platform destekliyor.
 • Çok sayıda reklam barındırıyor.
 • Ortalamanın altında indirme hızına sahip.
 • Bazı durumlarda, indirme işlemi başlamıyor ve hata veriyor.

Gördüğünüz gibi bu aracın birçok artısı bulunsa da aynı zamanda birçok eksi özelliği de bulunuyor. Bu nedenle kullanıcılar, SSYouTube video indir işlemi yapabilecekleri çeşitli alternatif araçlar aramaya başladılar. Bir sonraki kısımda, bu araçlar arasından en iyi 5 tanesini sizlerle paylaşacağız.

Bölüm 2: 5 Farklı SSYouTube Alternatifi

SSYouTube aracı için alternatif arıyorsanız, bu bölüme bayılacaksınız! Bu bölümde, uzun araştırmalarımız ve testlerimiz sonucunda bulduğumuz, SS YouTube video indir işlemi yapmak için kullanılabilecek en iyi alternatif araçları sizlerle paylaşacağız. Listedeki araçları, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Snaptube

Video indirebilmek dışında birçok farklı işlemi daha yapabilen Snaptube, listemizin ilk sırasında kendine yer buluyor. Şimdilik sadece Android cihazlarda bulunan Snaptube, her ne kadar tek bir platformda bulunsa dahi 300 milyondan fazla kullanıcı sayısını geçerek kırılması oldukça zor bir başarıya da imza atmış bulunuyor. Genel olarak MP3 ve MP4 gibi çeşitli formatlarda ücretsiz olarak video indirmenizi sağlayan bu eşsiz araç hakkında daha fazla bilgiyi, yazımızın bir sonraki bölümünde bulabilirsiniz.

Tubidy

SS YouTube video indir işlemi için güzel alternatiflerden birisi olan ve uzun yıllardır bu sektörde bulunan Tubidy, kalitesi konusunda herhangi bir şüphe bulundurmayan video indirme araçlarından birisi olarak biliniyor. Tubidy’i kullanarak birçok farklı platformdan çeşitli formatlarda medya dosyası (video veya ses) indirebilirsiniz.

SaveFrom

Çevrimiçi video indirici olarak hizmet veren SaveFrom, az sayıda platform desteklemesine rağmen hem en popüler hem de pek bilinmeyen platformları bir arada bulabileceğiniz bir video indirme aracı olarak dikkat çekiyor. Reddit veya VK gibi platformlara ek olarak Instagram, Facebook gibi platformları destekleyen SaveFrom ile ücretsiz olarak MP4 indirebilirsiniz.

Y2Mate

Popüler video indirme platformlarının başında gelen Y2Mate ile onlarca farklı platformdan birçok farklı formatta tamamen ücretsiz bir şekilde video indirebilirsiniz.

MP3İndirDur

Listemizi, bir Türk sitesi ile sonlandırmak istiyoruz. Oldukça basit bir site olan MP3İndirDur, birbirinden farklı hem Türkçe hem de yabancı dilde MP3’ler bulabileceğiniz bir internet sitesi olarak hizmet veriyor. Her ne kadar video indirme işlemi yapamasa da sadece saniyeler içinde MP3 indirebilen bu site, eğer sadece MP3 indirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz kaliteli siteler arasında bulunuyor.

Bölüm 3. Detaylı Snaptube İncelemesi: En İyi Alternatif

Bir önceki bölümde, Snaptube’dan kısaca bahsetmiştik. Bu bölümde ise bu eşsiz uygulama hakkında çok daha detaylı bir yazı bulacaksınız.

Öncelikle, Snaptube’un neden SSYouTube aracı için en iyi alternatif olduğunu kanıtlayan, uygulamanın birbirinden güzel özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Sadece bahsedeceğimiz özelliklere dahi göz atarak, Snaptube’un çoğu listede neden ilk sıralarda bulunduğunu anlayabilirsiniz. İşte, karşınızda Snaptube’un özellikleri:

ss youtube video indir

Ücretsiz İndir
 • 240P’den 4K’ya kadar oldukça geniş bir çözünürlük yelpazesine sahip.
 • MP3 ve MP4’e ek olarak onlarca farklı formatta medya dosyası indirebilir.
 • Hiçbir reklam içermez.
 • Facebook ve Instagram gibi en popüler platformlar da dahil olmak üzere 50’den fazla platform destekler.
 • Kullanıcı dostu bir tasarıma ve kullanım şemasına sahip.
 • Uygulama içinde bulunan oynatıcı ile her türlü videoyu, uygulamadan çıkış yapmadan oynatabilirsiniz.
 • Resim içinde resim özelliği sayesinde işinize ara vermeden Snaptube’u kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Tamamen ücretsiz!

Sizler de bu müthiş SSYouTube video indirme alternatifi ile video indirmeyi öğrenmek istiyorsanız hemen aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Snaptube’u kurun.

Snaptube’u cihazınıza kurmak için Snaptube’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitesindeki APK’yı indirmek ve çalıştırmak, kurulumu tamamlamanızı sağlayacaktır.
Eğer APK’yı açmaya çalışırken bir hatayla karşılaşırsanız, lütfen ekranınızda beliren yönergeleri uygulayın ve tekrar deneyin.

İndirmek için bir video bulun.

Snaptube’un desteklediği herhangi bir platformu açın ve bu platformda bulunan, indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

ssyoutube video indirme

Kopyaladığınız bağlantıyı, Snaptube’un ana sayfasındaki arama bölümüne yapıştırın.

Snaptube’u çalıştırdıktan sonra uygulamanın ana sayfasıyla karşılaşacaksınız. Bu sayfada bulunan arama motoruna, daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırın ve aratın.

ssyoutube video indirme

Kalite ile format seçiminizi yapın ve indirme işlemini başlatın.

Artık indirme işlemini başlatabilirsiniz. Aramanız sonucunda, indirmek istediğiniz videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz. Videoyu indirmek için hangi format ve kaliteyi istiyorsanız, o format ve kalitenin yanında bulunan indirme simgesine dokunmanız yeterli olacaktır.

Bölüm 4. Sıkça Sorulan Sorular

İndirilen videoların kalitesi nedir?

Snaptube, 240P-4K gibi oldukça geniş bir çözünürlük seçeneğine sahip. Bu nedenle, indirdiğiniz videoyu bu çözünürlük seçenekleri de dahil olmak üzere, arada kalan her türlü çözünürlükte indirebilirsiniz.

Video indirmek için hangi uygulamayı tercih etmeliyiz?

Yukarıdaki listede bulunan uygulamalar arasında, Snaptube’un en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Listedeki bütün uygulamalar arasından kolaylıkla sıyrılmayı başaran Snaptube, SSYouTube video indirme işlemleriniz için en iyi tercih olarak öne çıkıyor.

Snaptube, hangi hizmetleri destekliyor?

Snaptube’u kullanarak video dönüştürme ve indirme, çalma listesi oluşturma ve indirme başta olmak üzere birçok farklı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, Snaptube’un içinde bulunan oynatıcı ile favori videolarınızı, herhangi bir uygulamaya geçiş yapmadan oynatabilirsiniz.

intern on Nov 15, 2022

Categories