Samsung Video İndiriciVideolar hiç şüphesiz çağdaş dünyadaki en popüler türlerden biridir. Videolar, eğlence ve eğitimden günlük hayatımızda büyük rol oynamaktadır. Tabii ki herkes, videolara daha az maliyetli ve güvenilir bir platformda erişmek istiyor. Bir Samsung kullanıcısıysanız, cihazınızda bu tür videoların ne kadar şaşırtıcı olabileceğini muhtemelen biliyorsunuzdur. Neyse ki, çeşitli video paylaşım platformlarından video indirmemize ve izlememize olanak tanıyan bir dizi uygulama var. Ancak, en iyi indirme deneyimine ulaşmak için doğru Samsung video indiricisini edinmelisiniz. S8 ve S8 + ile uyumlu olan ve sizin için en iyisi olan uygulamaların listesini çıkardık. Bir göz atın.

Bölüm 1. Samsung için Sahip Olmanız Gereken Video İndirici

Samsung için video downloaderEn iyi ücretsiz Samsung video indirici uygulamasını bulmaya çalışırken çok zorlanıyorsanız Snaptube sizin tercihiniz olmalı. Kullanıcının navigasyonlarını kolaylaştırmaya yönelik çok çeşitli özellikler sunar. Bu yazılım Galaxy S serisi ve en son Samsung Galaxy S8/S8+ dâhil olmak üzere hemen hemen tüm Samsung cihazları ile uyumludur.

İndir
 • Bu uygulama tamamen ücretsiz video indirme seçenekleri sağlar.
 • YouTube, Facebook, Vimeo ve Instagram gibi birçok video paylaşım sitelerinden video indirme işlemini destekler.
 • Size, 144p’den 4K’ya kadar olan çok sayıda video çözünürlüğü sunar.
 • Kullanıcılar için zaman kazandıran oldukça kolay olan gelişmiş bir hızlı indirme teknolojisine sahiptir.
 • Video indirme işlemlerinin yanı sıra, SoundCloud, YouTube ve VEVO gibi çeşitli sitelerdeki müzik dosyalarını da indirebilir.
 • Dâhili arama seçeneklerine sahiptir.
 • Sezgisel ara yüzü, kullanıcıların çeşitli süreçlerde gezinmesini kolaylaştırır.

Bölüm 2. Samsung Cihazlara Nasıl Video İndirilir

1. Adım – Snaptube’ı Samsung’a indirin

APK dosyasını indirmek ve Samsung cihazınıza yüklemek için yukarıdaki İndir düğmesini tıklayın. Bundan sonra, Snaptube’ı çalıştırın. Uygulamanın ara yüzü açılacaktır.

2. Adım – Uygulama İçi Arama Yapın

Sağlanan arama alanını bulun ve ilgilendiğiniz videoyu aramak için bir anahtar kelime kullanın. Arama metnini sağladıktan sonra Enter düğmesine basın veya sağ taraftaki ‘Analiz’ düğmesine tıklayın. İstenen video ile yeni bir pencere görüntülenecektir.

3. Adım – Tek Dokunuşta Video İndirme

İlgili “İndir” düğmesini tıklayarak ilgilendiğiniz videoyu seçin. Bellek büyüklüğünün yanı sıra seçeneklerin bir listesi görüntülenecektir. Seçilen video, görüntülenen tek dosya olacaktır. Tercih ettiğiniz çözünürlük tipini seçin. Çözünürlük türünü seçtikten sonra indirme işlemi başlayacaktır. İndirdiğiniz dosyayı kaydetme yolunu da seçebilirsiniz.

Samsung’daki video deneyiminizi geliştirmeye yönelik ipuçları

 • Samsung telefonunuzun Android sürümünün Snaptube ile uyumlu olduğunu doğrulayın. Android sürümünüzü; Ayarlar> Telefon Hakkında> Android Sürümü’ne giderek bulabilirsiniz.
 • Snaptube ana ekranında özel ayarlar yapabilirsiniz. En sık ziyaret edilen siteler gibi seçenekleri yeniden düzenleyebilirsiniz.
 • “+” işaretine dokunarak herhangi bir siteyi Snaptube’a ekleyebilirsiniz.
 • İndirmelerinizi Snaptube içerisinde yönetebilir ve aktarabilirsiniz.
 • İndirdiğiniz dosya hiç ele geçirilmeyeceğinden Snaptube güvenli bir uygulamadır. Dosyada; kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı veya herhangi bir ekli yasa dışı yazılım bulunmuyor. Bu, uygulama, etkisi hakkında endişelenmeden herhangi bir platformda kullanılabilir.

Chief Editor on Feb 25, 2020

Categories