Video kesmek için program önerilerini bu yazımızda topladık. En nitelikli video montaj programları listemizle daha başarılı kurgular çıkarabilirsiniz. Bu listede yer alan yazılımlar sayesinde birbirinden etkileyici kurgular çıkarmak mümkün. Dilerseniz kişisel projeleriniz için bu programları kullanabilirsiniz. Benzer şekilde eğlenceli içerikler için bu yazılımlara başvurabilirsiniz.

Diğer yandan her gün binlerce kişinin bu tür programları aradığını belirtelim. Giderek artan aramalar arasında resimli müzikli video yapma programı indir Türkçe talebi de yer alıyor. Dolayısıyla pek çok kişi Türkçe dilinde kullanışlı bir video yapma programı arıyor.

Bölüm 1: En İyi Ücretsiz Video Kesme Programları Nelerdir?

Bu listede video kesmek için program arayışınızı çeşitli tavsiyeler ile karşılayacağız. Hemen aşağıda yer alan video montaj programları pek çok konuda size etkili bir montaj desteği sunacak.

1. PowerDirector

PowerDirector Google Editörleri’nin bizzat seçtiği bir video montaj programıdır. Sevilen kurgu uygulamasında pek çok farklı efekt yer alır. Video kesmek için oldukça ideal bir uygulamadır.

2. iMovie

Özellikle kurgu dünyasına yeni giriş yapanlar için iMovie ideal bir yazılımdır. Video programı indir arayışında bulunan pek çok kişi iMovie’ye başvurmaktadır.

3. Splice

Splice ise özellikle video yapma programı indir talebinde bulunan binlerce kullanıcıyı memnu ediyor. Ücretsiz bir yazılım olan Splice video kesmek için program önerilerimiz arasında bir yeri hak etti.

4. Quik

Quik ise video yakalama programı tavsiyelerimiz arasında kendisine bir yer kazandı. Ne yazık ki Quik esimli müzikli video yapma programı indir Türkçe dilinde değil. Fakat bu uygulamada resim ve müzik eklemek mümkün.

5. KineMaster

Daha tecrübeli kurguculara hitap eden KineMaster ise pek çok farklı özellik ile geliyor. Bu uygulama da sevilen video montaj programları arasında yer alıyor.

6. InShot

InShot ise özellikle sosyal medyaya içerik üretmek isteyen kullanıcıların gözdesi oldu. Video yapma programı indir arayışındaki içerik üreticiler InShot’un sunduklarından memnun.

Bölüm 2: Bir Videoyu Nasıl Kesebilirim?

Bir videoyu telefonunuzda kesebilmek için öncelikle video yapma programı APK dosyasına ihtiyacınız var. Yukarıdaki uygulamaları APK olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. Eğer bilgisayar kullanıyorsanız bu noktada video kırpma programı PC araması yapabilirsiniz. Böylece video kurgu sürecini bilgisayarınız üzerinden yürütebilirsiniz.

Bir videonun sevmediğiniz bir kısmını kırpmak için kırpma aletini kullanabilirsiniz. Bunun için programda makası andıran bir ikonu aramanızda fayda var. Bununla beraber PC platformunda CTRL + S tuş kombinasyonu da videoyu kesmenizi sağlayabilir.

Video yükleme programı olarak her iki cihazda da Snaptube size geniş bir video indirme desteği sunacaktır. En iyi video kayıt programı üzerine yapılan listelerde Snaptube’un dikkat çeken yanları olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Popüler video indirici ile cihaz galerinizi dev bir video arşivine çevirebilirsiniz.

Bölüm 3: Snaptube ile Nasıl Video İndirilir?

Snaptube ile video indirmek oldukça kolaydır. Snaptube bir video yakalama programı olmasa da video indirme konusunda rakipsizdir. Bu uygulama ile indireceğiniz videoları daha sonra kurgu programınızda kullanabilirsiniz.

video kırpma programı pc

Ücretsiz İndir

Adım 1: Uygulamayı telefonunuza yüklemek için Snaptube APK dosyasını indirin.

Uygulamayı cihazınıza indirmek için telefonunuzun ayarlarını açın. Gizlilik ve Güvenlik sekmesinden “bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretleyin. Bu sayede Snaptube APK dosyasını internet sitesinden sorunsuzca indirip yükleyebilirsiniz.

Adım 2: Galerinize doğrudan indirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini kopyalayın.

Cihazınıza kaydetmek istediğiniz videonun URL’sini tespit edin. Bir videonun bağlantı adresini bulmak için Paylaş butonuna basabilirsiniz. Gönderi ayarlarından da kopyalayabilirsiniz.

video yükleme programı

Adım 3: Kopyalamış olduğunuz URL’yi Snaptube arama kutusuna yapıştırın ve aratın.

Aratma işlemini tamamladıktan sonra karşınıza çıkan sonuçlardan videoyu indirin. İndirme işlemini tam olarak başlatmadan önce çözünürlük ve format seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Videoları dilerseniz 720P, dilerseniz 4K olarak bile indirebilirsiniz. Bununla beraber Snaptube ses dosyalarını da desteklemektedir. MP3 ya da M4A uzantısında ses içeriklerini cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bu noktada Snaptube’un etkili bir VK video indirme programı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

en iyi video kayıt programı
Popüler video ve müzik indiricisini telefonunuza yüklemek işte bu kadar kolay. İndirdiğiniz içerikleri kurgu programlarında çok daha zengin bir hale getirmek de size kalmış. İyi eğlenceler!

intern on Sep 15, 2022

Categories