Dünya genelinde tartışmasız çok sayıda Android cihaz kullanıcısı var. Android’lerin mükemmel yetenekler sunan birinci sınıf cihazlar olması nedeniyle bu oldukça normal. Şu anda, Facebook, Twitter, Vevo ve Instagram gibi video paylaşım platformları ve sosyal siteler üzerinde büyük bir video paylaşımı mevcut. Ancak, Android için uygun bir ücretsiz video indirici kullanmaktan başka, bu videoları cihazınıza indirmenin daha iyi bir yolu yoktur. İşte hesaba katmanız gereken bazı şeyler.

Bölüm 1. Android için En İyi Bedava Video İndirici

1. Snaptube

Bu mükemmel bir deneyim için mükemmel özellikler sunan harika bir araçtır. Bu en hızlı ücretsiz video indirici, video ve müzik indirme söz konusu olduğunda giderek artan sayıda kullanıcıya sahip.

android için ücretsiz video indirme uygulaması
Ücretsiz İndir

Snaptube’un kullanıcı dostu ara yüzü en önemli özelliğidir. Bu uygulama, tercih ettiğinizi seçebileceğiniz bir dizi çözünürlüğe sahiptir. Bu uygulama ile Facebook, Vimeo, Instagram ve Vevo dahil çeşitli sitelerde bulunan videoları veya müzikleri doğrudan Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. YouTube video indir işlemi de yapabilirsiniz. Snaptube ayrıca bir oynatma listesi oluşturucusu ve bir ses dosyası indiricisidir. Birden fazla dosyayı aynı anda indirme yeteneği, onu en iyi video indirici yapar.

2. Savefrom

video indirme programı

Savefrom, özellikle kolay kullanımı sayesinde birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran video indirme araçlarının başında geliyor. Ücretsiz olan ve her türlü platformda kullanabileceğiniz Savefrom, aynı zamanda hiçbir kurulum işlemi ile uğraşmanıza da gerek duymuyor.

 3. Freemake

video indirme programı

Tıpkı Savefrom gibi herhangi bir kurulum işlemi ile uğraşmadan kullanabileceğiniz Freemake, desteklediği onlarca farklı popüler platform sayesinde video indirme işlemi yapmak isteyen milyonlarca kullanıcının ilk tercihlerden birisi olmayı başarıyor. Ücretsiz ve kurulumsuz video indirici arıyorsanız, göz atabilirsiniz.

 4. iGram

video indirme programı

Adından da anlayabileceğiniz üzere bir Instagram video indirici olan iGram ile Instagram’da bulunan her türlü medya dosyasını (Reels, video, IGTV, fotoğraf) indirebilirsiniz. Sadece Instagram’ı desteklediğinden dolayı çok spesifik bir kitleye hitap etse de yine de oldukça popüler olan bu araç, listemizin dördüncü sırasında kendine yer buluyor.

 5. Video İndirici

video indirme programı

InShot’un kullanıcılara sunduğu video indirme uygulaması ile en popüler platformlardan kolaylıkla, sadece birkaç adımda video indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak Google Play Store’da bulabileceğiniz Video İndirici uygulaması, 100 milyondan fazla indirme alarak bu alanda başarılı bir uygulama olduğunu kanıtlıyor.

Bölüm 2. Videolar, Android’e Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir

Adım 1. Snaptube uygulamasını başlatın

Programı başlatmak için Android cihazınızda indirilen Snaptube uygulamasına dokunun. Bu uygulamaya sahip değilseniz, buradan indirin veya Snaptube resmi sayfasını ziyaret edin. Sonra Snaptube Ana sayfası görüntülenecektir. Facebook gibi videoları indirmek istediğiniz web sitelerine dokunun.

Adım 2. Bir Video Bulun

Ana ara yüzde bir arama kutusu bulun ve video bağlantınızı buraya yapıştırın. İlgili URL’ye sahip değilseniz, videoyu bir anahtar kelime kullanarak da arayabilirsiniz. Arama işlemine başlamak için Enter düğmesine veya “Analyze” düğmesine tıklayın.

Adım 3. İndirmeye Başlayın

İstenen video görüntülenecektir. “İndir” düğmesini bulun ve ona dokunun. Açılan yeni pencereden videonuz için çözünürlük ve dosya boyutunu seçin. Seçim bittiğinde, indirme işlemi otomatik olarak başlar. Daha sonra indirilen videoları uygulamadaki “İndirilenler” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Bölüm 3. Hangi Videoları İndirmeliyim

En çok da internet erişimine sahip olunmadığı zamanlarda, daha önce indirilmiş olan dizi veya film gibi videolar kelimenin tam anlamıyla hayat kurtarıcı olabiliyor. Örneğin en sevdiğiniz yayıncının veya YouTube kanalındaki videoları indirebilir. İstediğiniz zaman izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Örneğin çocuğunuz için Keloğlan çizgi filmini veya minika Çocuk TV’nin bölümlerini indirebilirsiniz ve internet kullanımı yapmadan her zaman izlemeye hazır halde cihazınızda bulundurabilirsiniz. Eğer KPSS sınavına hazırlanıyorsanız Mehmet Eğit kanalındakini KPSS hakkındaki videoları indirebilirsiniz. Ya da en sevdiğiniz şarkıcılar Tarkan, Zeynep Bastik veya Aleyna Tilki’nin son çıkan müzik kliplerini indirebilirsiniz. Buna ek olarak, yeni çıkan BTS albümünü tekrar tekrar dinlemek fena olmaz. “Film izlemek istiyorum” derseniz Yeşilçam klasiklerinden Hababam Sınıfı veya Korkusuz Korkak gibi filmleri indirebilirsiniz.

Snaptube video indirme programı sunduğu geniş destek ile birlikte Vimeo, TikTok, SoundCloud, Flickr, Facebook, Instagram ve DailyMotion’dan video indirme imkânı sunuyor. Hem internet kullanımından tasarruf etmenin hem de internetin olmadığı yerlerde videolara erişim sağlayabilmenin en iyi yolu bu videoları bir video indirici kullanarak cihazların içine indirmektir. Bu sayede indirdiğiniz videoları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde ekstra bir harcama yapmanıza gerek olmadan istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Chief Editor on Nov 28, 2022

Categories