Dünya genelinde tartışmasız çok sayıda Android cihaz kullanıcısı var. Android’lerin mükemmel yetenekler sunan birinci sınıf cihazlar olması nedeniyle bu oldukça normal. Şu anda, Facebook, Twitter, Vevo ve Instagram gibi video paylaşım platformları ve sosyal siteler üzerinde büyük bir video paylaşımı mevcut. Ancak, Android için uygun bir ücretsiz video indirici kullanmaktan başka, bu videoları cihazınıza indirmenin daha iyi bir yolu yoktur. İşte hesaba katmanız gereken bazı şeyler.

Bölüm 1. Android için En İyi Bedava Video İndirici

1. Snaptube

Bu mükemmel bir deneyim için mükemmel özellikler sunan harika bir araçtır. Bu en hızlı ücretsiz video indirici, video ve müzik indirme söz konusu olduğunda giderek artan sayıda kullanıcıya sahip. Snaptube’un kullanıcı dostu ara yüzü en önemli özelliğidir. Bu uygulama, tercih ettiğinizi seçebileceğiniz bir dizi çözünürlüğe sahiptir. Bu uygulama ile Facebook, Vimeo, Instagram ve Vevo dahil çeşitli sitelerde bulunan videoları veya müzikleri doğrudan Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. Snaptube ayrıca bir oynatma listesi oluşturucusu ve bir ses dosyası indiricisidir. Birden fazla dosyayı aynı anda indirme yeteneği, onu en iyi video indirici yapar.
android için ücretsiz video indirme uygulaması
Ücretsiz İndir

2. Videoder

Videoder, Twitter, Facebook ve Vimeo gibi çeşitli sitelerden müzik, film ve videoları indirmenizi, yayımlamanızı ve dönüştürmenizi sağlayan mükemmel bir uygulamadır. Aslında, bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde destekleyen 20’den fazla site var. Desteklenen formatlar arasında FHD, GHD, (2K) ve UHD (4K) vardır. Video oynatıcının, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı var. Dönüştürme özelliği, YouTube videosundan ses dosyası oluşturmayı sağlar.

 3. Video Grabber

Facebook, Twitter, Vimeo ve Instagram gibi video paylaşım sitelerinden videoların doğrudan indirilmesini sağlayan en iyi video indirme uygulamalarından biridir. Bu uygulama, en son sürümler dâhil olmak üzere sanal olarak tüm Android cihazlarla oldukça uyumludur. Tercih ettiğiniz türe bağlı olarak videolarınızı oynatma seçeneği sunan sezgisel bir ara yüzü vardır.

 4. Full Video Downloader

Full Video Downloader, mevcut Android cihazlar için inanılmaz bir video indirme aracıdır. Geleneksel net indirme adımları içeren uygulamanın kullanımı basittir. Bu uygulama sadece videoların indirilmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda diğerlerinin yanı sıra görüntü de indirmenizi sağlar. İndirilen videoların kalitesi olağanüstü ve sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak niteliktedir. Bu araç tüm tarayıcılarla oldukça uyumludur ve anında video indirme olanağı sağlar. Ayrıca, bu araç aynı anda indirme seçenekleri sunmanın yanı sıra videoları otomatik olarak yayınlamaya hazır hale getirme özelliğine de sahiptir. Video indirme işlemlerini duraklatmayı ve devam ettirmeyi de seçebilirsiniz.

 5. Android Video Downloader

Bu video indirme aracı, Android cihazlarda HD, 1080P ve 4K videoların indirilmesini destekleyen mükemmel bir uygulamadır. Bu yazılım, YouTube dışındaki çeşitli web sitelerinden videoların indirilmesini sağlar. Dahili tarayıcısı ile videoları Android cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Sezgisel ara yüzü, dünya genelinde milyonlarca kullanıcı için büyük bir kolaylıktır. Android Video Downloader, YouTube indirmelerini desteklemese de, bu uygulama ile ilgili her şey oldukça profesyoneldir.

Bölüm 2. Videolar, Android’e Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir

Adım 1. Snaptube uygulamasını başlatın

Programı başlatmak için Android cihazınızda indirilen Snaptube uygulamasına dokunun. Bu uygulamaya sahip değilseniz, buradan indirin veya Snaptube resmi sayfasını ziyaret edin. Sonra Snaptube Ana sayfası görüntülenecektir. Facebook gibi videoları indirmek istediğiniz web sitelerine dokunun.

 Adım 2. Bir Video Bulun

Ana ara yüzde bir arama kutusu bulun ve video bağlantınızı buraya yapıştırın. İlgili URL’ye sahip değilseniz, videoyu bir anahtar kelime kullanarak da arayabilirsiniz. Arama işlemine başlamak için Enter düğmesine veya “Analyze” düğmesine tıklayın.

 Adım 3. İndirmeye Başlayın

İstenen video görüntülenecektir. “İndir” düğmesini bulun ve ona dokunun. Açılan yeni pencereden videonuz için çözünürlük ve dosya boyutunu seçin. Seçim bittiğinde, indirme işlemi otomatik olarak başlar. Daha sonra indirilen videoları uygulamadaki “İndirilenler” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Bölüm 3. Hangi Videoları İndirmeliyim

En çokta internet erişimine sahip olunmadığı zamanlarda daha önce indirilmiş olan dizi veya film gibi videolar kelimenin tam anlamıyla hayat kurtarıcı olabiliyor. Örneğin en sevdiğiniz yayıncının veya YouTube kanalındaki videoları indirebilir. İstediğiniz zaman izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Örneğin çocuğunuz için Kukuli Çizgi Filmini veya Cumburlop TV bölümlerini indirebilirsiniz ve internet kullanımı yapmadan her zaman izlemeye hazır halde cihazınızda bulundurabilirsiniz. Eğer KPSS sınavına hazırlanıyorsanız Benim Hocam kanalının KPSS ders videolarını indirebilirsiniz. Ya da en sevdiğiniz şarkıcıların Tarkan, Gülşen veya Hayko Cepkin’in son çıkan müzik kliplerini indirebilirsiniz. Ya da yeni çıkan BTS albümünü tekrar tekrar dinlemek fena olmaz. Film izlemek istiyorum derseniz Yeşilçam klasiklerinden Tarkan: Gümüş Eyer veya Bizim Aile gibi filmleri indirebilirsiniz.

Snaptube video indirme programı sunduğu geniş destek ile birlikte Vimeo, TikTok, SoundCloud, Flickr, Facebook, Instagram ve DailyMotion’dan video indirme imkanı sunuyor. Hem internet kullanımından tasarruf etmenin hem de internetin olmadığı yerlerde videolara erişim sağlayabilmenin en iyi yolu bu videoları bir video indirici kullanarak cihazların içine indirmektir. Bu sayede indirdiğiniz videoları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde ekstra bir harcama yapmanıza gerek olmadan istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Chief Editor on Jun 19, 2022

Categories