Her gün binlerce kullanıcı ücretsiz video indir işleminin en iyi yöntemlerini arıyor. Pek çok kişi sosyal medyada denk geldiği videoları telefonuna kaydetmek istiyor. Sosyal medya platformları üzerinde saniyeler içerisinde yüz binlerce içerik akışa giriyor.

Çoğu platform ise ne yazık ki bu içerikleri doğrudan telefonunuza indirme fırsatı tanımıyor. Bu tür sosyal medyalarda bedava video indirme işlemi mümkün değil. Tüm bu olası problemlerin çözüm yolu ise ücretsiz video indirme işlemi sunan programlarda yatıyor.

Bölüm 1: Ücretsiz Video İndirme Programları Neler?

Sizler için en popüler video indirme ücretsiz işlemini sunan programları derledik. Bu yazılımlar aracılığıyla bedava video indirme isteğinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

1. All Video Downloader

Bedava video indir işlemini All Video Downloader programı ile yapabilirsiniz. Bu program sayesinde ücretsiz olarak video indirmek mümkün hale gelir. Böylece videolar doğrudan cihazınıza kaydolur. Program çeşitli çözünürlüklerle indirmeyi de desteklemektedir.

2. 4K Video Downloader

URL üzerinden indirme fırsatı sunan 4K Video Downloader ile 360 derece açılı videoları indirmek bile mümkün. Bu program ile yüksek çözünürlüklü videoları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

3. All Video Downloader

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde All Video Downloader ile bedava video indir işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

4. ByClick Downloader

Ücretsiz video indir işleminin bir diğer bedava alternatifi de ByClick Downloader. Bu program ile listemizdeki diğer araçların sunduğu işlemleri tamamlayabilirsiniz. ByClick Downloader da cihaza içerik indirme konusunda fırsat sunar.

5. Snaptube

Snaptube ise ücretsiz video indir işleminin en kolay ve başarılı şekilde gerçekleştiği yegane uygulamadır. Snaptube akıllı telefonlarınıza dilediğiniz kadar indirme yapmanızı mümkün kılar. Her gün binlerce kişinin kullandığı bedava video indirme uygulaması sosyal medya rutininize renk katacak. Bu program sayesinde sınırsız indirme yapabilirsiniz.

Sevilen Snaptube video ve müzik indiricisi aynı zamanda 360p, 480p, 720p, 1080P, 2K HD ve 4K HD çözünürlüklerini de desteklemektedir. En başarılı ücretsiz video indirici programların başında gelen Snaptube pek çok farklı özelliğe sahiptir.

Bölüm 2: Ücretsiz Video İndirici Özellikleri Nelerdir?

Pek çok kişi iPhone video indirme programı ücretsiz arayışında bulunuyor. Snaptube ise hem Android hem de iPhone cihazlarda oldukça etkili bir indirme desteği sunuyor. Bedava video arayışında olan Snaptube kullanıcıları ise sosyal medyada vakit geçirirken denk geldikleri videoları saniyeler içerisinde indirebiliyor. Sizler için programın en başarılı özelliklerini listeledik.

video indir ücretsiz

Ücretsiz İndir

1. Tamamen Ücretsiz

Snaptube ile yapacağınız bedava video indir işleminin hiçbir noktasında ücret talep edilmez.

2. Reklamsız Bir Deneyim

Program ile şarkı veya video indirirken uzun ve sinir bozucu reklamlar sizi rahatsız etmez. Tamamen reklamsız bir deneyim sunulur.

3. Farklı Format Seçenekleri

Ücretsiz video indirici program Snaptube hem video hem de ses dosyalarını indirme fırsatı sunar. MP3 ya da M4A uzantılarındaki ses dosyaları da Snaptube ile indirilebilmektedir.

4. 50’den Fazla Platform

Snaptube listemizdeki diğer indiricilerin aksine çok daha geniş bir çerçevede kullanılabilmektedir. Facebook, Instagram, WhatsApp ve Dailymotion gibi onlarca sosyal medya ağından video ya da şarkı indirebilirsiniz.

5. Tek Dokunuşla Video İndirme Fırsatı

Snaptube hem URL kopyala yapıştır işlemi ile video indirmeyi mümkün kılar. Fakat program ile aynı zamanda tek dokunuşta video indirmek de mümkündür. Snaptube arkaplanda çalışırken Instagram’da gördüğünüz içerikleri tek bir dokunuşla indirebilirsiniz.

6. Hızlı İndirme

Ücretsiz video indirici Snaptube ile videoları ve şarkıları saniyeler içerisinde cihaz deposuna aktarabilirsiniz.

Bölüm 3: Farklı Formatlarda Ücretsiz Video İndir İşlemi Nasıl Yapılır?

Bedava video indirmeyi farklı formatlarda gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz videolarınızı düşük çözünürlükte indirebilir ve internetinizden tasarruf edebilirsiniz.

Adım 1: Telefonunuza Snaptube APK uygulamasını yükleyin.

Telefonunuzun ayarlarını açın ve Gizlilik ve Güvenlik penceresine geçiş yapın. İzinler kısmından “bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirmeye izin ver” seçeneğini işaretleyin. Bu şekilde sorunsuz bir şekilde Snaptube APK dosyasını indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için telefonunuzdaki tarayıcıya Snaptube yazın ve indirin.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını uygulamaya yapıştırın.

İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını gönderi ayarları üzerinden kopyalayın. Gönderi çerçevesinde yer alan üç noktaya basabilirsiniz. Benzer şekilde Paylaş butonuna basarak da video bağlantısını görüntüleyebilirsiniz. Bu bağlantıya dokunup basılı tutarak kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız bağlantıyı daha sonra uygulama arayüzünde yer alan arama kutusuna yapıştırın.

ücretsiz video indirme siteleri

Adım 3: Uygulama içinde aratma yapın. Format ve kaliteyi belirleyerek videoyu indirin.

Videonun bağlantısını Snaptube arama kutusuna yapıştırın. Videoyu bulduktan sonra dilediğiniz format ve çözünürlüğü seçin ve indirme işlemini başlatın.

ücretsiz video indirme siteleri
Snaptube ile video indirme ücretsiz, kolay ve hiç olmadığı kadar hızlı hale geliyor. Snaptube ile size de iyi eğlenceler dileriz!

intern on Sep 14, 2022

Categories