Y2mate video indir işlemi yapmak için kullanılan Y2mate uygulamasına alternatif bulmanın, ne kadar zor bir iş olabileceğinin farkındayız. Kaliteli olmasına rağmen oldukça fazla soruna sahip olan Y2mate, eskiden milyonlarca kullanıcının ilk tercih ettiği MP3-MP4 indirme araçlarından birisi olurken, artık kullanıcı kaybetmeye ve oldukça kötü bir popülariteye sahip olmaya başladı. Peki, Y2mate MP3 indir veya Y2mate MP4 indir, kısacası Y2mate indir işlemi yapmak isteyen kullanıcıların Y2mate uygulamasına buldukları alternatifler neler? Bu yazıda, tam da bu konu üzerinde duracağız.

Bu yazıyı okuyarak, Y2mate aracına alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi MP3-MP4 indirme araçlarını öğrenebilirsiniz. Böylece, Y2mate gibi bir aracı kullanmaktansa, daha kaliteli MP3-MP4 indirme araçları kullanabilirsiniz.

Bölüm 1. Y2mate’e Alternatif Olabilecek En İyi Uygulamalar ve Siteler

Y2mate’e alternatif olarak kullanabileceğiniz birçok farklı uygulama veya site bulunuyor. Y2mate’de yaptığınız Y2mate video indir işleminin benzerini yapmanızı sağlayacak, bu konuda sizlere bir alternatif olabilecek bu site ve uygulamalar, Y2mate gibi artık pek fazla tercih edilmeyen bir video indirme aracından kurtulmanızı ve çok daha kaliteli araçlar ile video indir Y2mate gibi işlemler yapmanızı sağlayacak. İşte karşınızda, en iyi Y2mate alternatifleri!

Snaptube

Y2mate gibi internet sitesi üzerinden hizmet veren video indirme araçlarının aksine bir uygulama olan Snaptube, bu konuda kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi olarak öne çıkıyor. Hizmet vermeye başladığı 2014 yılından itibaren kalitesini sürekli artıran bu efsane uygulama, 8 sene gibi bu tarz uygulamalar için kısa sayılabilecek bir sürede 350 milyondan fazla aktif kullanıcı sayısını geride bırakmayı başardı. Kalitesi ve kullanışlılığı konusunda herhangi bir şüphe barındırmayan Snaptube hakkında daha fazla bilgiyi ve bu uygulama ile Y2mate’in karşılaştırılmasını, bir sonraki bölümde bulabilirsiniz.

MP3Jam

Özellikle Y2mate MP3 indir işlemi için bir alternatif olarak kullanabileceğiniz MP3Jam uygulaması, 20 milyondan fazla şarkıyı MP3 formatında ve oldukça kolay bir şekilde indirebilmenizi sağlıyor.

Keepvid

Video indir Y2mate işlemi için güzel bir alternatif arıyorsanız, Keepvid’e göz atabilirsiniz. Her türlü videoyu kolaylıkla indirebilen ve ücretsiz olan bu araç, herhangi bir kurulum ile uğraşmadan video indirebilmenizi sağlıyor.

Dovideo

Keepvid’e benzer bir şekilde, herhangi bir kurulum ile uğraşmadan kullanmaya başlayabileceğiniz Dovideo, Y2mate için güzel bir alternatif olabilir.

Freemake

Snaptube’dan sonra belki de en popüler araçlardan birisi olan Freemake, 100 milyondan fazla kullanıcının video indirme konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyor. Ücretsiz kullanabileceğiniz bu araç, Y2mate için iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Bölüm 2. Y2mate vs Snaptube: Aradaki Farklar Neler?

Y2mate’in özelliklerini daha önce duymuş olabilirsiniz. Peki, Snaptube’un özellikleri hakkında bilginiz var mı? Merak etmeyin, bu bölümde iki aracın da sahip olduğu özellikleri detaylı bir şekilde inceleyeceğiz ve Snaptube’un, Y2mate video indir işlemi için neden en iyi alternatiflerden birisi olduğunu sizlere anlatmaya çalışacağız.

video indir y2

Ücretsiz İndir

Öncelikle Y2mate ile başlamak istiyoruz:

  • Maksimum 1080P olmak üzere, 144P-1080P çözünürlükleri arasında MP4 indirebilir. MP3 olarak ise sadece tek bir seçenek (128kbps) bulunuyor.
  • Dailymotion, Facebook, Twitter gibi platformlardan medya dosyası indirebilir.
  • İndirme işlemine başlatmak, diğer araçlara göre uzun sürüyor.
  • İndirilen dosyalar, herhangi bir virüs taramasından geçmiyor.

Şimdi, Snaptube’a bakalım:

  • Maksimum 4K olmak üzere, 240P-4K çözünürlüklerde MP4 indirebilir. MP3 olarak ise mümkün olan en yüksek kalitede indirme yapabilir.
  • Facebook, Twitter, Instagram ve Dailymotion gibi platformlar da dahil olmak üzere 50 farklı platformdan medya dosyası indirebilir.
  • Sadece saniyeler içinde indirme işlemi başlatabilir.
  • İndirilen dosyalar, herhangi bir virüs barındırmaz. Son derece güvenlidir.

Gördüğünüz gibi Snaptube’un, Y2mate’e karşı ezici bir üstünlüğü bulunuyor. Sadece yukarıdaki bölüme bakarak dahi Snaptube’un neden en iyi Y2mate alternatifi olduğunu anlayabilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube’u Kurmak ve Kullanmak: Nasıl Yapılır?

Snaptube gibi kaliteli bir Y2mate alternatifini kurmak ve kullanmaya başlamak için sabırsız olabileceğinizi tahmin ediyoruz. Özellikle bir önceki bölümdeki karşılaştırmadan sonra, Snaptube’u kullanarak Y2mate MP3 indir veya video indir Y2mate işlemi yapmak, hiç olmadığı kadar çekici gelebilir. Peki, bu eşsiz uygulamayı nasıl kurabilir ve kullanabilirsiniz? Merak etmeyin, bu bölümde bununla alakalı her şeyi bulacaksınız.

Adım 1. Uygulamayı, Android telefonunuza kurun.

Android telefonunuza Snaptube’u kurmak için uygulamanın internet sitesine gidin ve sitede bulunan APK’yı indirip, çalıştırın.

Adım 2. Video seçimi gerçekleştirin.

Snaptube’un desteklediği platformlardan birini seçin ve istediğiniz bir videoyu açın. Daha sonra, videonun bağlantısını kopyalayın.

y2 video indir

Adım 3. Bağlantıyı kullanarak arama yapın.

Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı, Snaptube’un arama özelliği sayesinde aratın.

y2 video indir

Adım 4. Videoyu indirmeye başlayın.

Arama sonlandığında, ekranın alt kısmında bulabileceğiniz indirme tuşuna dokunun ve sizlere sunulan kalite ile format seçeneklerinden bir çift seçerek indirme işlemini başlatın.

MP4 indir Y2mate veya Y2mate indir gibi işlemleri yapmak için bir alternatif aramaktan kurtulmak istiyorsanız, Snaptube tam da ihtiyacınız olan uygulama! Bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde kurarak, Y2mate için alternatif aramaktan kurtulabilirsiniz.

intern on Sep 14, 2022

Categories