Video indir işlemi her gün yüz binlerce kez yapılan işlemler arasında yer alır. İnternetin sürekli yenilenen içerik havuzunda milyarlarca görsel ve işitsel içerik bulunur. Komik videolar, film kesitleri, öğretici içerikler ve çok daha fazlası sürekli olarak karşımıza çıkar. İşte bu sebepten dolayı pek çok kişi internet üzerinde gördüğü videoları kaydetmek ister. Eğer siz de internet üzerinde gördüğünüz videoları telefonunuza indirmek istiyorsanız iyi bir video indirici programa ihtiyacınız var.

Bu yazıda en sevilen video indirici programlarını listeledik. Aynı zamanda bu programları nasıl kullanabileceğiniz de anlattık. En sevilen video indirme yazılımı ile cihaz galerinizi büyük bir video arşivine dönüştürebilirsiniz.

Bölüm 1: En Popüler Video İndirme Siteleri Hangileridir?

İnternette vakit geçirirken gördüğünüz bir videoyu doğrudan cihazınıza kaydetmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için Pin video indir, Twitch video indir ya da Reddit video indirme işlemleri sunan programlara başvurmanız gerekir. Sizler için en sevilen uygulamaları bu listede topladık.

1. Video Downloader Pro

Video Downloader Pro oldukça işlevsel bir video indirme yazılımıdır. Bu indirici ile farklı platformlardan video indirebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları daha sonra çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.

2. 4K Video Downloader

Bu video indirici de en çok sevilen web tabanlı indiriciler arasında yer almaktadır. Oldukça işlevsel ve basit bir arayüze sahip olan yazılım cihaz galerinize görsel içerik indirmenizi sağlar.

3. Reddit Video Downloader

Adından da anlaşılacağı üzere Reddit Video Downloader bir Reddit video indirme aracıdır. Bu program ile sosyal medya platformunda gördüğünüz videoları cihazınıza indirebilirsiniz.

4.Savefrom

Savefrom da en sevilen video indirme uygulamaları arasında kendisine yer buluyor. Web tabanlı indirici ile çeşitli platformlarda denk geldiğiniz içerikleri kaydedebilirsiniz.

5. Snaptube

Snaptube ise video indirme programlarının gözdesi. Yüz binlerce kullanıcının ilk adresi olan Snaptube ile şarkı ve videolar saniyeler içerisinde cihaz deposuna kaydediliyor. Tamamen ücretsiz ve hızlı olan Snaptube ile reklamsız bir deneyim kullanıcılarla buluşuyor.

Bu listemizde yer verdiğimiz programlar pin video indir işlemini de mümkün kılar. Dilerseniz videoder indir ya da Okru video indirme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu rehberde derlediğimiz önerilere bir video indirme uygulaması daha ekleyebiliriz. Ve emsallerine göre çok daha başarılı olan bu uygulama tamamen ücretsizdir. Bu program ile video indir ve telefonuna kaydet işlemi sadece saniyeler sürmektedir. Gelin Snaptube uygulamasını yakından tanıyalım.

Bölüm 2: Video İndirici Uygulama Snaptube Hakkında

En başarılı video indirme uygulamaları arasında yer alan Snaptube oldukça popüler bir programdır. 50’yi aşkın sosyal medya ağında video indirmek Snaptube ile mümkündür. Sevilen video indirme uygulaması kullanıcılardan geçer not almıştır. İşte programın en sevilen özellikleri:

pornhubtan video indirme

Ücretsiz İndir
  • Reklamsız Bir Arayüz
  • Hızlı Video İndirme Şansı
  • Sınırsız Video ve Şarkı İndirme Fırsatı
  • Hesap Oluşturma Zorunluluğu Yok
  • Farklı Video Çözünürlükleri
  • Kişisel Bilgileriniz İstenmiyor

Eğer siz de indirme video arayışında bulunuyorsanız Snaptube ile doğru adrestesiniz. Bu program ile en ünlü sosyal medya ağlarında içerik indirebilirsiniz.

Bölüm 3: Ücretsiz Video İndirici Snaptube Nasıl Kullanılır?

Eğer internet bğalantısı olmadığında bile video izlemek istiyorsanız Snaptube’a başvurmanın zamanı gelmiş demektir. Aşağıdaki adımları izleyerek uygulamayı telefonunuza birkaç dakika içerisinde kurabilirsiniz.

Adım 1: Snaptube uygulamasını akıllı telefonunuza kurun.

Snaptube uygulamasını akıllı telefonunuza yüklemek için programın internet sitesini açın. Hemen yukarıda yer alan Snaptube APK indirme butonuna basın. Daha sonra telefonunuzun ayarlarını açarak “bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretleyin.

Bu izni Gizlilik ve Güvenlik sekmesinde bulabilirsiniz. Ayarlamayı yaptıktan sonra indirmiş olduğunuz APK dosyasına dokunun ve kurulum işlemini tamamlayın. Yükleme için bir APK yöneticisi de kullanabilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

Cihaz galerisine kaydetmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın. Bir videonun URL adresini bulmak için paylaş butonuna dokunabilir ya da gönderi ayarlarını açabilirsiniz. Gönderi ayarlarını açmak için içerik çerçevesinde yer alan üç noktaya ya da üç çizgiye dokunun.

twitch video indirme

Adım 3: Bağlantıyı Snaptube’da aratın ve videoyu indirin.

Videonun URL adresini kopyaladıktan sonra Snaptube uygulamasını tekrar açın. Daha sonra uygulamanın arayüzünde yer alan arama kutucuğuna bağlantıyı yapıştırın. Video adresini aratarak Snaptube ile indirmek istediğiniz videoyu bulun. Çözünürlük kalitesini seçtikten sonra indirme işlemini başlatın.

telegram video indirme

Snaptube ile 360p, 480p, 720p, 1080p, 2K ve 4K çözünürlükte videolar indirebileceğinizi unutmayın.
MP3 ve M4A uzantılarında ses dosyaları indirebilir ve onlarca sosyal medya ağından içerik kaydedebilirsiniz. TikTok, WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter ve çok daha fazlası Snaptube tarafından desteklenmektedir.

intern on Sep 16, 2022

Categories