Online video indir işlemi yapmak için bir online video indirici bulmak oldukça zor bir durum olabiliyor. Bu işlem için birçok farklı seçenek bulunması, başta iyi bir şey gibi gözükebilirken aslında oldukça kötü bir şey oluyor çünkü bu kadar fazla online video indirici arasından en iyilerinin hangileri olduğunu bulmak uğraştırıcı oluyor. Peki, bu durumda ne yapmalısınız? Merak etmeyin, bugünkü yazımız bu konuda ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunacak!

Bu yazıda, piyasada ses yapmış ve son zamanlarda kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen online video indirme araçlarını ve bizce bu araçların en iyisi olan Snaptube’u nasıl kurup, kullanabileceğinizi anlattığımız rehberi bulabilirsiniz. Bu yazı sayesinde artık video indirmek için araç aramak zorunda kalmayacaksınız!

Bölüm 1. Video İndirmek İçin En İyi Araçlar

Online video indir işlemi yapmaya başlamadan önce aşağıdaki listeye kesinlikle göz atmalısınız! Binlerce farklı online video indirici arasından, uzun süren testler sonucunda oluşturduğumuz bu liste, çevrimiçi video indir işlemi yapabilen en iyi araçları içeriyor. Böylece, bu listedeki herhangi bir aracı kullanarak güvenli ve kolay bir şekilde çevrimiçi video indir işlemi yapabilirsiniz.

Not: Liste hem ücretli hem de ücretsiz araçlar barındırıyor. İsteğinize göre seçim yapabilirsiniz.

Snaptube

Daha önce de belirttiğimiz gibi listemizin başında Snaptube bulunuyor. Kullanıcılarına tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğu birçok farklı özelliği ile dikkatleri çekmeyi başaran ve 350 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile bu alanda ilk sıralarda bulunan Snaptube, uzun yıllar daha bu konuda hazırlanan çoğu listenin ilk sıralarını süslemeye devam edecek gibi duruyor. Bu müthiş video indirici hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızın ikinci kısmına göz atabilirsiniz.

Flvto

Herhangi bir kurulum gerektirmeden kullanabileceğiniz bu araç ile binlerce farklı siteden medya dosyalarını MP4, MP3 ve AVI formatlarına dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. Birçok farklı kişi tarafından kullanılan Flvto, kurulum gerektirmeyen bir alternatif arıyorsanız tercih edebileceğiniz bir araç.

ClipConverter.cc

Flvto’ya benzer olan ClipConverter.cc, aynı Flvto gibi birçok farklı platformdan medya dosyası dönüştürebilmenizi ve indirebilmenizi sağlıyor. Bu aracın en büyük farkı olarak desteklediği formatları örnek gösterebiliriz.

WinX HD Video Converter

Video dönüştürme ve indirme konusunda popüler bir araç olan WinX, listemizdeki ilk ücretli araç olarak dikkat çekiyor. WinX ile yüksek kalitede MP4 dönüştürebilir ve indirebilirsiniz ancak hem ücretli hem de ücretsiz sürümü bulunan bu aracın bütün özelliklerinden yararlanmak için ücretli sürümüne sahip olmalısınız.

iTubeGo

Ücretli ve ücretsiz sürümü bulunan bir başka araç olan iTubeGo, milyonlarca kullanıcın tercih ettiği video indirme ve dönüştürme araçlarından birisi olarak listemizde bulunuyor. Bilgisayarınızda veya Android telefonunuzda kullanabileceğiniz bu araç ile popüler platformlardan medya dosyası indirebilirsiniz.

Bölüm 2. En İyisi: Neden Snaptube’u Tercih Etmelisiniz?

Bu bölümde, “çevrimiçi video indir işlemi yapmak için neden Snaptube’u tercih etmeliyim?” sorusunun cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle, Snaptube’un 350 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğunu belirterek başlamak istiyoruz. Piyasada çok uzun yıllardır bulunmasa da diğer uygulamalara göre kısa sayılabilecek bir sürede 350 milyondan fazla kullanıcısı ile her listenin ilk sıralarında kendine yer etmeyi başaran bu eşsiz araç, kesinlikle övgüyü hak ediyor. Peki, bu başarının sırrı ne? Bu soruya kısa bir cevap vermek gerekirse, “özellikler” diyebiliriz. Snaptube’un sahip olduğu özellikler, onu online video indir işlemi yapabilen diğer araçların önüne atmayı başarıyor. Aşağıda, bu özelliklerin bir kısmını bulabilirsiniz.

video indirici online

Ücretsiz İndir
  • 50’den fazla platformdan 4K çözünürlüğe kadar MP4 ve en yüksek kalitede MP3 indirebilir.
  • Kullanıcı dostudur ve herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden kullanılabilir.
  • Karanlık bir ortamda otomatik olarak devreye giren Otomatik Gece Modu özelliği sayesinde gözlerinizi korur.
  • Resim İçinde Resim özelliği sayesinde Snaptube’u kullanırken diğer işlemlerinize ara vermek zorunda kalmazsınız.
  • Uygulamanın içinde bulunan oynatıcı ile en sevdiğiniz videoları ve şarkıları Snaptube üzerinden izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.
  • Tamamen ücretsiz, reklamsız ve sınırsız bir kullanıma sahiptir.

Gördüğünüz gibi Snaptube’un özellikleri saymakla bitmiyor. Bu özellikler ve çok daha fazlası sadece birkaç tık uzağınızda bulunuyor!

Bölüm 3. Kurulum ve Kullanım: Nasıl Yapılır?

Snaptube’un kurmak ve video indirme online işlemi yapmaya başlamak hakkında bilmeniz gereken her şeyi, aşağıda bulunan kılavuzda bulabilirsiniz.

Adım 1. Kurulum

Snaptube’un internet sitesini ziyaret ettiğinizde, ana sayfada bulunan bir İndir butonu ile karşılaşacaksınız. Bu butona basın ve Snaptube’un kurulum dosyasını indirin.

İndirdiğiniz dosyayı çalıştırıp, ekranda beliren adımları uygulayarak Snaptube’un kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2. Video Bağlantısı Kopyalama

Snaptube ile video indirme online işlemi yapmanın yöntemlerinden birisi, indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalamaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

video indirici online

Adım 3. Arama

Snaptube’u çalıştırın ve daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı, Snaptube ile aratın. Bir alternatif olarak, indirmek istediğiniz video ile ilgili anahtar kelimeleri de aratabilirsiniz. Sonuç, aynı olacaktır.

video indirici online

Adım 4. İndirme

Ekranın alt kısmında bulunan İndir tuşuna basın ve Snaptube’un sunduğu kalite-format seçeneklerinden istediğiniz bir çifti seçerek indirme işlemini gerçekleştirin.

Snaptube sayesinde artık video indir online işlemi yapmak için kalitesiz araçlarla uğraşmaktan kurtulacaksınız! En sevdiğiniz videolar, Snaptube ile sadece birkaç dakika uzağınızda. İyi eğlenceler!

intern on Sep 13, 2022

Categories