iPhone ve iPad kullanıcıları her gün iPhone video indir aramasında bulunuyor. Binlerce kullanıcı hızlı ve güvenilir bir iPhone video indirici arıyor. Sizler için bu fırsatı sunan en iyi uygulamaları derledik. Bu listede Apple video indirme olarak da bilinen işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlattık.

Aşağıdaki programları ve adımları izleyerek iPhone’a video indirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylece çevrimiçi olmadığınızda bile indirdiğiniz videoları rahatlıkla izlemeniz mümkün hale gelecektir. İnternet bağlantısı olmadığında bile cihazınıza kaydolan videoları izleme fırsatını elde edersiniz. Bu işlemi yapabileceğiniz en popüler indirme yazılımlarını aşağıdaki başlıkta okuyabilirsiniz.

Bölüm 1: iPhone ve iPad İçin En İyi 8 Ücretsiz Video İndirici

Hem iPhone hem de iPad kullanıcıları listemizde yer alan bu programları çok sevecek. Sizler için birbirinden başarılı indiricilere ve özelliklerine bu başlıkta yer verdik.

1. Cloud Video Player Pro

Cloud Video Player Pro ile pek çok platform üzerinden video indirme işlemini yapabilirsiniz. iPhone video indirici programlar arasında Cloud Video Player Pro dikkat çeken özelliklere sahip.

2. 4K Video Downloader

4K Video Downloader ile adından da anlaşılabileceği üzere yüksek çözünürlüklü video indirme fırsatı sunuyor. iPhone video indirme işlemi 4K Video Downloader ile büyük oranda kolaylaşıyor.

3. Video Saver PRO+

Ücretsiz iPhone video indirme programı Video Saver PRO+ ile tüm indirme işlemlerinizi bedava bir şekilde gerçekleştirmek mümkün. Burada indirdiğiniz videoları daha sonra iPhone video hızlandırma işlemine de tabii tutabilirsiniz.

4. iDownloader

iDownloader programı da listemizdeki diğer yazılımlar ile aynı görevi görüyor. Bu yazılım ile iPhone video indir işlemi elinizin altına geliyor.

5. DownloadMate

DownloadMate ise binlerce iPhone ve iPad kullanıcısının rağbet gösterdiği uygulamalar arasında yer alıyor.

6. FoxFM

FoxFM ile müzik ve video indirme işlemleri ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Her ne kadar FoxFM içerisinde çeşitli satın alımlar olsa da bedava indirme yapmak mümkün.

7. Video Downloader Pro

Video Downloader Pro ile farkı uzantılarda videolar indirmek mümkün. Bağlantı kopyalama ve yapıştırma işlemi ile ücretsiz video kaydedebilirsiniz.

8. Snaptube

Snaptube ise listemizdeki en başarılı iPhone video indirici programlar arasında dikkat çekiyor. Nitelikli özellikleri ile iPhone video indirme işlemi hiç olmadığı kadar kolay bir hale geliyor. Sevilen uygulama sayesinde cihazınızı dev bir video galerisine dönüştürmek mümkün. Snaptube sayesinde farklı çözünürlüklerde video indirebilirsiniz. Öyle ki 360P, 480P, 720P, 1080P, 2K ve 4K’ya kadar indirme yapmak mümkündür.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Diğer yandan iOS video indirme işleminde de Snaptube en güçlü alternatiflerden biri. Çünkü popüler indirici tamamen reklamsız ve oldukça hızlı bir deneyim sunuyor. Hemen aşağıda Snaptube özelliklerini ve video indirme sürecini detaylı bir şekilde özetledik.

video hızlandırma iphone

Ücretsiz İndir

1. Ücretsiz Video İndirme Fırsatı

Snaptube ile yapacağınız hiçbir indirmede uygulama sizden ödeme talep etmemektedir.

2. Hesap Zorunluluğu Yok

Telefonunuza dilediğiniz kadar video ve müzik indirmek için Snaptube’da bir hesap oluşturmanıza gerek kalmıyor.

3. Kişisel Verilere Gerek Yok

Sevilen program hiçbir noktada kişisel verilerinizi talep etmiyor.

4. Hızlı Video İndirme Şansı

Snaptube sayesinde video indirme sürecini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilir ve cihazınıza hızlı bir şekilde pek çok video indirebilirsiniz.

5. Çözünürlük Seçenekleri

Snaptube ile iPhone’a video indirme işlemi geniş çözünürlük seçeneklerini de bünyesinde barındırıyor. 360P’den 4K’ya kadar video indirme fırsatı elinize geçiyor.

6. Sınırsız İndirme İşlemi

Daha önce de belirttiğimiz gibi Snaptube ile indirme işlemlerinin hiçbirinde sınırlama bulunmuyor.

Bölüm 3: iPhone Telefona Nasıl Video İndirilir?

iPhone telefonunuza ya da iPad tabletinize video indirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Adım 1: Snaptube iOS uygulamasını indirin ve cihazınıza yükleyin.

Snaptube iOS video indirme işlemi için en başarılı uygulamalar arasında zirvede yer alıyor. Uygulamayı indirmek için telefonunuzun ve tabletinizin arama motoruna Snaptube iOS yazın. Daha sonra resmi internet uygulamayı indirin.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

Cihazınıza kaydetmek istediğiniz videoyu bulun ve URL adresini kopyalayın. Kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırmak için Snaptube uygulamasını açın.

iphone da video indirme

Adım 3: Video bağlantısını Snaptube uygulamasına yapıştırın.

iPhone video indir işlemini tamamlamak için kopyaladığınız bağlantı adresini yapıştırın. İndirme işlemini başlatmak için format ve çözünürlükleri seçin.

video indir iphone
Snaptube ile iOS video indirme işlemi işte bu kadar kolay. Siz de Snaptube ailesine hoş geldiniz. İyi eğlenceler dileriz!

intern on Sep 14, 2022

Categories