Her gün binlerce kişi URL video indir araması yaparak video indirmeyi hedefliyor. Video indirmek için URL adı verilen adreslere başvurmak mümkün. İnternet üzerindeki içeriklerin URL adı verilen bağlantı adresleri bulunuyor. Ve çeşitli URL video indirici programlar aracılığıyla bu videolar indirilebiliyor.

Bu işlem sonrasında videolar doğrudan telefon hafızasına kaydoluyor. Linkten video indirme yaptıktan sonra çevrimdışı olduğunuzda bile video izleyebilirsiniz. Bu sayede internet bağlantısı da bir zorunluluk olmaktan çıkar. Bu fırsat özellikle internet bağlantısının güçlü olmadığı anlarda oldukça işlevsel olmaktadır. Sizler için bu işlemi kolayca yapacağınız birbirinden etkili link video indir işlemi sunan programları derledik.

Bölüm 1: Online Video İndirme Programları Nelerdir?

Listelemiş olduğumuz bu araçlar ile link ile video indir işlemini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz.

1. Savefrom

Savefrom popüler bir video indirme uygulamasıdır. Bu program ile URL video indir butonuna basarak sevdiğiniz videoları indirmeniz mümkündür.

2. Savethevideo

Savethevideo ise adından da anlaşılacağı üzere kullanımı kolay bir URL video indirici programdır. Savethevideo ile video indir link yapıştırma gibi işlemler de kolaylıkla yapılabilmektedir.

3. Video Downloader Pro

İnternetin çeşitli köşelerinden video indirmenizi sağlayan Video Downlaoder Pro da etkili bir link video indirici yazılımdır. Video Downloader Pro uygulamasını tarayıcıya eklemek de mümkündür.

4. Acethinker

Acethinker ise popüler platformlardan linkten video indirme işlemini sunar. Bu programda videolarınızı kolaylıkla indirebilirsiniz.

5. Snaptube

Mobil kullanıcıların beğenisini toplayan Snaptube ise oldukça popüler bir URL video indirici programdır. Sevilen uygulamada onlarca farklı sosyal ağdan video indirmek mümkün hale gelir. Hatta Snaptube ile çeşitli ses dosyaları da kaydedilebilmektedir. Dolayısıyla sosyal medyada denk geldiğiniz bir şarkıyı Snaptube ile saniyeler içerisinde kaydedebilirsiniz.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Snaptube uygulamasının birbirinden başarılı özellikleri bulunur. Sizler için kullanıcılardan geçer not alan en iyi özelliklerini derledik.

video indirici link

Ücretsiz İndir

1. Bedava Video İndirme Şansı

Snaptube ile video indirmenin hiçbir ücretli yanı yoktur ve kullanıcıdan ödeme talep edilmez.

2. Farklı Çözünürlükler

Linkten video indirme işlemi için Snaptube’a başvurduğunuzda pek çok farklı çözünürlükten seçim yapabilirsiniz.

3. Reklamsız Bir Deneyim

Snaptube ile yapacağınız indirmelerde uzun ve can sıkıcı reklamlar izlemek zorunda kalmazsınız.

4. Hızlı Video ve Ses Dosyası İndirme

Pek çok programın aksine Snaptube ile şarkı ve video indirmek saniyeler sürer. Göz açıp kapayıncaya kadar dosyalar telefonunuza kaydolur.

5. Hesap Oluşturmaya Gerek Yok

Snaptube ile link video indir işlemini tamamlamak için hesap oluşturmanız istenmez. Kaydolmadan kullanmanız mümkündür.

6. Kişisel Bilgileriniz İstenmez

Sevilen video indiricide video indirmeler tamamen anonim şekilde gerçekleşir. Uygulama kişisel bilgilerinizi talep etmez.

Bölüm 3: Snaptube ile Video İndirme İşlemi

Snaptube ile yapacağınız URL ile video indir eylemi oldukça kolaydır. Bunun için Snaptube uygulamasını cihazınızın uygulamalarına eklemeniz gerekir. Bu da elbette birkaç adımda tamamlayabileceğiniz basit bir süreçtir. Eğer siz de URL’den video indirme yapmak istiyorsanız aşağıdaki birkaç adımı hemen tamamlayabilirsiniz.

Adım 1: Snaptube uygulamasını cihazınıza kurun.

Dilediğiniz tüm videoları indirmek için öncelikle Snaptube APK dosyasını cihazınıza kurmanız gerekir. Bunun için telefonunuzda yüklü olan mobil internet tarayıcısını açın ve Snaptube yazın. Daha programın resmi internet sitesini açın ve APK dosyasını indirin.

  • Kurulum sürecinde herhangi bir problem yaşamamak için telefonunuzun ayarlarında bir değişiklik yapmanız gerekir.
  • Bunun için ayarlar penceresini açın ve Gizlilik ile Güvenlik sekmesine geçiş yapın.
  • İzinler menüsünde Bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapmaya izin ver iznini arayın. Bu seçeneği bulduktan sonra izin ver seçeneğini işaretleyin.

Bu sayede telefonununuz dijital uygulama mağazaları haricinden indirme ve yükleme yapmanıza izin verecektir. Böylece Snaptube APK yükleme süresinde de hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.

Bir APK kurucu ile ya da basitçe dosyanın üstüne dokunarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın.

Telefonunuzun hafızasına kaydetmek istediğiniz videonun bağlantı adresini kopyalayın. Adresi kopyalamak için gönderi ayarlarına ulaşmanız yeterlidir. Bağlantıyı görüntülemek için Paylaş butonuna basabilirsiniz. Daha sonra bağlantı adresini kopyalayabilir ve bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

video link indir

Adım 3: URL’den video indirme işlemini bitirmek için bağlantı adresini Snaptube’a yapıştırın.

İşlemin son adımında kopyaladığınız bağlantıyı arama kutusuna yapıştırmanız gerekiyor. URL adresini yapıştırdıktan sonra arama yapın ve karşınıza çıkan sonuçtan kalite ile format seçeneklerini belirleyerek indirme işlemini başlatın. Bu şekilde URL video indir işlemini tamamlayın.

urlden video indir
Snaptube link video indirici uygulaması ailesine şimdiden hoş geldiniz diyoruz. Size popüler program ile iyi eğlenceler diliyoruz!

intern on Sep 15, 2022

Categories