Günümüzde, öğretici içerikler ve kurslar hakkında arama yaptığınızda karşınıza çıkan ilk sonuçlardan birisi şüphesiz ki Udemy oluyor. Neredeyse her konu hakkında öğretici içeriklere erişim sağlayabileceğiniz bir platform olan Udemy, bu içeriklerin hepsini sizlere kurs olarak sunuyor. Genellikle 30-50 lira arasında bir ücret olarak elde edebileceğiniz bu kurslar ile yazılım, çizim veya yazarlık gibi birçok konuda eğitim alabilirsiniz. Peki, bu kursları nasıl indirebilirsiniz? Udemy videoları indirme işlemi yapabilen çok fazla sayıda program bulunmuyor. Bu nedenle, bu konuda seçeneklerinizin biraz sınırlı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak merak etmeyin; bugün, Udemy video indirme konusunda en iyi programlardan birisi olan Snaptube’u sizlere tanıtacağız ve bu sayede en sevdiğiniz Udemy videolarını ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz.

Bölüm 1. Udemy Videolarını Nasıl İndirebilirsiniz?

Bir Udemy videosunu indirebilmek için o videonun “indirilebilir” olarak sınıflandırıldığından emin olmalısınız. Videonun sağ alt kısmındaki çark işaretine tıkladıktan sonra görebileceğiniz bu özellik eğer aktifse, o videoyu kolaylıkla indirebilirsiniz. Ancak bazı derslerde, bu seçeneğin aktif olmadığını görebilirsiniz. Böyle durumlarda, bir Udemy video indirme aracı kullanmak dışında video indirebilmek için bir şansınız bulunmuyor.

Bölüm 2. Snaptube’un Tercih Sebebi Olmasının Nedeni: Özellikler

Snaptube Udemy video indirme programı ile en sevdiğiniz Udemy videolarını indirmek hiç olmadığı kadar kolay. Peki, Snaptube’u bu kadar özel yapan başka ne gibi özellikleri var? Gelin, inceleyelim.

Öncelikle, Snaptube’un en büyük özelliğinin tamamen ücretsiz bir şekilde MP3-MP4 formatlarında 50 farklı platformdan medya dosyası indirebilmek olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu kalitede hizmet veren ve Udemy videoları indirme işlemi yapabilen çoğu rakibinin ücretli uygulamalardan oluştuğunu düşünürsek, Snaptube’un bu özelliğinin neden onun en büyük özelliği olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Bu özelliğe ek olarak, Resim İçinde Resim ve Otomatik Gece Modu gibi diğer özellikleri ile de Snaptube rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Udemy video indirme işlemi için bir numaralı tercih olan bu eşsiz Udemy video indirme programı, en sevdiğiniz Udemy videolarını sadece birkaç dakika içinde, tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilmeniz için gereken her şeye ve çok daha fazlasına sahip!

udemy den video indirme

Ücretsiz İndir

Bölüm 3. Snaptube ile Udemy Videolarını Nasıl İndirebilirsiniz?

Snaptube ile Udemy videoları indirme işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinizi mi öğrenmek istiyorsunuz? O halde, bu bölüme kesinlikle göz atmalısınız!

Snaptube, sadece 4 basit adımı uygulayarak kullanmaya başlayabileceğiniz bir Udemy video indirme programı olarak rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Karışık ve zor kullanım şemalarının aksine oldukça basit ve kullanıcı dostu olan Snaptube ile birkaç dakika içinde Udemy video indirme işlemi yapmaya başlayabilir ve Udemyden video indirme için program aramaktan kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, aşağıdaki adımları uygulamak ve gerisini Snaptube’a bırakmak!

Adım 1. Snaptube’u kurmak için gerekli olan APK dosyasını indirin ve çalıştırın.

İndirmeniz gereken APK dosyasını, Snaptube’un internet sitesinin ana sayfasında bulabilirsiniz. Dosyayı indirdikten sonra çalıştırın ve kurulum işlemini gerçekleştirin.

Kurulum esnasında bir problem ile karşılaşmamak için cihazınızın APK kurulumuna izin verdiğinden emin olmalısınız. Bunun için cihazınızın Ayarlar >> Güvenlik sekmelerine gidebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Adım 2. Snaptube ile indireceğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

İster Udemy ister başka bir video olsun, Snaptube ile istediğiniz herhangi bir videoyu kolaylıkla indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın ve bir sonraki adıma geçin.

udemy den video indirme

Adım 3. Kopyaladığınız bağlantıyı kullanarak bir Snaptube araması gerçekleştirin.

Kopyaladığınız video bağlantısını, Snaptube’un ana sayfasındaki arama motorun yapıştırdıktan sonra bir arama işlemi başlatın. İşlem, saniyeler içinde sonlanacak ve indirmek istediğiniz videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz.

udemy den video indirme

Adım 4. İndirme işlemini gerçekleştirin.

Video ekranda belirdikten sonra aşağıdaki İndir butonuna dokunun. Daha sonra, ekranda çeşitli kalite ve format seçeneklerinin belirdiğini göreceksiniz. Bu kalite ve formatlardan istediğiniz bir ikilinin üstüne dokunarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

Udemyden video indirme veya herhangi bir video indirme işlemi için Snaptube’dan daha iyi bir araç bulmanız çok zor! Hemen, tamamen ücretsiz bir şekilde Snaptube’u kurabilir ve en sevdiğiniz Udemy videolarını indirmenin tadını çıkarabilirsiniz. İyi eğlenceler!

intern on Sep 13, 2022

Categories