Pinterest gibi çok fazla insanın kullandığı bir platformdan video indirebilen çok fazla sayıda araç bulunmaması, oldukça garip bir durum. Her gün milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği Pinterest, kullanıcılarına video indirme hizmeti vermediği için Pinterest video indir işlemi yapmak için bir Pinterest video indirici kullanmanız gerekiyor. Bu yazıda da bu konu üzerinde duracak ve Pinterest video indirme özelliğine sahip, en popüler Pinterest video indirici araçları sizlere tanıtacağız. Keyifli okumalar!

Bölüm 1. Pinterest Platformunu Yakından Tanıyalım: Pinterest Nedir?

Öncelikle, Pinterest platformu hakkında biraz konuşmak istiyoruz. İnternetle içli dışlı olan herkesin en az bir kere dahi ister istemez denk geldiği bir platform olan Pinterest, uzun yıllardır hayatımızda bulunuyor. Genellikle görsel ağırlıklı paylaşımların olduğu bu internet sitesi, kendi ilgi alanlarınıza uygun görselleri “pinleyebildiğiniz” bir internet sitesi. Sitenin adındaki “pin” ve “interest” kelimelerini birleştirerek de sitenin işleyişini ve amacını çözebilirsiniz.

Ülkemizde son zamanlarda popülerleşmeye başlamış olan Pinterest, ilgi alanlarınız hakkında çok güzel videolara ve görsellere denk gelebileceğiniz, oldukça kullanışlı bir internet sitesi olarak öne çıkıyor. Mesela bir dövme yaptırmak istiyorsunuz fakat aklınızda bir dövme fikri bulunmuyor. Pinterest’e girebilir ve dövme modelleri hakkında aramak yaparak birbirinden farklı dövme modellerine göz gezdirebilir, sevdiğiniz bir dövme modeli bulabilirsiniz. Bu durum, Pinterest’in kullanım şekli için verebileceğimiz en basit örneklerden birisi.

Bölüm 2. Pinterest Videolarını İndirmenin En İyi Yolu: Snaptube

Pinterest video indirme özelliği sayesinde ücretsiz bir şekilde Pinterest video indir işlemi yapmanızı sağlayan ve en popüler Pinterest video indirici araçlarından birisi olan Snaptube, Pinterest’ten video indirmek için kullanabileceğiniz en iyi araçlardan birisidir dersek abartmış olmayız. 4K çözünürlüğe kadar MP4 indirebileceğiniz ve buna ek olarak, yüksek kalite MP3 indirebilen bu eşsiz uygulama ile sadece Pinterest değil, aklınıza gelen bütün popüler platformlardan video indirme işlemi yapabilirsiniz. Aynı zamanda, uygulama içinde bulunan çeşitli araçlar ile telefonunuzun bakımını ve temizliğini yaparak, telefonunuzun ömrünü uzatabilir ve daha kaliteli bir telefon kullanma deneyimi yaşayabilirsiniz.

video indir pinterest

Ücretsiz İndir

Sadece yukarıdaki özelliklere baktığınızda dahi Snaptube’un ne kadar kaliteli bir Pinterest video indirme aracı anlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu özelliklere ve çok daha fazlasına erişim sağlamak için Snaptube’u ücretsiz bir şekilde Android telefonunuza kurabilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube ile Pinterest Videoları İndirme Rehberi

Snaptube ile Pinterest platformunda gördüğünüz her şeyi kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Birkaç dakika içinde kurulumunu tamamlayabileceğiniz bu uygulama, basit kullanım şeması sayesinde her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği ve Pinterest video indir işlemi yapabileceği bir uygulama olmayı başarıyor. Hemen aşağıda, Snaptube’u kolaylıkla kurmanızı ve kullanmanızı sağlayacak 4 basit adımı bulabilirsiniz. Bu adımlar, Snaptube’u kurmak ve kullanmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip!

Adım 1. Snaptube Pinterest video indirme programı kurulumu için gerekli dosyaları indirin ve çalıştırın.

Snaptube’un kurulum dosyalarını indirmek için uygulamanın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ana sayfada bulunan indirme simgesine dokunarak, uygulamanın APK dosyasını indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırarak, kurulumu tamamlayın.

Adım 2. İndirmek istediğiniz Pinterest içeriğinin bağlantısını kopyalayın.

Snaptube Pinterest video indirme programı aracılığıyla indirmek istediğiniz bir Pinterest içeriği seçin. Bu içerik; bir video, resim veya gif olabilir. Açtığınız içeriğin bağlantısını kopyaladıktan sonra, bir sonraki adıma geçin.

pinterest video dönüştürücü

Adım 3. Snaptube’u açın ve kopyaladığınız bağlantıyı aratın.

Kopyaladığınız içeriğin bağlantısını, Snaptube’un arama motoruna yapıştırın ve aratın.

pinterest video indirme ios

Adım 4. İndirmeyi başlatmak için gerekli seçimleri yapın.

Snaptube Pinterest video indirme programı ile istediğiniz Pinterest içeriğini indirmeye sadece bir adım uzaktasınız! Arama sonlandığında ve indirmek istediğiniz içerik ekranda belirdikten sonra, alt kısımdaki indirme simgesine basın ve videoyu hangi format/kalitede indirmek istediğinizi seçin. İndirme işlemi, seçiminizi yaptıktan sonra başlayacaktır.

Pinterest platformundan videolar, resimler, hikayeler ve çeşitli gifleri indirmenin en kolay yolu olan Snaptube, aynı zamanda bütün bu işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirmenizi sağlayarak sizleri büyük bir yükten kurtarıyor. Ücretsiz video indirmenin en iyi yolu olan Snaptube’u denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler!

Bölüm 4. Snaptube Uygulaması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Snaptube uygulaması hakkında sıkça sorulan soruları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

1-Pinterest video kaydetme nasıl yapılır?

Snaptube ile Pinterest video indir işlemi yapmak oldukça basit. Öncelikle, indirmek istediğiniz Pinterest içeriğinin bağlantısını kopyalamalısınız. Daha sonra, kopyaladığınız bağlantıyı Snaptube’un arama motoru aracılığıyla aratabilir ve indirebilirsiniz.

2-Pinterest video indirme programını tüm tarayıcılarda kullanabilir miyim?

Evet, Snaptube’u her tarayıcıda kullanabilirsiniz.

3-Pinterest videolarını indirmek için herhangi bir sınır var mı?

Hayır, Snaptube ile sınırsız bir şekilde Pinterest video indir işlemi yapabilirsiniz.

4-Pinterest video indiricisi ücretsiz mi?

Evet, Snaptube ile Pinterest video indir gibi işlemler yaparken herhangi bir ücret ödemezsiniz.

5-Pinterest videosunu hangi formatta indirebilirim?

Pinterest videolarını MP3 ve MP4 formatlarında indirebilirsiniz.

intern on Oct 03, 2022

Categories