Çoğu platformdan video indirmek kolay olsa da Dailymotion gibi bazı platformlardan video indirebilen çok fazla sayıda uygulama bulunmuyor. Bunun nedeni olarak, Dailymotion’un biraz eski ve çok fazla video indirici uygulama tarafından desteklenmeyen bir platform olmasını söyleyebiliriz. Peki, Dailymotion video indir işlemi yapmanın kolay bir yolu bulunmuyor mu? Tabii ki bulunuyor! Bu yazıda, birbirinden kaliteli Dailymotion video indirici araçlarını tanıyacak ve bu araçlar ile nasıl kolay bir şekilde Dailymotion platformundan video indirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Bölüm 1. Dailymotion’dan Video İndirebilen En Kaliteli Araçlar

Giriş bölümünde de bahsettiğimiz üzere Dailymotion’dan video indirebilen ve kaliteli olarak tabir edebileceğimiz pek uygulama bulunmuyor. Son yıllarda “unutulmaya yüz tutmuş” olarak da tabir edebileceğimiz bu platform, her ne kadar bir kemik kitleye sahip olsa da artık eskisi kadar popüler değil ve bu nedenden dolayı video indirici uygulamalar tasarlayan insanlar bu platformu sitelerine entegre etmekle pek uğraşmıyorlar. Ancak tabii ki de bazı uygulamalar yine de Dailymotion gibi pek popüler olmayan platformları da sistemlerine ekliyorlar. Bu bölümde, bu uygulamalar arasından en iyilerini bulabilirsiniz.

Snaptube

Dailymotion gibi 50 farklı platformdan video indirebilen Snaptube, listemizin ilk sırasında kendine yer buluyor. En popüler platformlara ek olarak Dailymotion gibi çok da popüler olmayan platformlardan da video veya şarkı indirebilen bu uygulama aracılığıyla herhangi bir ücret ödemeden Daily motion video indir işlemi yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yazımızın ikinci bölümünde, Snaptube hakkında daha detaylı bir şekilde konuşacağız.

YMP4

En popüler platformlardan video indirmek için ücretsiz ve kurulum gerektirmeyen bir seçenek olan YMP4, Dailymotion da dahil olmak üzere yüzlerce farklı platformdan video indirebilmeye olanak sağlıyor.

Flvto

Popüler video indiriciler denildiğinde akla ilk gelen araçlardan birisi olarak Flvto’yu gösterebiliriz. Dailymotion’a ek olarak en popüler platformlardan video indirmek için Flvto’ya göz atabilirsiniz.

2Conv.com

Dailymotion videoları indirebilen bir internet sitesi olarak hizmet veren 2Conv ile MP3-MP4 formatlarında video dönüştürme ve indirme işlemi yapabilirsiniz.

noTube

Listedeki diğer sitelere göre oldukça az sayıda platform desteklemesine rağmen noTube, listemizde kendine yer bulmayı başarıyor. 14-15 farklı platformdan video indirebilen bu araç ile sevdiğiniz Dailymotion videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz.

Bölüm 2. Dailymotion’dan Video İndirme: Bu Konuda Neden Snaptube’u Kullanmalısınız?

Dailymotion video indir işlemi yaparken Snaptube’u tercih etmeniz için birçok sebep bulunuyor. Tabii ki de bu sebeplerin en başında, Snaptube’un sahip olduğu birbirinden eşsiz özelliklerin geldiğini söyleyebiliriz. Snaptube, ücretli Dailymotion video indirici uygulamalarının dahi sahip olmadığı veya onların kullanıcılarına ücretli sunduğu çoğu özelliği, kendi kullanıcılarına tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde sunuyor. 4K çözünürlüğe kadar MP4 ve yüksek kalitede MP3 indirmek için kullanabileceğiniz bu müthiş Dailymotion video indirici ile artık Dailymotion video indirme işlemlerinizi hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve en sevdiğiniz Dailymotion videolarını sadece birkaç dakika içinde izlemeye başlayabilirsiniz.

dailymotion video izle

Ücretsiz İndir

Bölüm 3. Snaptube ile Dailymotion’dan Video İndirmeyi Öğrenin

Snaptube Dailymotion video indirme uygulamasının özellikleri hakkında konuştuğumuza göre artık bu müthiş uygulamayı Android cihazınıza nasıl kurabileceğinizden ve kullanabileceğinizden bahsedebiliriz. Kullanıcı dostu olan ve oldukça kolay bir kullanım şeması ile kullanıcılarının karşısına çıkan Snaptube’u, sadece birkaç basit adımı uygulayarak dakikalar içinde kullanmaya başlayabilir ve Dailymotion video indir işlemi yapabilirsiniz.

Adım 1. Snaptube’un kurulumunu gerçekleştirin.

Snaptube uygulamasının internet sitesinde bulabileceğiniz kurulum dosyasını indirip, çalıştırarak uygulamanın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Kurulum esnasında bir uyarı mesajı ile karşılaşırsanız, telefonunuzun Güvenlik kısmına giderek bilinmeyen kaynaklardan uygulama kurulumuna izin verdiğinizden emin olun.

Adım 2. İndirmek için bir Dailymotion videosu açın.

Snaptube ile indireceğiniz Dailymotion videosunu açın ve videonun bağlantısını kopyalayın. Daha sonra, bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

dailymotion indir

Adım 3. Snaptube’u açın ve kopyaladığınız bağlantıyı uygulamaya yapıştırın.

Uygulamanın arama motorunu kullanarak, kopyaladığınız bağlantıyı arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bağlantıyı arama motoruna yapıştırmak ve aratmak.

dailymotion indir

Adım 4. İndirme işlemi için gerekli seçimleri yapın ve indirmeyi başlatın.

Daily motion video indir işlemi yapmaya hazırsınız! Ekranda beliren videonun alt kısmındaki indirme butonuna basın ve istediğiniz kalite ile formatı seçerek indirme işlemini başlatın. İşte bu kadar!

Artık Daily motion video indir için site site gezmek zorunda kalmayacaksınız çünkü Snaptube ile sadece birkaç tık ile en sevilen Dailymotion videolarının hepsi cebinizde! Snaptube ailesinin bir parçası olarak sizler de bu eşsiz uygulamanın sunduğu özelliklerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

intern on Sep 13, 2022

Categories