Her gün binlerce kişi 4K video indir aramasında bulunuyor. Pek çok insan telefonunua ya da bilgisayarına yüksek kalitede video kaydetmek istiyor. Özellikle film ya da kısa film indirmek istediğimizde 4K video indirici programlara başvuruyoruz. Bu yazılımlar sayesinde videoların bağlantısını yapıştırabiliyor ve kısa sürede cihazımıza kaydedebiliyoruz.

4K video indirici programlar aynı zamanda 1080p video indir talebimizi de karşılıyor. Fakat bazı programlar yüksek çözünürlükte ödeme isteyebiliyor. Bu tür durumlarda pek çok kişi ücretsiz alternatiflere yöneliyor. Eğer siz de HD video indir işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Size 4K video indir işlemini en kolay şekilde sunan Snaptube uygulamasından bahsetmek isteriz.

Bölüm 1: İnternet Üzerinden 4K Video İndirme İşlemi

Sosyal medya platformları sürekli yenilenen bir içerik havuzuna sahip. Bununla beraber pek çok platform video indirme özelliğine sahip değil. İşte bu noktada HD video indirici yazılımlar devreye giriyor.

1. 4K Video Downloader

Android işletim sistemine sahip telefonlarda pek çok kullanıcı 4K Video Downloader’a başvuruyor. Bu program adından da anlaşılabileceği üzere 4K video indir işlemini mümkün kılıyor.

2. Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader da ücretsiz HD video indirici yazılımları arasında yer alıyor. 1080p video indir işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız bu programa göz atabilirsiniz.

3. AWD Download Video

AWD Download Video uygulamasının da listemizdeki rakiplerinden eksik kalır bir yanı yok diyebiliriz. Bu program ile HD video indir sürecini kolaylıkla yapabilirsiniz.

4. Ultra HD Videos Downloader

Ultra HD Videos Downloader uygulaması ile isminden de anlayacağınız üzere yüksek çözünürlükte video indirmenizi sağlar. Bu program da 4K video indirici olarak öne çıkmaktadır.

5. Snaptube

Snaptube ise ücretsiz video indirme programlarının zirvesinde yer alıyor diyebiliriz. Reklamsız, ücretsiz ve oldukça hızlı bir uygulama olan Snaptube aradığınız tüm indirme seçeneklerini tek bir bünyede topluyor. Popüler program sayesinde saniyeler içerisinde istediğiniz videoları en yüksek çözünürlükte indirebilirsiniz.

İnternetinizden tasarruf yapmak istediğiniz zamanlar olabilir. Bu tür durumlarda Snaptube ile daha düşük çözünürlüklerde indirme yapabilirsiniz. Uygulama video indir 4K işlemini başarıyla sunsa da 360P, 480P, 720P, 1080P ve 2K çözünürlüklerde indirme imkânı da vadediyor.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Snaptube aynı zamanda pek çok farklı özelliğe sahip. Popüler indirici 4K çözünürlükte indirme yapmakla sınırlı kalmıyor. Program ile MP3 ve M4A formatlarında müzik dosyaları da indirebilirsiniz.

video indir 1080p

Ücretsiz İndir

1. Sınırsız Video İndirme Şansı

Snaptube ile sınırsız sayıda video indirmek mümkün. Hiçbir problem yaşamadan galerinize dilediğiniz kadar video kaydedebilirsiniz.

2. Tamamen Ücretsiz Bir Deneyim

Popüler video indirici kullanıcılarından ödeme talep etmez ve tamamen ücretsiz bir deneyim sunar.

3. Reklamlara Yer Yok

Video indirirken reklam izlemek zorunda kalmaz ve gereksiz reklamlara maruz bırakılmazsınız.

4. Kişisel Verileriniz İstenmez

Snaptube kullanıcılarının kişisel verileri uygulama kullanılırken asla talep edilmemektedir.

5. Hesap Oluşturma Zorunluluğu Yoktur

Popüler şarkı ve video indiriciyi kullanmadan önce kaydolmanıza ve hesap oluşturmanıza gerek kalmaz.

6. Tek Dokunuşta Video İndirebilirsiniz

Snaptube ile kopyala-yapıştır yönteminin yanı sıra tek dokunuşla video indirmek de mümkündür. Özellikle Instagram’da vakit geçirirken ekranda çıkan indirme butonuna basabilir ve videoları indirebilirsiniz.

Bölüm 3: Snaptube ile Nasıl Video İndirilir?

Snaptube ile HD video indir işleminiz başarıyla gerçekleşiyor. Süreç çok daha kolay, hızlı ve tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Aşağıdaki adımları izleyerek programı telefonunuza kurabilir ve video indirme serüvenine başlayabilirsiniz.

Adım 1: Snaptube APK dosyasını indirin ve programı cihazınıza kurun.

Snaptube uygulamasını indirmek için telefonunuzun mobil tarayıcısını açın. Arama kısmına Snaptube yazın ve resmi internet sitesine ulaşın. Buradan Snaptube APK dosyasını indirebilirsiniz.

Fakat yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için bir ayar değişikliği yapmanız gerekiyor. Telefonunuzun ayarlar sekmesini açın burada yer alan gizlilik ve güvenlik sekmesine geçiş yapın. Daha sonra bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapmaya izin ver seçeneğine onay verin.

Adım 2: Cihazınıza indirmek istediğiniz videoyu bulun ve bağlantısını kopyalayın.

Telefonunuza indirmek ve çevrimdışı izlemek istediğiniz videoyu bulun ve gönderi ayarlarından bağlantısını kopyalayın.

video indir hd

Adım 3: Kopyaladığınız video bağlantısını Snaptube uygulamasında aratın ve indirin.

Video URL adresini Snaptube arayüzüne yapıştırın ve aratma işlemini başlatın. Videoyu bulduktan sonra dilediğiniz çözünürlükte indirebilirsiniz.

8k video indir
Hem 4K hem de 1080p video indir işleminin en iyi adresi Snaptube ile size iyi eğlenceler dileriz.

intern on Sep 14, 2022

Categories