android için dailymotion video indiriciTeknolojideki ilerlemeyle, videolar artık YouTube, Dailymotion, Facebook ve Vimeo da dâhil olmak üzere birçok sitede mevcut. Ancak, bu videoları paylaşım sitelerinde izlemek gerçekten pahalı ki bu herkesin karşılayabileceği bir şey değil. Neyse ki, cihazınızda indirmenize ve istediğiniz kadar izlemenize yardımcı olacak bir dizi video indirici geliştirildi. Bu uygulamaların listesi oldukça uzun, bu da doğru araca ulaşılmasının biraz yorucu olabileceği anlamına geliyor. Android kullanıcıları için birçok Dailymotion video indiricilerini denedik ve sizler için bu tür uygulamaların en iyisini seçtik.

Bölüm 1. Android için En İyi 4 Dailymotion İndirici

 1. Snaptube

dailymotion videoları indir androidSnaptube, Android telefonlar için inanılmaz bir ücretsiz Dailymotion indiricidir. Bu uygulama ile videolarınızı, video paylaşım sitelerinden doğrudan ve kolayca android cihazınıza indirebilirsiniz. Bu siteler arasında YouTube, Facebook, Vimeo, Instagram ve Vevo bulunmaktadır. Bu uygulama, açık ve ayrıntılı adımlar tarafından açıklanan mükemmel bir ara yüze sahiptir. Videolar farklı çözünürlüklerde mevcuttur. Videonuzu, hiçbir ekstra kodlama veya eklenti gerektirmeyen bir MP3 dosyası olarak da indirebilirsiniz. Snaptube, küçük boyutlu dosyalar indirerek alandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. İstediğiniz müziği istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

İndir

2. Video Grabber

Video Grabber, Dailymotion videolarını doğrudan Android cihazınıza indirmenizi sağlayan birinci sınıf bir uygulamadır. Bu uygulama, piyasadaki en son sürümler de dâhil olmak üzere tüm Android cihazlarla mükemmel uyumluluğu dolayısıyla iyi bilinir. İndirme URL’sini kullanarak uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi tamamlandığında, Android cihazınıza yüklemeye başlayın. Bu uygulama, tercih ettiğiniz türe bağlı olarak videolarınızı otomatik olarak oynatmanızı sağlayan basit bir ara yüze sahiptir.

 3. Video Player for Dailymotion

Video Player for Dailymotion, kullanıcılar için şüphesiz en iyi Dailymotion video indirici uygulamalarından biridir. Bu uygulama ile önbellek modunu etkinleştirerek internet bağlantınız olmadan müzik videolarınızı izleyebilir, dinleyebilir ve senkronize edebilirsiniz. Bu uygulama; video oynatma, izlenen video geçmişinin yanı sıra arka plan video oynatma dâhil olmak üzere bir dizi seçenek sunar. Video Player for Dailymotion, sık kullanılan özelliklere hızlı erişim sağlayan kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Ayrıca, bu uygulama birçok dilde mevcuttur.

4. All Video Grabber 2

Bu uygulama, piyasadaki tartışmasız en iyi Dailymotion video indirici uygulamaları arasındadır. Bu uygulama, kullanıcı navigasyonunu oldukça kolaylaştıran sezgisel bir ara yüze sahiptir. Uygulamayı indirdikten sonra, en iyi deneyimi yaşamadan önce Android cihazınıza yüklemeniz gerekmektedir.
Video İndirici Uygulamaların Karşılaştırması
• Snaptube, video indirme işlemlerini diğer uygulamalardan çok daha yüksek hızda gerçekleştirir.
• Snaptube ile videoları, diğer video indiricilerinden farklı olarak farklı çözünürlüklerde indirebilirsiniz.
• Snaptube, dönüştürücü gerekmeden YouTube videolarının MP3 olarak indirilmesini sağlar.
• Snaptube kullanıcı ara yüzünün anlaşılması daha kolaydır. Sadece birkaç tıklama yapmanız ve indirme işlemini bitirmeniz yeterlidir.
• Snaptube, YouTube ile çalışmayan All Video Grabber 2 gibi diğer sitelerin aksine birden çok siteyi destekler.

Bölüm 2. Android Cihazlarda Dailymotion Videoları Nasıl İndirilir

Adım 1. Resmi Snaptube sayfasını ziyaret edin. Uygulamayı indirin ve cihazınıza kurun. Başlatmak için ekrandaki Snaptube simgesine dokunun.
Adım 2. Snaptube Ana Sayfası açılacaktır. Şimdi ekranda Dailymotion simgesine ve videoda arama yapabileceğiniz ya da ara yüzde bir bağlantı yapıştırabileceğiniz alana tıklayın. Videonun bağlantısını yapıştırın veya isim/anahtar kelimeyi yazın ve alanın sağ ucundaki “analiz” düğmesini tıklayın veya “enter” düğmesine basın.


Adım 3. İstediğiniz video görüntülenecektir. İstediğiniz video için “İndir” butonuna tıklayın.
Adım 4. Bir sonraki pencerede, “Video” butonunu seçin. İndirmek istediğiniz video dosyasının çözünürlüğünü seçin. 360P, 240P ve 144P ve ilgili boyutlarını içerir. İşiniz bittiğinde, indirme işlemi otomatik olarak başlar. Daha sonra dosyayı istediğiniz konuma kaydedebilirsiniz.

Chief Editor on Feb 25, 2020

Categories