Hepimiz, internette ya da bir uygulamada gezerken hemen dönüştürüp telefonumuza indirmek istediğimiz bir video olmuştur. Benzer bir durumla karşılaştıysanız ve videoyu desteklenen bir formata dönüştürmek istiyorsanız, bu kılavuz kesinlikle size yardımcı olacak. Şüphelerinizi gidermek için bu yazımda size bir video dönüştürücüyü tanıtacağım. Ayrıca, herhangi bir Android cihazda kullanılabilecek bu ücretsiz video dönüştürücüyü kullanmak için adım adım bir öğretici de listeleyeceğim.

Snaptube: Android İçin En İyi Video Dönüştürücü

Bir Android telefonunuz varsa, Snaptube’u olmazsa olmaz bir video dönüştürücü olarak düşünmelisiniz. Videolarınızı farklı formatlarda izlemenize, dönüştürmenize ve indirmenize izin vererek her türlü eğlence ihtiyacınızı karşılayacaktır.

snaptube
İndir

  • Snaptube video dönüştürücüyü kullanarak, videoyu MP4 gibi tercih edilen bir formatta veya hatta bir MP3 dosyası olarak bile kolayca indirebilirsiniz.
  • Ücretsiz video dönüştürücü, tek bir yerde 100’den fazla video paylaşım ve sosyal platformu barındırıyor. Yine de, kullanılabilir listeye başka bir platform da ekleyebilirsiniz.
  • Ayrıca, Snaptube’a yüklenen videoyu dönüştürdüğünüzde size farklı çözünürlük ve boyut seçenekleri sunacaktır. Bu işlem, videoları optimize edilmiş ve HD formatlarda indirebileceğiniz anlamına gelir.
  • En iyi video dönüştürücü olan Snaptube’un kullanımı son derece kolaydır, video indirme işlemleri için sınır yoktur ve root işlemine de gerek yoktur.
  • Video formatı dönüştürücüsünün karanlık mod, YouTube entegrasyonu, özelleştirilmiş oynatma listeleri ve resim içinde resim modu gibi başka özellikleri de var.

Snaptube ile Nasıl Bir Videoyu Dönüştürüp İndirebilirim?

Şimdi bu video dosyası dönüştürücüsünün ana özelliklerini bildiğinize göre, videoları tercih edilen formatlara dönüştürmek için nasıl kullanabileceğimizi öğrenelim.

Adım 1: Snaptube indirin ve başlatın

Başlamadan önce, üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirebileceğinizden emin olun. Bunun için telefonunuzun güvenlik ayarlarından “bilinmeyen kaynak” uygulama yükleme seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir.
Harika! Bunu yaptıktan sonra, Chrome’u veya cihazınızda başka bir tarayıcıyı başlatın ve resmi Snaptube web sitesini ziyaret edin. Snaptube video dönüştürücü APK dosyasını indirin, üzerine dokunun ve tarayıcınızın uygulamayı cihazınıza yüklemesine izin verin.

Adım 2: Dönüştürmek/indirmek için video arayın

Bir videoyu dönüştürmek istediğinizde, Snaptube’u başlatın ve desteklenen platformlardan (Facebook veya YouTube gibi) istediğiniz videoyu arayın. Ayrıca bir bağlantıyı kopyalayıp Snaptube arama çubuğuna yapıştırabilir veya alakalı anahtar kelimeleri buraya girebilirsiniz.
Birden fazla arama sonucu varsa, önce izlemek için video simgesine dokunmanız yeterlidir.

Adım 3: Herhangi bir videoyu dönüştürün ve indirin

Bir video Snaptube’e yüklendikten sonra, izleyebilir veya kaydetmek için indirme simgesine (ekranın alt kısmından) dokunabilirsiniz. Ücretsiz video dönüştürücünün ara yüzü video için farklı format ve çözünürlük/boyut seçenekleri sunacaktır. Videoyu dönüştürmek istediğiniz formatı seçebilir ve indirmeye başlayabilirsiniz.

Bu şekilde, eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamak için Snaptube video dönüştürücüyü kullanabilirsiniz. Bir videoyu MP4, MP3 ve benzeri yaygın formatlarda dönüştürmek için sorunsuz bir çözüm sunar. Devam edin ve bu ücretsiz video dönüştürücünün sayısız özelliğini keşfedin ve seçtiğiniz sınırsız içeriği Android’inize indirin.

on Jul 14, 2020

Categories