Daha önce hiç internette gördüğün herhangi bir videoyu telefonuna veya herhangi bir cihazına indirmek istediğin oldu mu? Bu soruya “evet” cevabı verdiğini tahmin ediyoruz. Neredeyse herkesin, beğendiği fakat mobil cihazlarına bir türlü indirmeyi beceremediği birçok video olmuştur. Oyun videoları, şarkı videoları, diziler, filmler… Aklına ne geliyorsa! Peki, istediğin her videoyu kolayca MP4 dönüştür işlemi yaparak indirebileceğini biliyor musun? Evet, bu işlemi yapabilen bir MP4 dönüştürme aracı ile sadece birkaç dakika içinde en sevdiğin videoları mobil cihazına indirebilir ve keyfini çıkarabilirsin. Bugün, bu konuda ihtiyacın olan her şeyi seninle paylaşacağız. Bu yazıda, MP4 dönüştürme işlemi yapmanı sağlayacak 8 farklı MP4 HD dönüştürücü aracını bulabilirsin.

Bölüm 1. MP4 Dönüştürmenin En İyileri: En İyi MP4 Dönüştürücüler

MP4 dönüştürme işlemi yapabilen o kadar fazla MP4 HD dönüştürücü bulunuyor ki bunların hepsinden bahsetmeye çalışırsak yüzlerce sayfalık bir yazı yazmamız gerekir. Tabii, bu durum MP4 dönüştür işlemi yapmak isteyen kullanıcılar için de oldukça büyük bir sorun oluşturuyor. Kullanıcılar, hangi MP4 HD dönüştürücü aracını tercih etmeleri gerektiği konusunda şüpheye düşebiliyorlar. Hemen aşağıda bulabileceğin listeyi de tam da bu yüzden hazırladık. Aşağıdaki liste, piyasada bulabileceğin en çok tercih edilen MP4 video dönüştür araçlarını içeriyor. Bu araçlar sayesinde kolayca MP4 video dönüştür işlemi yapabileceksin.

Snaptube

Bu konuda oluşturulan her listenin başında görmeye alışık olduğumuz Snaptube, bu sefer de bizleri şaşırtmıyor ve listenin ilk sırasında kendine yer buluyor. Her türden medya dosyasını ister MP4 ister MP3 olarak indirebilmene olanak sağlayan Snaptube, aynı zamanda bu işlemi tam tamına 50 farklı platformdan da gerçekleştirmene imkân sağlıyor. Uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için bir sonraki bölüme göz atmanı tavsiye ediyoruz.

WinX HD Video Converter

Ücretli bir uygulama olmasına rağmen ücretsiz sürümü de bulunan WinX, her türlü videoyu kolaylıkla düzenlemene ve dönüştürerek indirmene olanak sağlıyor.

Freemake

Piyasanın en popüler uygulamalarından birisi olan Freemake ile birçok farklı platformdan çeşitli formatlarda medya dosyası dönüştürebilir ve indirebilirsin.

Y2Mate

Özellikle YouTube platformu için tasarlanmış olan bu araç ile hiçbir kurulum işlemi ile uğraşmadan, sevdiğin videoları MP3 veya MP4 formatlarında ücretsiz bir şekilde indirebilirsin.

iTubeGo

Bu uygulama ile yüzlerce farklı siteden, MP4 de dahil olmak üzere birbirinden farklı formatlarda video dönüştürebilir veya indirebilirsin.

YMP4

Y2Mate’e benzer olan bu ücretsiz araç, en popüler platformlar da dahil olmak üzere birçok farklı platformdan MP4 veya MP3 formatlarında medya dosyası indirebilmeni sağlıyor.

Flvto

Ücretsiz ve herhangi bir kurulum gerektirmeyen bu araç ile kolayca dönüştürme ve indirme işlemi yapabilirsin.

noTube

Dailymotion, Facebook ve Instagram gibi popüler platformlardan dönüştürme ve indirme işlemi yapabilen noTube, ücretsiz ve kolay kullanıma sahip bir araç olarak öne çıkıyor.

Bölüm 2. En İyi MP4 Dönüştürücüyü Yakından Tanıma Zamanı

MP4 video dönüştür araçlarını sıralarken, ilk sıralarda Snaptube’u görmen kesinlikle bir şans eseri değil. 350 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile piyasanın devlerinden birisi olan bu müthiş araç, MP4 dönüştür işlemi yapmak isteyen milyonlarca kullanıcının ilk tercihi oluyor. Peki, bu kadar insan neden Snaptube’u tercih ediyor? Bu sorunun cevabını, hemen aşağıdaki kısa listeye göz atarak anlayabilirsin.

  • Facebook, Twitter, Instagram gibi en popüler platformlara ek olarak 50’den fazla platformdan her türlü medya dosyası indirebilir.
  • MP3-MP4 olarak indirebileceğin medya dosyaları, mümkün olan en yüksek kalitede sunulur. Bu kalite seçenekleri arasına 4K da dahil!
  • Kullanıcı dostu ve teknik bilgi gerektirmemesi sebebiyle her yaştan insan tarafından kolaylıkla kullanılabilir.
  • Resim İçinde Resim özelliği sayesinde kullanıcılar, Snaptube’u kullanmaya devam ederken başka işlemler yapmaya da devam edebilirler.

Bu özellikleri ve daha fazlasını, Snaptube’u indirerek deneyimleyebilirsin.

Bölüm 3. Snaptube MP4 Dönüştürücü Kurulum ve Kullanım Rehberi

Snaptube’u oldukça kolay bir şekilde Android telefonuna kurabilir ve dakikalar içinde en sevdiğin videoları MP4 olarak indirmeye başlayabilirsin. Aşağıdaki kurulum ve kullanım rehberindeki 4 basit adım, Snaptube ile her türlü video veya şarkı indirebilmen için gerekli olan her şeyi sana sunacak.

mp4 mp3 dönüştür

Ücretsiz İndir

Adım 1. MP4 dönüştürmeye başlamak için Snaptube’u kur.

Uygulamanın web sitesini ziyaret et ve burada bulabileceğin APK dosyasını indir.

İndirmiş olduğun APK dosyasını çalıştırıp, ekranda beliren adımları takip ederek Snaptube’un kurulumunu tamamlayabilirsin.

Adım 2. Sevdiğin bir videoyu aç ve açtığın videonun URL’sini panoya kopyala.

Snaptube’un desteklediği platformlardan birinde bulunan ve sevdiğin bir videoyu açın. Daha sonra, videonun URL’sini panoya kopyala ve bir sonraki adıma geç.

mp4 dönüştürücü 1080p

Adım 3. Arama işlemine başlamak için Snaptube’u aç.

Snaptube’un ana sayfasında bulunan arama motoru, istediğin her türlü aramayı gerçekleştirmene olanak sağlıyor. Kopyaladığın video URL’sini buraya yapıştırarak bir arama gerçekleştirebilirsin.

video mp4 dönüştür

Adım 4. Sevdiğin videoyu indir.

Alt kısımdaki İndir tuşuna bastıktan sonra karşına çıkan format ve kalite seçeneklerinden istediğin ikiliyi seç ve indirmeyi başlat.

Her türlü videoyu veya şarkıyı indirmenin en kolay yolu olan Snaptube, işte bu kadar kolay bir kuruluma ve kullanıma sahip. Bu uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra vazgeçemeyeceksin. İyi eğlenceler!

intern on Sep 13, 2022

Categories