En iyi video düzenleme programı sayesinde kurgu ve montaj işlemleri çok daha kolay hale geliyor. Video düzenleme programı indir araması yapan kullanıcılar bu yazılımlar ile videolar kurgulayabiliyor. Bu programların ücretsiz olması da pek çok kullanıcının dikkatini çekiyor. Hiçbir ücret ödemeden video kesitlerini birleştirmek isteyen kişiler genellikle bu programlara başvuruyor.

Sizler için en çok rağbet gören video düzenleyici yazılımları listeledik. Eğer siz de en iyi video düzenleme programı indir arayışındaysanız bu listeye göz atabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu programlar ile kaydettiğiniz videolardan bir kolaj hazırlayabilirsiniz. Bu programlar size kısa film projelerinizde bile yardımcı olabilir.

Bölüm 1: En İyi Video Düzenleme Programları Hangileridir?

En iyi video düzenleme programı Türkçe dilinde olmayabiliyor. Genellikle bu yazılımların çoğu İngilizce olarak karşımıza çıkıyor. Fakat kullanımı kolay arayüzleri sayesinde dil bariyerini de ortadan kaldırmak mümkün. Video düzenleyici APK olarak da indirilebiliyor. Bunu da belirttikten sonra en iyi ücretsiz video düzenleme programı listemize başlayabiliriz.

1. Camtasia Studio

Camtasia Studio deneme sürümü ile oldukça nitelikli video düzenleme araçları sunuyor. Sevilen program farklı sürümleri ile uzun bir süredir video düzenleyici indir isteğinde bulunan kullanıcılar ile buluşuyor.

2. Lightworks

Video düzenleyici indir işleminde bulunan pek çok kişi Lighworks ile yaratıcı işler ortaya koyuyor. Video kurgusu ile ilgilenen pek çok kişi Lightworks’un en iyi video düzenleme programı olduğunu düşünüyor.

3. VSDC Ücretsiz Video Editor

VSDC Ücretsiz Video Editor ise farklı çözünürlüklerde video düzenleme fırsatı sunuyor. Başarılı video yazılım programı sayesinde video ve ses işleme mümkün hale geliyor.

4. Filmora Go

En iyi ücretsiz video düzenleme programı arayan pek çok kullanıcı Filmora Go’ya başvuruyor. Bu program sayesinde Instagram, Facebook ve TikTok gibi platformlarda paylaşım yapmak isteyenler Filmora Go’nun kurgu araçlarını kullanıyor.

5. Adobe Premiere Rush: Video

Adobe tarafından geliştirilen Adobe Premiere Rush: Video sayesinde pek başarılı kurgular yapmak mümkün. Adobe’nin video kurgulama konusundaki deneyimi bu mobil uygulamada birleşiyor.
Telefonunuzda video düzenlemek için bu listede yer verdiğimiz programları kullanabilirsiniz. Video düzenleme programı indir işlemini tamamladıktan sonra dilediğiniz videolar üzerinde çalışabilirsiniz. Pek çok kişi internetten indirdiği videoları bu tür yazılımlar ile kurgular. Özellikle eğlenceli içerikler paylaşan sosyal medya sayfaları bu tür uygulamalara rağbet göstermektedir.

Siz de internette gördüğünüz videoları indirmek ve düzenlemek istiyor olabilirsiniz. Bunun için öncelikle video düzenleyici APK indirme işlemini tamamlamanız gerekiyor. Yukarıdaki programları bu şekilde indirdikten sonra sıra ücretsiz bir video indirici edinmeye geliyor. İşte bu noktada birbirinden başarılı özellikleriyle Snaptube karşımıza çıkıyor.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Snaptube Android işletim sistemine sahip telefonlardaki en iyi indirme programlarından biri. Sevilen uygulama dilediğiniz kadar videoyu cihazınıza indirmenizi sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan uygulama sayesinde hiçbir şekilde ücret ödemenize gerek kalmıyor. Bu sayede Snaptube ile bedava olarak indirdiğiniz videoları video düzenleme programlarına aktarabilirsiniz.

en iyi ücretsiz video düzenleme programı

Ücretsiz İndir

1. Farklı Çözünürlüklerde Video İndirme

Snaptube ile indireceğiniz videoların çözünürlüklerini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

2. Tamamen Ücretsiz

Snaptube ile yapacağınız hiçbir indirmede ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

3. Hesap Oluşturmanıza Gerek Yok

Popüler video indiriciyi kullanmak için kaydolma şartı bulunmuyor.

4. Farklı Çözünürlükler

Video ve şarkı indirici Snaptube ile 360p’den 4K’ya kadar farklı çözünürlüklerde indirme yapabilirsiniz.

5. Reklamsız Bir Arayüz

Snaptube hiçbir noktada sizi uzun ve sinir bozucu reklamlara maruz bırakmamaktadır.

6. Hızlı İndirme Fırsatı

Popüler video indirici ile sadece saniyeler içerisinde video indirebilir ve cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Bölüm 3: Snaptube ile Nasıl Video İndirilir?

Video düzenleme programı online desteği ile çeşitli videoları kurgulamaya başlayabilirsiniz. Fakat öncesinde telefonunuza çeşitli videolar kaydetmeniz gerekiyor. Snaptube ile 50’yi aşkın sosyal medya ağında gördüğünüz videoları indirin. Daha sonra en iyi ücretsiz video düzenleme programı ile kurguya başlayın.

Adım 1: Snaptube APK dosyasını telefonunuza indirin ve yükleyin.

Snaptube ile video indirmek için öncelikle videoyu bulun. Daha sonra gönderi ayarlarından videonun bağlantısını kopyalayın. Kopyalamış olduğunuz URL adresini yapıştırmak için Snaptube uygulamasını açın.

Adım 2: Cihazınıza indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

Videoyu indirmek için Snaptube uygulamasının arayüzünde yer alan arama kısmına bağlantıyı yapıştırın. Uygulama içerisinde aratma yaparak videoyu tespit edin. Daha sonra video formatını ve çözünürlüğü belirleyerek indirme işlemini başlatın

video düzenleme programı online

Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı Snaptube’a yapıştırın ve çözünürlüğü belirledikten sonra indirme işlemini başlatın.

Snaptube APK uygulamasını indirmek için telefonunuzun Ayarlar kısmında bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver seçeneğini işaretleyin.

Daha sonra Snaptube internet sitesi üzerinden Snaptube APK dosyasını indirip, yükleyebilirsiniz.

video düzenleme programı online

Snaptube ile video indirmek işte bu kadar kolay. Snaptube ailesine hoş geldiniz!

intern on Sep 14, 2022

Categories