4k video indirici uygulamasıCep telefonunuzda tam 4K deneyiminin tadını çıkarmak istiyorsanız, harika bir 4K video indirici uygulaması ile çevrimiçi 4K videoları indirebilirsiniz. Ama hangi uygulamanın sizin için en uygun olacağına kara vermekte zorlanıyor musunuz? Endişelenmeyin! Sizinle fikirlerimizi paylaşacağız.

Bölüm 1. Android için en iyi 4K İndirici Uygulama

4k indirici uygulamaBir Android kullanıcısı olarak 4K video indirme uygulamalarında yeniyseniz, bunu deneyin: Snaptube. Bu uygulama, Android telefonunuza 4K ve 2K olarak yüksek çözünürlüklü videoları indirirken size yardımcı olacaktır. İhtiyaçlarınıza göre başka çözünürlük seçenekleri de seçebilirsiniz.

Snaptube sadece bir 4K indirici değildir, aynı zamanda bir video oynatıcı olarak da iş görür. Hafif bir dokunuşla tonlarca video platformundan video oynatabilir ve indirebilirsiniz. En üstteki sitelerin neredeyse tamamı Snaptube’da mevcut; yani YouTube, Vimeo, Instagram, Facebook, DailyMotion vb. ile entegre edilmiştir. Müzikseverler için bir başka harika haber ise YouTube videolarını doğrudan yüksek kaliteli MP3 olarak indirebilirsiniz. Bu, YouTube’dan dönüştürücü aramadan MP3 indirerek para ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır.

İndir

Bölüm 2. Android’de 4K Videolar Nasıl İndirilir

Nasıl yalnızca 2 adımda Android cihaza 4K video indirebileceğinizi öğrenelim. Daha sonra ücretsiz 4K videolarını nereden indireceğimiz hakkında konuşacağım.

Adım 1. Bir 4K Video bulun

Başarılı bir kurulumdan sonra akıllı telefonunuzdaki Snaptube uygulamasını açın. Bu uygulama, popüler video siteleri için hızlı erişim sunar, ayrıca yeni bir web sitesi eklemek için sağ alt köşedeki Artı düğmesini de tıklayabilirsiniz.

4K videonun nereden indirileceğine dair bir fikriniz yoksa YouTube logosuna dokunup en büyük video platformundan bazı UHD klip bulabilirsiniz. Arama kutusuna 4K yazın ve sonuçlara göz atın.

Adım 2. 4K Videoyu Kaydetmek İçin Bir Kez Dokunun

Yükleyeceğiniz UHD videosunu oynatın ve ardından sağ alt kısımda duran kırmızı İndir düğmesine dokunun. Sonrasında çözünürlük seçeneklerinin bir listesini göreceksiniz. 4K’yı seçin ve Snaptube sizin için 4K videoyu anında indirecektir.


İndirme tamamlandıktan sonra, sağ üst köşedeki Kare düğmesine tıklayarak Ultra HD dosyaya erişebilirsiniz.

Ipuçları ve Püf noktaları:

● Menü düğmesine ve ardından Ayarlar düğmesine dokunun. Resim içinde Resim modunu ve Hızlı İndirme modunu etkinleştirebilir, maksimum indirme görevini ve indirme hızını ayarlayabilirsiniz.
● Video Siteleri sekmesinin altında, istediğiniz yere taşımak için video sitesi logosuna uzunca basın. Sunulan listeden veya bir URL’den yeni siteler eklemek için Artı düğmesine dokunun.
● Trend olan videoları bulmak için Popüler sekmesine dokunun. Videoları kategoriye göre görüntülemek için Kategori sekmesine dokunun.

Chief Editor on Feb 25, 2020

Categories