Bir ayda 335 milyon aktif kullanıcıyı ağırlayan Twitter, dijital dünyadaki en inanılmaz sosyal ağ platformu. Sıkıldığınızda, bazı şaşırtıcı tweet’lerin bir parçası olmak, ünlüleri takip etmek ve siyasi çatışmalara gülmek için Twitter’dan daha iyi bir yer yoktur. Ancak, Twitter videolarını telefonunuza indirememeniz büyük bir dezavantajdır. Ama endişelenmeye gerek yok. İnternette mevcut olan en iyi Twitter HD video indirme uygulamalarının bir listesini hazırladık. Bu uygulamaları kullanarak, HD kalitesinde Twitter videolarını telefonunuza indirebileceksiniz. Hadi başlayalım.

Bölüm 1. Twitter HD Video İndirme uygulamalarının listesi

1. Snaptube

Snaptube, kullanıcılara HD video içeriği sağlamak amacıyla Mobiuspace tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak, Twitter’dan ücretsiz olarak HD video indirebilirsiniz. Videoları indirmek için giriş yapnamız veya kaydolmanız bile gerekmeyecek. Tek yapmanız gereken resmi web sitesinden uygulamayı indirmek.
snaptube
İndir
Snaptube’un bazı özellikleri:

  • Snaptube, Twitter da dahil olmak üzere çeşitli platformları bir uygulamaya entegre etti. Kullanıcılar Snaptube üzerinden Twitter hesaplarında oturum açabilir ve Twitter’dan HD olarak video indirebilirler. Facebook, Instagram, YouTube, vb. gibi diğer platformları da Snaptube’den kullanmanız mümkün.
  • Uygulama tamamen ücretsizdir ve Snaptube’un tüm özelliklerini kullanmak için herhangi bir ücret alınmamaktadır.
  • Snaptube’un yükleyicisi, olağanüstü yüksek hıza sahiptir ve bu da kullanıcılara arabellek süresinden tasarruf sağlama imkanı verir. Videoları saniyeler içinde yükleyebilir ve HD videoları dakikalar içinde indirebilirsiniz.
  • Snaptube, CM Security, Lookout Security ve McAfee tarafından güvenli bir uygulama olarak doğrulanmıştır ve Android cihazınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecektir.

2. Twitter Video İndirme Uygulaması

Bu Twitter HD video indirme uygulaması, video ve GIF formatındaki içerikleri Twitter’dan direkt olarak bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken video bağlantısını web sitesinin arama çubuğuna yapıştırmak ve İndir butonuna tıklamaktır. Daha sonra indirmek istediğiniz HD videonun kalitesini seçmeniz için mevcut seçenekler size sunulacaktır.

3. Twitter Videolarını İndirin

Bu Twitter HD video indirme uygulaması bir önceki uygulamaya çok benziyor. İndirmek için video bağlantısını Twitter’dan kopyalamanız, web sitesindeki indirme çubuğuna yapıştırmanız ve klavyenizdeki enter tuşuna basmanız gerekiyor. Ardından, videoyu MP3, MP4 ve MP4 HD formatında indirme için size mevcut seçenekler sunulacaktır.

Bölüm 2. Twitter Videolarını HD çözünürlükte İndirmek İçin Adım-Adım Kılavuz

Snaptube, Twitter videolarını HD olarak indirmek için en kullanışlı uygulama olduğundan, bu uygulamanın işlevselliğini ayrıntılı şekilde anlattık. Snaptube uygulamasının tüm işlevselliğini okuyun.

1. Adım. Snaptube uygulamasını Android cihazınıza yükleyin

İlk olarak, Snaptube uygulamasının tüm özelliklerini kullanmak için uygulamayı Android cihazınıza indirmeniz gerekir. Bu linki izleyerek Snaptube resmi sitesini ziyaret edin ve APK dosyasını Android telefonunuza indirin. Web sitesinin ana sayfasında İndir düğmesini göreceksiniz.

Uygulama telefonunuza yüklendikten sonra, bildirim çubuğunuzu aşağı kaydırıp indirilen dosyaya tıklamanız yeterlidir. Snaptube telefonunuzda kurulacak ve ardından hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Not: Uygulamayı telefonunuza indirirken sorun yaşıyorsanız, Android cihazınızda üçüncü taraf uygulamalarını indirme seçeneğini etkinleştirip etkinleştirmediğinizi kontrol edin. Ayarlar’a ve ardından Güvenlik ve Gizlilik menüsüne gidin. Buradan, Bilinmeyen uygulamaları Yükle’yi arayın ve henüz etkinleştirilmemişse etkinleştirin. Ardından, Snaptube’u tekrar indirmeyi deneyin.

2. Adım. HD Twitter Videolarını Arayın

Snaptube uygulamanızın ana sayfasında Twitter simgesini bulacaksınız. Bu simgeyi bulamazsanız, Daha Fazla butonuna tıklayın ve Twitter’ı platform listenize ekleyin. Ardından Twitter simgesini tıklayın ve bir Twitter arayüzüne yönlendirildiğinde Twitter hesabınızda oturum açın. Endişelenmeyin, Snaptube, kimlik bilgilerinizi hiçbir şekilde kötüye kullanmaz.

3. Adım. Snaptube ile HD Twitter Videolarını İndirin

Daha sonra, indirmek istediğiniz HD kalitesindeki videoyu bulun ve açın. Snaptube, otomatik olarak ekranınızın alt kısmında aşağı bakan bir ok şeklinde bir indirme düğmesi gösterecektir. Oka dokunun ve dilediğiniz HD video kalitesini seçin. İsterseniz indirilen dosyanın konumunu değiştirin ve ardından İndir düğmesine basın. Çok kolay, öyle değil mi?

Chief Editor on Mar 08, 2022

Categories