Twitter gibi oldukça popüler bir platformdan video indirebilmek için birçok farklı yolun bulunuyor olması kesinlikle sürpriz değil. 2006 yılında hizmete girdiğinden beri her geçen yıl popülerliğine popülerlik katan ve son aylarda Elon Musk’ın satın almasından sonra adından ayrı bir seviyede söz ettirmeyi başaran Twitter, ayrıca kullanıcıların video indirmeye çalıştığı platformların da başında geliyor. Sizler de Twitterdan video indirme işlemi için çeşitli yollar arayan birisiyseniz, bugün tanıtacağımız Twitter video indirici araçlarını kullanabilirsiniz. Bu araçlar sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan Twitter video indir işlemi yapabilir ve sevdiğiniz Twitter videolarını cep telefonlarınızda veya bilgisayarlarınızda taşıyabilmenin rahatlığına erişebilirsiniz.

Bölüm 1. En İyi Twitter’dan Video İndirme Araçları

Twitter daki videoları indirme işlemleri için binlerce farklı aracı denemeye uğraşmaya son! Bu bölümü okuduktan sonra, Twitterdan video indirme işlemlerinde hangi Twitter video indirici araçlarını kullanabileceğiniz konusunda geniş bilgiye sahip olacak ve binlerce farklı veya kötü amaçlı yazılım içeren Twitterdan video indirme araçlarıyla uğraşmak zorunda kalmadan Twitter video indir işlemi yapabileceksiniz.

Snaptube

Android cihazların vazgeçilmez video indirme araçlarının başında gelen Snaptube, bu listede de kendini ilk sıraya atmayı başarıyor. Twitter gibi onlarca farklı sosyal medya platformundan video indirmek için bir numaralı araç olan Snaptube’u kullanarak saniyeler içinde Twitter MP4 video indir işlemi yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Snaptube hakkında detaylı bilgi için üçüncü bölüme göz atmayı unutmayın!

DownloadTwitterVideo

Twitter MP4 indir işlemi yapmak için oldukça iyi bir tercih olarak öne çıkan DownloadTwitterVideo ile ücretsiz bir şekilde Twitter MP4 indir işlemi yapabilirsiniz.

SaveFrom

Twitter dışında başka platformları da destekleyen bir araç arıyorsanız, Savefrom’a göz atabilirsiniz. Twitter’a ek olarak diğer popüler platformları da destekleyen Savefrom, MP3 ve MP4 olarak Twitter daki videoları indirme işlemi yapabiliyor.

SSSTwitter

SSSTikTok’un bir diğer versiyonu olarak da adlandırabileceğimiz SSSTwitter, Twitter daki videoları indirme işlemi yapmak isteyen çoğu kullanıcının ilk tercihleri arasında bulunuyor.

GetfVid

Aslında Facebook videoları indirmek üstüne kurulu olan bu araç, Twitter videoları indirmenizi sağlayan farklı bir versiyona da sahip. Aracın o versiyonunu kullanarak favori Twitter videolarınızı ücretsiz indirebilirsiniz.

Twitter Video İndir

Sadece MP4 olarak video indirebilen bu web sitesi, MP3 olarak video indirmek istemekle ilgilenmeyen kullanıcıların tercih edebileceği bir site olarak öne çıkıyor. Ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Videoindirelim

Türk kullanıcılar tarafından tasarlanan videoindirelim, aşırı basit ama biraz da kalitesiz olarak nitelendirebileceğimiz bir arayüzle karşımıza çıkıyor. Basit bir kullanım arıyorsanız, tercih edebilirsiniz.

All in One Downloader

Adına baktığınızda her şeyi desteklediğini sanabileceğiniz bu araç, aslında oldukça az sayıda platformu destekliyor. Tabii ki de Twitter, desteklediği platformlar arasında bulunuyor. Twitter’a ek olarak birkaç farklı sosyal medya platformunda da video indirmek istiyorsanız bu araca göz atabilirsiniz.

SaveTweetVid

Snaptube hariç listemizdeki her araç gibi çevrimiçi olarak, kurulum ile uğraşmadan kullanabileceğiniz SaveTweetVid, kullanıcılarına oldukça basit bir kullanım sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

SnapTwitter

Kopyaladığınız Twitter videolarını kolay indirmek için önereceğimiz son seçenek ise SnapTwitter olacak. SnapTwitter’ı kullanarak MP3 ve MP4 olarak Twitter videoları indirebilirsiniz.

Bölüm 2. Snaptube ile Twitter’dan Video İndirme Rehberi

Twitter video indir işlemi yapmak denildiğinde çoğu kullanıcının aklına ilk gelen seçeneklerden birisi olan Snaptube, Twitter da dahil olmak üzere tam 50’den farklı platformdan video indirebileceğiniz bir araç. 300 milyondan fazla kullanıcısıyla çoğu listenin ilk sırasında bulunan bu araç, tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların kullanımına sunuluyor.

50’den fazla platformdan yüksek kalite MP3 ve MP4 indirmek için kullanabileceğiniz nadir araçlardan olan Snaptube’u nasıl kurabileceğinizi ve kullanabileceğinizi öğrenmek için hemen aşağıda bulunan 4 basit adımı takip edebilirsiniz.

twitter video indir

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube kurulum dosyasını (APK) indirmek için uygulamanın internet sitesine gidin.

İnternet sitesini açtığınızda, Snaptube’un APK dosyasını göreceksiniz. Bu dosyayı indirmeniz ve çalıştırmanız, kurulumu tamamlamak için yapmanız gereken tek şey!

Adım 2. İndirmek istediğiniz Twitter videosunu bulmak için Twitter’ı açın.

Twitter uygulamasını açtıktan sonra uygulamada gezinmeye başlayabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalamak için önce videonun sağ alt kısmına, daha sonra da “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine basın.

twitter video indir

Adım 3. Videoyu indirmek için Snaptube’u kullanın.

Snaptube uygulamasını açın ve kopyalamış olduğunuz Twitter bağlantısını uygulamaya yapıştırın. Bağlantıyı yapıştırdıktan ve arattıktan sonra, indirmek istediğiniz video ekranda belirecek.

twitter video indir

Adım 4. Snaptube’u kullanarak indirmeyi başlatın!

Snaptube ile indirme işlemine başlatmak için tek yapmanız gereken şey, sarı renkteki indirme butonuna basmak ve ekranda beliren format/çözünürlük seçeneklerinden istediğiniz bir çifti seçmek olacak. Snaptube ile Twitter’dan video indirmek işte bu kadar kolay!

Bölüm 3. SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Twitter’dan video indirme araçlarında herhangi bir limit bulunuyor mu?

Hayır, listedeki her aracı kullanarak Twitter’dan sınırsız sayıda video indirebilirsiniz.

Snaptube, hangi dosya biçimlerini destekliyor?

Snaptube; MP3, MP4 ve M4A formatlarını destekliyor.

Twitter’da hesabını gizlemiş kullanıcıların videolarını indirebilir miyim?

Ne yazık ki indiremezsiniz. Kullanıcıların hesabı gizli olduğundan dolayı normal bir hesap, paylaşılan videoları erişim sağlayamaz ve bu nedenden dolayı video indirme işlemini gerçekleştiremezsiniz.

intern on Dec 15, 2022

Categories