Yaklaşık son 2-3 yılın en popüler sosyal medya platformu olmayı başaran TikTok, bu süreç içinde ortaya çıkan çoğu trendin ana çıkış noktası olarak milyarlarca insanın dikkatini çekmeyi başardı. Her gün, milyarlarca insan TikTok video izleme işlemi yapıyor ve denk geldikleri videoların bazılarını kendileri de uygulayarak bu videoları trend videolara dönüştürmeyi başarıyorlar. Sizler de TikTok izleme işlemi yaparak izleyebileceğiniz trend TikTok videolarını ve ayrıca bu videoları nasıl indirebileceğinizi merak ediyorsanız, bu yazıya bayılacaksınız! Okumaya devam ederek, en sevilen TikTok videoları ve Snaptube aracı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bölüm 1. Trend Listesindeki En Popüler 10 TikTok Videosu

TikTok’un Türkiye bölgesinde trend olan videolarının çoğu, genellikle spor, yemek ve komedi ağırlıklı videolar oluyorlar. Ancak tabii ki de diğer konularda da popüler TikTok videoları bulunuyor. Aşağıda, TikTok Türkiye’de trend olmayı başarmış videoları bulabilirsiniz. Bu videoların, Snaptube ile indirmek için video seçmek konusunda sizlere oldukça yardımcı olacağını düşünüyoruz.

 1. https://vm.tiktok.com/ZMFpNfbGU/
  Dünya Kupası’nda adından çokça söz ettirmeyi başaran Polonya kalecisi Szczesny’nin akıl dolu kurtarışı, kısa sürede trendlere girmeyi başardı.
 2. https://vm.tiktok.com/ZMFpNrsyH/
  Basket alanında en çok beğeniye sahip olan ve trendlerde bir numarada bulunan video, efsane basketbolcu Kobe’nin anısına yapılmış bir sanat eserini içeriyor.
 3. https://vm.tiktok.com/ZMFpNjdCN/
  Bu video, kesinlikle ağzınızı sulandıracak! Doğal taş ocakta bonfile yapan bu kullanıcının videosu, 7.6 milyon beğeni alarak TikTok Türkiye alanında çok yüksek sayılabilecek bir beğeni sayısına ulaşmış oldu.
 4. https://vm.tiktok.com/ZMFpN6E5b/
  Son zamanlarda hem global hem de Türkiye ağırlıklı videolarda denk gelebileceğiniz bu komedyen, son birkaç aydaki çoğu trend listesinde ilk sıralarda kendine yer bulmayı başarıyor.
 5. https://vm.tiktok.com/ZMFpNPQ5N/
  Adeta harcanan bir yeteneği, bu videoda bulabilirsiniz. Küçük çocuk, sadece birkaç çubuk ve bir yoğurt kutusuyla dinleyenlerin kulaklarının pasını siliyor.
 6. https://vm.tiktok.com/ZMFpNfA6r/
  Türkiye denildiğinde akla gelen yerleri içeren bu kolajı beğeneceğinize eminiz!
 7. https://vm.tiktok.com/ZMFpNBkjP/
  Sanal olarak yayınlanan en popüler programların başında gelen Konuşanlar, bu kesitiyle de izleyenleri kahkahaya boğuyor.
 8. https://vm.tiktok.com/ZMFpNh5pX/
  Tam tamına 173 milyon kez izlenerek Türkiye nüfusunun 2 katı izlenmeye ulaşan bu CZN Burak videosu, TikTok Türkiye tarihinin en çok izlenen TikTok videoları sıralamasında ilk sıralamaya yerleşmeyi başarıyor.
 9. https://vm.tiktok.com/ZMFpN62fU/
  Ünlü komedyen Aykut Elmas’ın, “uzun tırnaklı sevgili” adı altında yayınladığı bu kısa skeci izlerken kahkahalarınızı kontrol edemeyeceksiniz!
 10. https://vm.tiktok.com/ZMFpNUEey/
  Kapanışı, bir makyaj videosu ile yapmak istiyoruz. Ünlü “I’m cold” makyaj trendini deneyen ve paylaşan bu TikTok kullanıcısı, 172,000 beğeni alarak makyaj alanında oldukça yüksek sayıda bir beğeni sayısına ulaştı.

Bölüm 2. TikTok Videolarını İzleme Yöntemleri

TikTok video izleme işlemi yapmak için ana yöntem, tabii ki de TikTok uygulamasını kullanmak olacaktır. Android veya iOS cihazınıza ücretsiz kurabileceğiniz TikTok uygulaması, milyarlarca kullanıcı tarafından paylaşılan, milyonlarca farklı TikTok videosu barındırıyor. Uygulamada kolaylıkla gezinebilir ve en yüksek TikTok izlenme sayılarına sahip videolara göz atabilirsiniz. Böylece, TikTok izleme işlemi yaparak trend TikTok videolarını da izlemiş olursunuz.

Buna ek olarak, TikTok’un internet sitesi aracılığıyla da TikTok video izleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. TikTok indirmeden izleme olarak da adlandırabileceğimiz bu yöntem sayesinde TikTok’u telefonunuza kurmak ile uğraşmak zorunda kalmadan en çok TikTok izlenme sayısına sahip trend videolara erişim sağlayabilir ve bu videoları izleyebilirsiniz.

Bölüm 3. TikTok Videolarını En Kolay Şekilde Ücretsiz İndirme Yöntemi: Snaptube

TikTok izleme işlemini yapma yöntemlerinden bahsettiğimize göre artık bu işlem sayesinde denk geldiğiniz TikTok videolarını nasıl indirebileceğinizden bahsedebiliriz.

TikTok’tan video indirmek isteyen çoğu kullanıcının en çok tercih ettiği ücretsiz uygulamaların başında gelen Snaptube, tam tamına 300 milyondan fazla kullanıcısı ile en popüler video indirme araçlarını dahi geride bırakmayı başarıyor. Hem TikTok indirmeden izle hem de TikTok uygulaması aracılığıyla izleme işlemi yaparak izlediğiniz TikTok videolarını, çok basit bir şekilde indirmek için bu müthiş uygulamayı kullanabilirsiniz. 4K formata kadar MP4 desteği ve yüksek bit hızında MP3 desteği sunan Snaptube, TikTok dışında da birçok farklı platformu destekliyor. Şu anlık 50 platformu destekleyen araç, en kısa sürede bu sayıyı 100 civarına çıkarmayı hedefliyor.

tiktok izleme

Ücretsiz İndir

Uygulamanın kurulumu ve kullanımı için lütfen aşağıdaki rehberi inceleyin.

Adım 1. Snaptube uygulamasını kurun.

TikTok videolarını kolayca indirmenizi sağlayan Snaptube’u, Android cihazınıza kurmanız gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için uygulamanın internet sitesine gidin ve sitedeki APK dosyasını indirin. İndirme işlemi bittikten sonra APK dosyasını açın ve ekranda beliren yönergeleri takip ederek, kurulumu tamamlayın.

Adım 2. İndirilecek TikTok videosunun URL’sini kopyalayın.

Snaptube ile video indirmeye başlamak için sadece 2 adım kaldı. Bu adımda, indirmek istediğiniz TikTok videosunun URL’sini kopyalamalısınız. Bunun için videonun sağ alt kısmında bulunan ok işaretine basın ve ekranda belirecek olan Bağlantıyı Kopyala’yı seçin.

tiktok izleme

Adım 3. URL’yi Snaptube’a yapıştırın ve aratın.

URL’yi kopyaladıktan sonra Snaptube uygulamasını açın ve ana sayfadaki arama bölümüne, URL’yi yapıştırın. Yapıştırma işleminden sonra arama işleminin otomatik olarak başladığını göreceksiniz.

tiktok izleme

Adım 4. Videoyu istediğiniz formatta ve kalitede indirin.

Son adımda, ekranda beliren indirme simgesine dokunmalısınız. Simgeye dokunduktan sonra karşınıza birçok farklı format ve kalite seçeneğinin çıktığını göreceksiniz. Bu seçeneklerden bir çiftin üstüne dokunun ve indirmeyi başlatın.

Bölüm 4. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

TikTok’a üye olmadan video izlenir mi?

Evet, uygulamanın internet versiyonunu kullanarak herhangi bir üyelik ile uğraşmadan TikTok videoları izleyebilirsiniz. Ayrıca, Snaptube’u kullanarak da TikTok’a giriş yapmadan TikTok videoları izleyebilirsiniz.

TikTok’ta en çok hangi videolar izleniyor?

Bunu öğrenmek için yazımızın birinci bölümüne göz atmanız yeterli olacaktır.

TikTok canlı yayın izleme işlemi nasıl yapılır?

Uygulamayı açtıktan sonra canlı yayın sekmesine gelebilir ve çok kolay bir şekilde TikTok canlı yayın izleme işlemi yapabilirsiniz.

intern on Dec 15, 2022

Categories