TikTok, son yıllardaki en popüler sosyal medya platformlarının başında geliyor. Hangi platformda dolaşırsanız dolaşın, bir TikTok videosuna gelme şansınız oldukça yüksek. Mesela Facebook’ta rastgele dolaşırken bile bir kişinin Facebook’a yüklediği TikTok videosuna denk gelebilirsiniz. TikTok’un bu kadar uzun süreli dominasyonunun ana sebeplerinden birisi de uygulamanın sürekli getirdiği TikTok güncelleme işlemleri olduğunu söyleyebiliriz. Her TikTok yeni güncelleme ile birlikte birbirinden farklı özellikler, TikTok’a ekleniyor ve kullanıcıların TikTok deneyimini iyileştiriyor. Bugünkü yazımızda, TikTok güncel sürüm elde etmek için nasıl TikTok güncelle işlemi yapabileceğinizden bahsedecek ve Snaptube uygulamasını kullanarak nasıl TikTok yeni güncelleme ile video indirebileceğinizi göstereceğiz. İyi okumalar.

Bölüm 1. Son TikTok Güncellemesi Neler İçeriyor?

TikTok, son zamanlarda yaptığı TikTok güncelleme işlemleriyle beraber uygulamaya çok fazla özellik eklemiyor. Genellikle uygulamada bulunan hataları düzeltmek üzerine yapılan bu güncellemeler, TikTok güncelle işlemi yapan kullanıcıların TikTok’u daha düzgün ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmelerini sağlıyor. Bu yazıyı yazdığımız tarihe kadar gelen son güncelleme olan 8 Aralık 2022 güncellemesinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • Yeni geçiş efektleri eklendi.
  • Uygulamada bulunan çeşitli sorunlar düzeltildi.

Gördüğünüz gibi en son gelen TikTok güncellemesiyle karşımıza çıkan TikTok güncel sürüm, pek fazla yeni özellik içermiyor.

Bölüm 2. TikTok Güncellemesi Nasıl Yapılır?

TikTok güncelleme işlemi yapmak için neredeyse hiç uğraşmanıza gerek yok. Cihazınıza TikTok yeni güncelleme yüklemek için, uygulamayı kurduğunuz işletim sisteminin (Android veya iOS) uygulama dükkanını (Apple Store veya Google Play Store) açmanız ve “TikTok” şeklinde bir arama yapmanız yeterli olacaktır. Arama sonucunda beliren TikTok uygulama sayfasına gidin ve sağ kısımda görebileceğiniz “Güncelle” seçeneğine dokunun. Böylece TikTok güncelle işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bölüm 3. En Güncel TikTok Sürümü için Muhteşem Araç: Snaptube

TikTok güncel sürüm ile kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi olan Snaptube, TikTok videolarını indirebilmek için en kolay yollardan birisini sizlere sunuyor. Bu müthiş uygulama aracılığıyla MP3 veya MP4 formatında TikTok videosu indirmek, hiç olmadığı kadar kolay!

tiktok güncelle

Ücretsiz İndir

TikTok gibi 50’den fazla platformu destekleyen Snaptube, 300 milyondan fazla aktif kullanıcıya da ev sahipliği yapıyor. TikTok veya diğer platformlardan video indirmek için bu uygulamayı kullanan kullanıcıların Snaptube hakkında en çok beğendiği özelliklerin başında, uygulamanın müthiş kullanıcı dostu bir uygulama olmasını gösterebiliriz. Snaptube’u kullanmak o kadar kolay ki her yaştan insan, sadece birkaç dakikalık bir öğrenme aşamasından sonra Snaptube’u kullanmaya başlayabilir ve favori TikTok videolarını indirebilir. Sizler de Snaptube ile TikTok videosu indirmeye başlamak istiyorsanız, aşağıdaki adımlara göz atabilirsiniz.

Adım 1. Android için Snaptube’u indirin ve kurun.

Snaptube’u, uygulamanın internet sayfasında bulabileceğiniz APK dosyası aracılığıyla Android cihazınıza kurabilirsiniz. Ücretsiz indireceğiniz kurulum dosyasını çalıştırmak ve ekranda beliren yönergeleri uygulamak, kurulumu tamamlamanız için yeterli olacaktır.

Adım 2. TikTok uygulamasını açın ve favori TikTok videonuzu seçin.

TikTok uygulamasını açtıktan sonra uygulamada gezinmeye başlayın. Daha sonra, indirmek istediğiniz TikTok videosunun bağlantısını kopyalayın. Bu işlemi yapmak için videonun sağ alt kısmında bulunan ok işaretine dokunabilir ve daha sonra, ekranda belirecek olan “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğini seçebilirsiniz.

tiktok güncelle

Adım 3. TikTok videosunu aratmak için Snaptube’u kullanın.

Kopyaladığınız TikTok bağlantısını, Snaptube ile aratabilirsiniz. Kopyaladığınız bağlantıyı, uygulamanın ana sayfasının üst kısmında yer alan arama bölümüne yapıştırın ve aratın.

tiktok güncelle

Adım 4. TikTok videosunu indirmek için gerekli seçimleri yapın.

Artık favori TikTok videonuzu indirebilirsiniz. Videoyu indirmek için ekranda beliren indirme simgesine dokunun ve daha sonra, videoyu hangi formatta indirmek istediğinize karar verin. İstediğiniz formatın üstüne dokunarak, indirmeyi başlatabilirsiniz.

Bölüm 4. TikTok Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TikTok’u kullanmak ücretsiz mi?

Evet, TikTok’u kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Eğer indirdiğiniz TikTok uygulaması sizlerden ücret talep ediyorsa, kötü amaçlı yazılım içeren sahte bir TikTok uygulaması indirmiş olma olasılığınız gayet yüksek.

Eski TikTok hesabımın şifresini unuttum. Bu hesabıma tekrar nasıl girebilirim?

Bunun için şifre sıfırlama işlemi yapmalısınız. TikTok’u açtığınızda karşınıza çıkan ekranda “Şifremi Unuttum” seçeneğini seçerek şifrenizi sıfırlayabilir ve adımları uygulayarak eski TikTok hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

TikTok neden açılmıyor?

Bu durumun birçok farklı sebebi olabilir. Genelde kullanıcı kaynaklı olan bu sebepleri ortadan kaldırmak için cihazınızı veya internetinizi baştan başlatabilir veya uygulamayı silip tekrar yükleyebilirsiniz. Ek olarak, TikTok’u güncellemek de bu sorunu çözebilir.

intern on Dec 15, 2022

Categories