TikTok’un ne kadar popüler bir platform olduğunun hepimiz farkındayız. Milyarlarca kullanıcının, milyonlarca farklı video paylaştığı bu eşsiz platform, neredeyse sınırsız sayıda olasılıkta videoyu bizlere sunuyor. Tabii, böyle bir durumda hangi videoları izlemek isteyeceğiniz konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamanız adına, bugünkü yazımızda sizlere şu an Türkiye’deki en popüler 10 videoyu tanıtacağız. Ayrıca, bu videoları tamamen ücretsiz olarak indirmenizi sağlayacak Snaptube aracını da tanıtmadan geçmeyeceğiz. Böylece TikTok canlı yayınlarını veya popüler TikTok videolarını çok kolay bir şekilde indirebileceksiniz.

Bölüm 1. TikTok’taki En Popüler 10 Video

TikTok platformunda milyonlarca farklı video bulunduğundan bir önceki kısımda bahsetmiştik. Tabii ki de milyonlarca video arasından kaliteli, popüler veya komik videoları bulmak oldukça zor olabilir. Bu nedenle, sizlere bir liste oluşturmak istedik. Bu listede, TikTok’u kullanarak göz atabileceğiniz en popüler 10 videoyu bulabilirsiniz. İyi seyirler.

 1. https://www.tiktok.com/@complicemer/video/7092445155919285506
  Bir kullanıcının Boğaziçi Üniversitesi hakkında çektiği bu video, kısa sürede yüzbinlerce izlendi ve viral olmayı başardı.
 2. https://www.tiktok.com/@komedibiri/video/7046323433197587714
  MasterChef Türkiye programının sevilen yüzü Somer Şef’in konuk olduğu Konuşanlar programının bu kesiti, milyonlarca kullanıcı tarafından izlenildi ve en popüler videolar arasında kendine yer buldu.
 3. https://www.tiktok.com/@penivo/video/6850133153726680325
  Popüler voleybol oyuncusu Isabel Haak’ın servisini ağır çekimde izleyin. Gerçekten olağanüstü.
 4. https://www.tiktok.com/@zynlyldz62/video/7050679238285921538
  İstanbul denildiğinde akla ilk gelen şeylerden birisi olan kediler, yine bir viral videoda karşımıza çıkıyor.
 5. https://www.tiktok.com/@duslerdeistanbul/video/7160736278466727170
  Dünyanın en popüler şehirlerinin başında gelen İstanbul’a drone çekimiyle göz atmak için bu videoya bakmanız yeterli!
 6. https://www.tiktok.com/@talhacill/video/7128062337344359681
  Türk dizi tarihinin enlerini anlatan bu kullanıcının videosu, değişik fakat oldukça kaliteli bir video olarak öne çıkıyor.
 7. https://www.tiktok.com/@mustafakaygusuz_/video/7151070663548210434
  Son zamanlarda Türkiye’nin gündemini oldukça meşgul eden TOGG otomobili, TikTok’u da meşgul etmeyi başardı. Bu videoda TOGG otomobilin sedan modelinin detaylı bir incelemesini bulabilirsiniz.
 8. https://www.tiktok.com/@buzzspor/video/7172142739121835270
  Dünya Kupası’nın nasıl yapıldığını merak mı ediyorsunuz? İzleyin, öğrenin.
 9. https://www.tiktok.com/@buzzspor/video/7172142739121835270
  Yaptığı yemekleri Karadenizli Maceracı adı altında paylaşan ve çok kısa sürede milyonlarca kişinin sevgilisi haline gelen bu kullanıcı, yaptığı yemeklerle insanları büyülemeye devam ediyor.
 10. https://www.tiktok.com/@cznburak/video/6983689752620829954
  Bu platformdaki en çok takip edilen 9.kişi olan CZN Burak, büyük yemekler yapmak denildiğinde akla gelen ilk kişiler arasında bulunuyor. Bu videoyu izledikten sonra acıkacağınıza eminiz!

Bölüm 2. Snaptube ile TikTok’taki En Popüler Videoları İndirme Rehberi

Bir TikTok uygulaması aracılığıyla göz atabileceğiniz yukarıdaki videoları kolaylıkla indirmek için bir araç arıyorsanız, Snaptube’u tercih edebilirsiniz. Hot TikTok videoları indirme konusunda bir numaralı olan bu araç, sadece TikTok videosu indirmekle kalmıyor. Snaptube, aynı zamanda Facebook, Instagram ve Twitter gibi platformlarda da dahil olmak üzere toplam 50+ platformdan MP3 veya MP4 formatında multimedya dosyaları indirebilmenizi sağlıyor. Yani aslında bu uygulama aracılığıyla en popüler her platformlardan kolaylıkla video indirebilir ve bu sayede her platform için ayrı bir video indirme aracı kullanmaktan kurtulabilirsiniz.

tiktok

Ücretsiz İndir

Kayan pencereler ve karanlık bir ortamda otomatik olarak devreye giren otomatik gece modu gibi çoğu uygulamada dahi bulunmayan özelliklerin hepsini ücretsiz bir şekilde sizlere sunan Snaptube’un kurulumu ve kullanımı hakkındaki basit kılavuzu, hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Adım 1. Snaptube uygulamasını yükleyin.

Snaptube’u kullanabilmek için uygulamayı Android cihazınıza yüklemelisiniz. Bu işlemi ise oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Snaptube’un internet sitesini ziyaret etmek ve sitenin ana sayfasında bulunan kurulum dosyasını indirmek ve çalıştırmak olacak.

Adım 2. TikTok’u açın ve uygulamada gezinmeye başlayın.

TikTok uygulaması, birbirinden farklı milyonlarca Hot TikTok videosuna ev sahipliği yapıyor. Uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz bir video bulana kadar gezinmeye devam edin.
İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra videonun bağlantısını kopyalamak için sırasıyla Paylaş >> Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyin.

tiktok

Adım 3. Snaptube’u açın ve TikTok uygulaması aracılığıyla bulduğunuz bağlantıyı aratın.

Kopyaladığınız video bağlantısını kullanarak bir indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kopyaladığınız bağlantıyı, Snaptube’a yapıştırmanız ve aratmanız yeterli olacaktır.

tiktok

Adım 4. İndirme işlemini başlatın.

İndirmeyi başlatmak da oldukça basit. Sarı renkteki “İndir” butonuna bastıktan sonra ekranda beliren seçeneklerden istediğiniz birinin üstüne dokunun ve indirmeyi başlatın. İşte bu kadar!

Bölüm 3. Bizlere En Çok Sorulan Soruları İnceleyelim

Bu bölümde, bahsettiğimiz platform hakkında bizlere sıkça sorulan soruları ve bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

TikTok nedir? Nasıl kullanılır? Güvenli mi?

“TikTok nedir?” sorusu, son zamanlarda oldukça fazla sorulan bir soru. Aslında bu sorunun çok basit bir cevabı bulunuyor. TikTok’u şu şekilde özetleyebiliriz: Kullanıcıların, her türlü kısa videoyu paylaşmasını sağlayan ve tamamen ücretsiz olan bir platform.
Uygulamanın kullanımı da oldukça basittir. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde kurduktan sonra çalıştırın ve TikTok canlı yayınları ile normal videolar arasında gezinmeye başlayın. 
Güven konusunda hiç endişelenmenize gerek yok. Bu uygulama, yaklaşık 1.5 milyarlık kullanıcı sayısıyla en çok aktif kullanıcıya sahip uygulamaların başında geliyor.

Bu platformun yasaklı olduğu ülkeler bulunuyor mu?

Evet, Rusya (kısmı olarak yasak), Afganistan ve Hindistan şu anda TikTok’un yasaklı olduğu ülkeler arasında bulunuyor.

TikTok’taki hesabım neden kapandı?

TikTok’ta kullandığınız hesabın kapanmasının birçok sebebi olabilir. Kötü amaçlı bir TikTok canlı yayını yapmanız, Hot TikTok videosu altında müstehcen sayılabilecek videolar paylaşmanız veya uygulamanın gizlilik sözleşmesini ihlal etmeniz gibi çeşitli sebepler, TikTok’ta kullandığınız hesabınızın yasaklanmasına sebep olabilir.

intern on Dec 15, 2022

Categories