TikTok’taki videoları ses veya video şeklinde indirebilmek için kullanılan çeşitli araçlar bulunuyor. TikTok MP3 dönüştürücü veya TikTok MP4 dönüştürücü olarak adlandırılan bu araçları kullanarak, TikTok’taki her türlü videoyu ister ses ister video şeklinde rahatlıkla indirebilir ve istediğiniz amaç için kullanabilirsiniz. Peki, TikTok videolarını indirmek için hangi TikTok dönüştürücü aracını kullanmalısınız? Bu konuda insanların kafasında oldukça fazla soru işareti bulunabilir çünkü TikTok’tan video indirebilen çok sayıda araç bulunuyor. Bugünkü yazımızda bu konuya bir açıklık getirmek adına, 5 farklı TikTok indirme aracını ve bu araçlardan birini nasıl kullanabileceğinizi detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Bölüm 1. En İyi 5 TikTok’tan MP3’e Dönüştürme Aracı

Viral TikTok videolarını indirmek için kullanabileceğiniz en iyi 5 TikTok MP3 dönüştürücü ve TikTok MP4 dönüştürücü araçlarını bu bölümde bulabilirsiniz. Listede göreceğiniz her araç, son derece güvenlidir ve herhangi bir kötü amaçlı yazılım içermez.

Snaptube

Ücretsiz bir Android uygulamasına rağmen ücretli TikTok dönüştürücülerini dahi geride bırakmayı başaran Snaptube, bu başarısını sahip olduğu özelliklere borçlu dersek yanılmış olmayız. TikTok videolarını hem MP3 hem de MP4 olarak indirmenize olanak sağlayan bu eşsiz araç sayesinde, bütün TikTok indirme işlemlerinizi rahatlıkla ve saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Araç hakkında daha detaylı bilgi almak için bir sonraki bölüme göz atmayı unutmayın.

SSSTik

Kurulumsuz bir TikTok dönüştürücü arıyorsanız, SSSTik’e göz atabilirsiniz. Bu araç ile sadece birkaç dakika içinde en sevdiğiniz TikTok videolarını indirmeniz mümkün.

TikTok MP3 İndirici

Bir diğer adıyla Musicallydown olarak bilinen bu aracı kullanarak, viral TikTok videolarını kolay bir şekilde MP3 veya MP4 formatında indirebilirsiniz.

LoveTik

Bir önceki 2 araç gibi sadece TikTok platformunu destekleyen bu web tabanlı araç, basit kullanımı sayesinde çoğu kullanıcın tercih ettiği bir TikTok dönüştürücü olarak öne çıkıyor. Siteyi kullanarak, birkaç dakika içinde TikTok videosu indirebilirsiniz.

SaveTik

TikTok MP4 dönüştürücü özelliğine ek olarak MP3 formatında da dönüştürme ve indirme işlemi yapabilen SaveTik, binlerce TikTok kullanıcısının tercih ettiği TikTok indirme araçlarının başında geliyor.

Bölüm 2. Detaylı Snaptube İncelemesi

Bir önceki bölümde Snaptube’un başarısının sırrının, uygulamanın sahip olduğu özellikler olduğunu belirtmiştik. Bu müthiş özelliklerin neler olduğunu merak ettiğinizin farkındayız ve bu yüzden, bu bölümde Snaptube’un özellikleri hakkında konuşacağız. Ayrıca bölümün sonunda, Snaptube’u nasıl kurabileceğinizi ve kullanabileceğinizi de öğreneceksiniz.

tiktok mp3 dönüştürücü

Ücretsiz İndir
  • Snaptube TikTok MP3 Dönüştürücü Aracının Başlıca Özellikleri:
  • MP3 ve MP4 formatlarında TikTok indirebilir.
  • İndirdiği TikTok videoları filigransızdır.
  • Kayan pencereler ve otomatik gece modu gibi özellikler ile kullanıcı dostu bir kullanım sunar.
  • TikTok’a ek olarak Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarını da destekler.
  • Reklam içermez.
  • Uygulamanın arama motorunu kullanarak milyonlarca farklı video arayabilir ve indirebilirsiniz.
  • 4K çözünürlükte MP4 ve yüksek bit hızında MP3 indirebilir.

Şimdi, kurulum ve kullanımdan bahsedelim.

Adım 1. Kurulumu tamamlayın.

Snaptube’un internet sitesinde bulunan uygulama APK dosyasını indirin ve dosyayı çalıştırarak, kurulumu tamamlayın.

Not: Kurulum esnasında bir sorunla karşılaşmamak adına cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemenize izin verdiğine emin olun. Bunu kontrol etmek için sırasıyla “Ayarlar >> Güvenlik >> Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” adımlarını uygulayabilirsiniz.

Adım 2. TikTok uygulamasını veya internet sitesini açın ve bir video seçin.

TikTok uygulamasını veya TikTok’un internet sitesini kullanarak, indirmek istediğiniz TikTok videosunu bulabilirsiniz. Videoyu bulduktan sonra videonun bağlantısını kopyalayın ve bir sonraki adıma geçin.

Mobil cihazlarda bağlantıyı kopyalamak için videonun altındaki ok işaretine basabilir ve ekranda beliren “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğini seçebilirsiniz.

Bilgisayarlarda ise bağlantıyı kopyalamak için önce videonun üstüne tıklayabilir ve sağ kısımda bulunan “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

tiktok mp3 dönüştürücü

Adım 3. Snaptube uygulamasını açın ve bir arama gerçekleştirin.

Snaptube’un arama motorunu kullanarak milyonlarca farklı video arayabileceğinizden daha önce bahsetmiştik. Eğer spesifik bir TikTok videosu indirmek istiyorsanız, kopyalamış olduğunuz TikTok videosunun bağlantısını bu bölüme yapıştırmalı ve aratmalısınız.

tiktok mp3 dönüştürücü

Adım 4. TikTok videosunu indirmeye başlayın.

Video ekranda belirdikten sonra sağ alt kısımda bulunan indirme simgesine dokunun ve ekranda beliren format ile çözünürlüklerden bir çift seçin. Seçiminizi yaptıktan kısa bir süre sonra indirme işlemi başlayacak ve sonlanacaktır.

Bölüm 3. TikTok İndirmek ve Dönüştürmek Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

TikTok uygulamasını yüklemeden TikTok indirebilir miyim?

Evet, bunun için TikTok’un internet sitesini kullanabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan bir videoyu açtıktan sonra videonun bağlantısını kopyalayıp, Snaptube’a yapıştırabilir ve TikTok video dönüştürme işleminin tamamlanmasının ardından videoyu indirebilirsiniz.

Dönüştürme için ücret ödemem gerekir mi?

Hayır, yukarıdaki listede bulunan bütün TikTok video dönüştürme araçları tamamen ücretsiz araçlardır. Bu nedenle, bu araçları kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Bir TikTok videosunu nasıl MP3’e dönüştürebilirim?

Bunun için bir önceki bölümde bahsetmiş olduğumuz Snaptube kurulum ve kullanım adımlarını uygulamanız yeterli olacaktır. Snaptube’u kullanarak çok kolay bir şekilde TikTok video dönüştürme işlemi yapabilir ve sevdiğiniz TikTok videolarını indirebilirsiniz.

intern on Dec 11, 2022

Categories