Sosyal medyanın en cazip özelliklerinden birisi de takipçi veya arkadaş sayısıdır. Arkadaş sayısı pek çok etki eden bir özellik olmasa da insanlar, takipçi sayılarını artırmak için neredeyse her türlü yolu deniyorlar. TikTok platformu da her türlü TikTok takipçi kasma yönteminin denendiği bir platform olarak dikkat çekiyor. Peki, TikTok takipçi sayınızı artırmak için ne gibi yöntemler bulunuyor? Bugünkü yazımızda, tam da bu konu üstüne duracağız. Ayrıca, TikTok takipçi kasma konusunda sizlere yardımcı olmayacak olsa da denk geldiğiniz her türlü TikTok videosunu indirebilecek bir araç olan Snaptube’u da sizlere tanıtacağız.

Bölüm 1. TikTok’ta Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

TikTok takipçi sayınızı artırmak için birçok farklı yöntemin bulunduğunu, bir önceki bölümde söylemiştik. En çok takipçisi olan TikTok kullanıcıları, bu başarılarını genellikle sürekli kaliteli ve trend olan videoları paylaşmaya borçlular. Mesela TikTok’un Türkiye ayağının en çok takipçisi olan TikTok kullanıcısı CZN Burak, hep aynı tarzda yemek videoları paylaşmasına rağmen bu videoları oldukça kaliteli ve ilgi bir şekilde sunarak, dünya geneline açılmayı başardı ve bu sayede TikTok’ta 66 milyonluk bir takipçi sayısına ulaştı. Sizler de bu tarz bir yöntem izleyerek takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Bölüm 2. TikTok’ta Takipçi Hilesi Yapabilir Miyim?

Uzun yolla uğraşmak istemeyen TikTok kullanıcıları, “TikTok ücretsiz takipçi” veya “kolay yoldan TikTokta takipçi kasma” gibi aramaları oldukça sık bir şekilde gerçekleştiriyorlar. TikTok’ta kolay yoldan takipçi kasmak için birçok site bulunsa da bu işlem yasal olmadığından dolayı birçok kötü amaçlı insanla karşılaşmanız olası. Yani siz bir TikTok takipçi kasma sitesine para yatırabilir ancak bu site tarafından dolandırılabilir ve hem takipçi kazanamaz hem de elinizdeki parayı da kaybedebilirsiniz. Bu yüzden bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Aşağıda, bizce güvenli olduğunu düşündüğümüz 3 farklı TikTokta takipçi kasma sitesini paylaşacağız. Bu siteler aracılığıyla TikTokta takipçi kasma işlemi gerçekleştirebilirsiniz ve TikTok takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi bu siteleri kullanırken bütün sorumluluğun sizlerde olduğunu lütfen unutmayın.

Bayigram

Popüler sosyal medya platformlarının hepsi için takipçi satışı gerçekleştiren bu site, tabii ki de belirli bir ücret karşılığında hizmet veriyor. Siteyi kullanarak TikTok takipçisine ek olarak beğeni, izlenme ve yorum da satın alabilirsiniz.

Takipmax

TikTok ücretsiz takipçi sitelerinin başında gelen Takipmax, sadece 5-10 dakika içinde 1000 adet takipçiyi hesabınıza ekleyebiliyor. Bu siteyi aracılığıyla kısa sürede takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

TikPlus

Bir uygulama olan TikPlus’u kullanarak TikTok ücretsiz takipçi alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız takipçiler, genellikle 5 dakika içinde hesabınızı takip etmeye başlamış oluyor. Oldukça popüler olan bu araç sayesinde sadece birkaç dakikada yüzlerce TikTok takipçisi elde edebilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube ile Sevdiğiniz TikTok Videolarını İndirin

Snaptube, TikTok takipçisi kasmak konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir uygulama olmasa da favori TikTok videolarınızı indirme konusunda oldukça yardımcı olabilecek bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Sadece saniyeler içinde en popüler TikTok videolarını Android cihazınıza indirmenizi sağlayan bu aracı kullanarak ücretsiz olarak TikTok videosu indirebilir ve indirdiğiniz videoları sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

tiktok takipçi

Ücretsiz İndir

TikTok dışında Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlara da destek sunan Snaptube, aynı zamanda 4K MP4 ve yüksek bit hızında MP3 indirebilen bir araç olarak çoğu ücretli rakibini dahi geride bırakmayı başarıyor. Bütün bu özelliklere ek olarak kayan pencereler ve otomatik olarak devreye giren gece modu gibi çoğu video indirme uygulamasında görmeye alışık olmadığımız özellikleri de bünyesinde barındıran bu araç, neden çoğu listenin ilk sırasında olduğunu bizlere kanıtlamış oluyor.

Sizler de Snaptube ile favori TikTok videolarınızı kolayca indirmeyi öğrenmek istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz ve hemen aşağıda bulabileceğiniz Snaptube rehberine göz atabilirsiniz.

Adım 1. Kurulum aşamasını tamamlayın

Snaptube’u kullanarak TikTok videolarını indirmeye başlamadan önce, uygulamayı Android cihazınıza kurmuş olmalısınız. Merak etmeyin, bu işlemi oldukça kısa bir sürede, kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle, uygulamanın internet sitesine gidin ve sitede bulunan APK dosyasını indirmeye başlayın. Dosya indikten sonra çalıştırın ve ekrandaki yönergeleri uygulayarak kurulumu tamamlayın. İşte bu kadar!

Adım 2. TikTok uygulamasını çalıştırın ve trend videolara göz atın.

TikTok’ta milyonlarca video bulunuyor ve tabii ki de Snaptube’u kullanarak her türlü TikTok videosunu indirebilirsiniz ancak bu adımda, özellikle trend olmayı başarmış videolar üzerinde durmak istiyoruz.
Uygulamayı açtıktan sonra trend videolara göz atmaya başlayın. İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını önce Paylaş, daha sonra da Bağlantıyı Kopyala seçeneklerini seçerek kopyalayın.

tiktok takipçi

Adım 3. Snaptube’u kullanmaya başlayın ve kopyaladığınız bağlantıyı aratın.

Uygulamayı açtıktan sonra ana sayfada bulunan arama bölümüne göz atın. Bu arama bölümüne, daha önce kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın ve aratın.

tiktok takipçi

Adım 4. Trend TikTok videosunun indirme işlemini başlatın.

Videonun indirme işlemini başlatmak için aşağı bölümde bulunan indirme simgesine dokunmanız ve ekranda belirecek format ile çözünürlüklerden istediğiniz ikilinin üstüne basmanız yeterli olacaktır.

Bölüm 4. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

TikTok’ta Türk takipçi hilesi bulunuyor mu?

Evet, yukarıda eklediğimiz araçların bazılarını kullanarak sadece Türk takipçi satın alabilirsiniz.

TikTok’taki takipçi sayısının önemi nedir?

TikTok’taki takipçi sayısı, bir kişinin ne kadar ünlü olduğunu belirten en önemli kriterlerin başında geliyor. Ayrıca, yüksek takipçi sayılı kullanıcılara birçok farklı firmalardan sponsorlu video teklifleri de gelebiliyor. Yani yüksek takipçi sayısı, TikTok’tan para kazanma konusunda oldukça önemli bir kriter olarak öne çıkıyor.

TikTok’ta takipçi hilesi yapmak hesabımın engellenmesine sebep olur mu?

Bu soruya kesin bir cevap vermek oldukça zor. TikTok gibi sosyal medya platformlarında yapacağınız sahte takipçi hileleri genellikle engellenmenize sebep olmasa da bazı durumlarda bu sonuç değişiklik gösterebilir. Bu tarz hileleri yaparken oldukça dikkatli olmalı ve abartmamalısınız.

intern on Dec 15, 2022

Categories