TikTok her ne kadar ilgi çekici bir platform olsa da kendi içinde çeşitli yasaklar barındırıyor ve bu nedenle kullanıcıların, her türlü içeriğe erişmesini engelliyor. Mesela TikTok’ta herhangi bir şekilde, düşük seviye olsa dahi müstehcen içerik paylaştığınız anda o video ve yüksek ihtimalle hesabınız engelleniyor. Peki, bütün bunları paylaşabileceğiniz bir TikTok uygulaması olduğunu söylesek ne düşünürsünüz? Hayır, yanlış okumadınız. Her türlü müstehcen TikTok videosunu paylaşabileceğiniz bir TikTok uygulaması bulunuyor: TikTok 18!

Bu uygulama ve burada denk geldiğiniz videoları indirmenizi sağlayacak Snaptube uygulaması hakkında daha detaylı bilgiyi, yazının sonraki bölümlerinde bulabilirsiniz.

Bölüm 1. TikTok +18 Uygulaması Nedir?

TikTok 18 uygulaması, aslında adına baktığınızda dahi anlayabileceğiniz bir uygulama olabilir. Eğer daha önce en az bir kere dahi TikTok kullanmışsanız, TikTok’ta herhangi bir müstehcen içerik paylaşmanın yasak olduğunu fark etmişsinizdir. Bu tarz içerikler paylaşıldığında, çok kısa bir süre içinde TikTok tarafından kaldırılıyorlar. Peki, bu konuda yapabileceğiniz bir şey bulunuyor mu? TikTok18+ uygulaması da tam olarak burada devreye giriyor. Resmi olmayan bu TikTok uygulamasını kullanarak tamamen yetişkinler için hazırlanmış müstehcen içeriklerin paylaşıldığı TikTok videolarına erişim sağlayabilirsiniz.
Bu uygulamayı indirmek için ise Google’a “TikTok 18 indir” yazmanız ve aratmanız yeterli olacaktır. Ekranda çıkacak sonuçları takip ederek cihazınız için uygun olan TikTok18+ uygulamasını indirebilirsiniz.

Bölüm 2. TikTok +18 Uygulamasının Özellikler Neler?

TikTok18+ uygulamasının özelliklerinden bir önceki bölümde kısaca bahsetmiştik. Genel olarak normal TikTok’un sahip olduğu her türlü özelliğe sahip olan TikTok18 apk uygulamasının ana çıkış noktası, TikTok’ta paylaşılması yasak olan müstehcen içerikleri herhangi bir sorun yaşamadan paylaşmak. Bu nedenle, bu uygulama bu özellik dışında herhangi bir farklı özellik barındırmıyor. Tıpkı normal TikTok kullanır gibi TikTok 18apk uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube ile TikTok Uygulamasından Video İndirme Rehberi

TikTok 18 veya normal TikTok uygulamasında dolaşırken denk geldiğiniz TikTok videolarını, Snaptube ile oldukça kolay ve tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Snaptube, herhangi bir sınırlama barındırmıyor yani videonun TikTok18 apk uygulamasından bir video olmasının bir önemi bulunmuyor. Bu sayede, TikTok 18+ uygulamasındaki müstehcen içerikli TikTok videolarını da kolayca indirebilmenizi sağlıyor.

tiktok 18

Ücretsiz İndir

İndirebileceğiniz videoları iki ana format olarak MP4 ve MP3 formatlarında indirmenize olanak sağlayan Snaptube, aynı zamanda kullanıcılarına tamamen güvenli ve reklamsız bir uygulama kullanım deneyimi sunuyor. Snaptube’u kullanırken hiçbir reklam ve kötü amaçlı yazılımlar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Peki, bu eşsiz uygulama nasıl kullanılabilir? Snaptube, bu konuda da kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor çünkü oldukça basit, sadece 4 adım içeren bir kullanım şemasıyla karşımıza çıkıyor. Aşağıda, Snaptube’u kurmak ve kullanmak için uygulamanız gereken 4 basit adımı bulabilirsiniz.

Adım 1. Snaptube’u kurun.

Snaptube internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirin ve çalıştırın. Bu dosya, uygulamayı Android cihazınıza kolaylıkla kurmanızı sağlayacak.

Adım 2. TikTok veya TikTok 18+ uygulamasını açın ve indireceğiniz videoya karar verin.

Bu uygulamalardan herhangi birinde gezindikten ve indireceğiniz videoya karar verdikten sonra videonun bağlantısını, Snaptube’da kullanmak için kopyalamalısınız.

Video bağlantısı kopyalama işlemi Paylaş >> Bağlantıyı Kopyala adımları izlenerek oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilir.

tiktok 18

Adım 3. Kopyaladığınız TikTok bağlantısını aratmak için Snaptube uygulamasını çalıştırın ve uygulamanın arama motorunu kullanın.

Snaptube’un arama motoru çeşitli platformlardan bağlantıları ve her türlü anahtar kelimeyi arayabilir. Kopyaladığınız bağlantıyı bu arama motoruna yapıştırarak, istediğiniz videoyu uygulama üzerinde açabilir ve indirme işlemine geçebilirsiniz.

tiktok 18

Adım 4. İndirme işlemine geçin.

İndirme işlemi için sırasıyla videonun altındaki sarı butona basabilir ve ekrandaki seçeneklerden herhangi birini seçebilirsiniz. Evet, Snaptube’u kullanmak tam da bu kadar basit!

Bölüm 4. TikTok 18 App Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde 18+ TikTok uygulaması olan TikTok 18 app hakkında bizlere en sık gelen soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz.

TikTok +18 uygulamasında içerik paylaşabilir miyim?

Evet, tıpkı normal bir TikTok içeriği paylaşır gibi TikTok 18 app içinde de istediğiniz içerikleri paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama, sınırsız video paylaşımına izin veriyor mu?

Evet, hiçbir engele yakalanmadan bu uygulamada da sınırsız bir şekilde TikTok videosu oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.

TikTok +18 özel mesajlarına nasıl erişebilirim?

Bu uygulama da normal TikTok arayüzünü barındırıyor bu nedenle tıpkı normal uygulamada olduğu gibi aşağıda bulunan “Gelen Kutusu” sekmesine dokunmanız yeterli olacaktır.

intern on Dec 15, 2022

Categories