TikTok platformundan video indirme konusunda birçok farklı araç bulunsa da bu araçların çoğunun oldukça kalitesiz araçlar olduğunu biliyoruz. Özellikle TikTok’un popülerliğinin tavan yaptığı şu son zamanlarda, her gün belki de yüzlerce farklı basit kullanım sunan ancak kötü amaçlı yazılımlarla dolu olan TikTok video indirme araçları piyasaya sürülüyor. Tabii ki de kötü amaçlı yazılım içeren onlarca farklı TikTok indirme araçlarının arasından sıyrılabilen kaliteli araçlar da bulunuyor. Bugün, bu konudaki 2 aracı inceleyeceğiz: SSSTikTok io ve Snaptube

Bu yazıyı okumaya bitirdiğinizde, SSSTikTokio ve Snaptube araçları hakkında detaylı bilgiye sahip olacak ve ayrıca, Snaptube uygulamasını nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Bölüm 1. SSSTikTok Nedir?

Öncelikle SSSTikTokio aracını tanıtarak başlayalım. SSSTikTok io kısa sayılabilecek bir zaman önce çıkmasına rağmen çoğu TikTok’tan video indirme aracını geride bırakmayı başardı ve listelerin ilk sıralarında yer bulmaya başladı. SSSTikTok indir işlemi yapmadan, ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu araç sayesinde SSSTikTok MP3 indir işlemi yapabilecek ve favori TikTok videolarınızı kolaylıkla indirebileceksiniz.

ssstiktok io

Artıları

 • Kolay bir kullanıma sahip.
 • Sınırsız TikTok videosu indirebilir.
 • MP3 ve MP4 indirebilir.
 • Yüksek kalitede indirme yapabilir.
 • Ücretsiz.
 • TikTok videolarını filigransız bir şekilde indirebilir.

Eksileri

 • Çok sayıda reklam içeriyor.
 • Fazla kalite seçeneği bulunmuyor.
 • İndirme hızı bazen düşük olabiliyor.
 • Sadece TikTok platformundan indirme yapabiliyor.

Gördüğünüz gibi SSSTikTokio aracının birçok artısı ve eksisi bulunuyor. Genel olarak artılarının fazla olduğunu söyleyebileceğimiz bu araç, TikTok indirmek için güzel bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Bölüm 2. Snaptube İncelemesi

Peki, SSSTikTok’a rakip olabilecek en iyi araç olan Snaptube’un ne gibi özellikleri bulunuyor? Gelin, inceleyelim.

Snaptube, özellikle sahip olduğu birbirinden değişik ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekmeyi başaran bir uygulama. Sadece Android cihazlarda çalışan bu TikTok video indirme uygulaması, 300 milyondan fazla kullanıcı sayısıyla neredeyse her rakibini geride bırakmayı başarıyor. Aşağıda, Snaptube’un en önemli özelliklerini bulabilir ve SSSTikTok io ile olan farkını kendiniz görebilirsiniz.

ssstiktok io

Ücretsiz İndir

Artıları

 • TikTok da dahil olmak üzere Facebook, Instagram ve Twitter gibi 50’den fazla platformu destekler.
 • 4K çözünürlükte MP4 ve yüksek bit hızında MP3 indirebilir.
 • Reklam içermez.
 • Ücretsiz.
 • Kayan pencereler ve otomatik olarak devreye giren gece modu gibi farklı özelliklere sahip.
 • Uygulama içindeki arama motoru sayesinde kullanıcılar, her türlü videoyu arayabilir.
 • TikTok videolarını filigran olmadan indirebilir.
 • Uygulamaya entegreli oynatıcı ile video veya şarkı oynatabilir.

Eksileri

 • iOS uygulaması bulunmuyor.
 • Google Play Store’da bulunmuyor.
 • Sunucu kaynaklı sebeplerden dolayı bazen yavaş indirmeler yaşanabiliyor.

İki uygulamayı karşılaştırdığımızda, genel olarak bariz bir üstünlüğün görüldüğünü söyleyebiliriz. SSSTikTok MP3 indir işlemleriniz için çok iyi bir alternatif olacak Snaptube’u kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bölüm 3. Snaptube’u Kurmayı ve Kullanmayı Öğrenin

Snaptube, kullanmak için Android cihazınıza kurmanız gereken bir uygulama olsa da oldukça kolay bir kullanım ve kurulum şemasına sahip. Bu nedenle, her yaştan insan Snaptube’u çok kolay bir şekilde kurabilir ve kullanabilir. Uygulamayı kurmak ve kullanmak için yapmanız gerekenleri, hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Adım 1. Snaptube APK dosyasını indirin ve çalıştırın.

SSSTikTok MP3 indir işlemlerinize alternatif olacak Snaptube uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek için uygulamanın internet sitesini ziyaret edin. Sitedeki APK dosyasını indirdikten sonra çalıştırın ve kurulumu tamamlayın.

Kurulum esnasında sorunla karşılaşmamak adına cihazınızın bilinmeyen kaynaklar ile ilgili olan ayarını aktifleştirin. Bunun için sırasıyla Ayarlar >> Güvenlik adımlarını izleyebilirsiniz.

Adım 2. TikTok platformunda bulunan ve indirmeye karar verdiğiniz videoyu açın.

İndirmek istediğiniz videoya daha önce karar verdiyseniz, direkt olarak o videoyu açın. Eğer indirmek için henüz bir video bulmadıysanız, TikTok’u açın ve gezinmeye başlayın. İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra videonun alt kısmında bulunan ok işaretine ve daha sonra da “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine basarak videonun bağlantısını kopyalayın.

Bilgisayardan TikTok’a erişim sağlıyorsanız, videonun üstüne tıklayabilir ve videonun üstüne tıkladıktan sonra sağ tarafta beliren “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğini seçerek videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

ssstiktok io

Adım 3. Snaptube’u çalıştırın ve uygulamanın arama özelliğini kullanarak TikTok videosunu aratın.

İndirmek istediğiniz TikTok videosunun bağlantısını, Snaptube’un arama motoru aracılığıyla aratabilirsiniz. Kopyaladığınız TikTok videosu bağlantısını, uygulamanın ana sayfasındaki arama bölümüne yapıştırın ve aratın. İndirmeye çalıştığınız videonun saniyeler içinde ekranda belirdiğini göreceksiniz.

ssstiktok io

Adım 4. TikTok videosu indirmeye başlayın.

Ekranın alt kısmında bulunan, sarı renkteki “İndir” butonuna basarak indirme seçeneklerini görebilirsiniz. Sizlere sunulan seçeneklerden istediğiniz seçeneğin üstüne dokunun ve indirmeyi başlatın.

Bugünkü yazımızda, TikTok’tan video indirme konusundaki en iyi araçların başında gelen 2 farklı aracı detaylı bir şekilde inceledik. Bu araçlar arasından bir aracı tavsiye etmemiz gerekseydi, bu araç kesinlikle Snaptube olurdu. Sizler de Snaptube’u kullanmaya başlayarak Google’da “SSSTikTok indir” gibi çeşitli aramalar yapmaktan kurtulabilirsiniz. İyi eğlenceler!

intern on Dec 15, 2022

Categories