TikTok her yaştan bir milyardan fazla insanın her gün kullandığı uygulamaların başında geliyor. Yakın sayılabilecek bir zamanda hayatımıza giren bu platform, günümüzdeki neredeyse her viral videonun çıktığı platform olma özelliğini de taşıyor. Hiç TikTok ile alakanız olmasa dahi Instagram’da veya Facebook’da gezinirken başkalarının yüklediği viral TikTok videolarına denk gelebilirsiniz. Peki, denk geldiğiniz bu viral TikTok videolarını nasıl indirebilirsiniz? Bunun için TikTok video indirme özelliğine sahip bir TikTok video indirici aracına ihtiyacınız var. Merak etmeyin, bu konuda sizlere yardımcı olacağız. Bugünkü yazımızda, piyasadaki en iyi TikTok video indirici araçlarını ve bu araçları kullanarak nasıl TikTok video indir işlemi yapabileceğinizden bahsedeceğiz.

Bölüm 1. TikTok’tan Video İndirme Araçları

TikToktan video indirme işlemi yapabilmek için yüzlerce farklı araç bulunuyor ancak bu yöntemlerin çoğu, oldukça kalitesiz ve güvenilir olmayan araçlar olarak öne çıkıyor. Peki, bu durumda ne yapmalısınız? Güvenilir ve kaliteli bir TikTok video indirici bulmanın ne kadar zor olabileceğinin farkındayız. Bu nedenle, bu konuda oldukça uzun süren bir araştırma yapmaya ve piyasadaki en iyi TikToktan video indirme araçlarını sizlere tanıtmaya karar verdik. Bu bölümdeki araçların hepsi, kalite ve güven konusunda herhangi bir soruna sahip olmayan, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ve TikTok video indir işlemi yapabileceğiniz araçlar olarak listemizde yer edindiler. Eğer TikToktan video indir işlemi yapmak için bir araç arıyorsanız, bu listedeki araçları tavsiye ederiz.

Snaptube

Android kullanıcılarının vazgeçilmez TikTok video indirme araçlarının başında gelen Snaptube, bu başarısını kesinlikle bir şans eseri elde etmedi. Sektörde pek de uzun bir süredir bulunmamasına rağmen çoğu uygulamayı geride bırakmayı başaran bu eşsiz araç, TikTok video indirme işlemlerinizi MP3 ve MP4 şeklinde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Snaptube hakkında daha fazla bilgiyi, yazımızın bir sonraki bölümünde bulabilirsiniz.

SSSTik

SSSTik, aşırı basit kullanımı ve kurulum gerektirmemesi ile öne çıkmayı başaran bir araç. Sadece TikTok videolarını indirebilen bu aracı kullanarak, viral TikTok videolarını sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

Savefrom

TikTok platformu da dahil olmak üzere popüler sosyal medya platformlarının çoğunu destekleyen Savefrom, pek fazla kalite seçeneği sunmuyor olmasına rağmen birçok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

TikTokDownload

Kısa adıyla TTDL, TikTok videolarını MP3 veya MP4 olarak indirebileceğiniz bir platformdur. Sitenin Türkçe çevirisinin çok düzgün olmaması ve bazen otomatik olarak İngilizce versiyona geri dönmesi gibi eksiler, TikTokDownload’ı dördüncü sıraya atıyor.

SaveTik

Bir başka “sadece TikTok indiren” araç olan SaveTik, kullanıcı dostu arayüzü ile binlerce kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Kolay bir kullanım ve kurulum ile uğraşmak istemiyorsanız, SaveTik’e göz atabilirsiniz.

Bölüm 2. En İyi TikTok Video İndirme Aracı: Snaptube

Snaptube hakkında daha detaylı bilgi vereceğimiz bölüme hoş geldiniz. Bu bölümde, Snaptube’u detaylı bir şekilde inceleyecek ve bu müthiş aracı kullanarak nasıl TikTok MP4 indir işlemi yapabileceğinizden bahsedeceğiz.

Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki Snaptube, rakiplerini oldukça geride bırakmasını sağlayan birtakım özelliklere sahip bir uygulama. Sadece Android için olmasına rağmen 300 milyon indirmeyi geride bırakan bu müthiş araç, çoğu ücretli TikTok indirme aracının dahi sahip olmadığı özellikler ile dikkat çekiyor. Hemen aşağıya bakarak, Snaptube’un en dikkat çekici özelliklerinin bir kısmını görebilirsiniz.

tiktok video indir

Ücretsiz İndir
  • 4K çözünürlüğe kadar MP4, sunulan en yüksek bit hızında MP3 indirebilir.
  • Tamamen ücretsiz ve reklamsızdır.
  • TikTok’un dışında Facebook, Instagram, Twitter ve WhatsApp gibi 50’den fazla platformu destekliyor.
  • Kayan pencereler özelliği sayesinde hem Snaptube’u kullanabilir hem de başka bir işle ilgilenebilirsiniz.
  • Karanlık ortamlarda otomatik olarak devreye giren gece modu, gözlerinizi korur ve daha rahat bir kullanım sunar.
  • Uygulama içindeki sosyal medya platformlarına giriş yapabilir ve uygulamadan çıkmadan, bu platformlarda gezinebilirsiniz.
  • Yüksek hızda indirme işlemi yapabilirsiniz.

Yukarıdaki Snaptube özelliklerine ve çok daha fazlasına erişip, ücretsiz olarak TikTok video indir işlemi yapabilmek için tek yapmanız gereken şey Snaptube’u indirmek ve cihazınıza kurmak! Bunu yapmak için ise hemen aşağıdaki kısma göz atabilirsiniz

Adım 1. Snaptube’un kurulumunu gerçekleştirin.

Kurulum için uygulamanın APK dosyasına ihtiyacınız var. Bu dosyayı, Snaptube’un internet sitesinde bulabilir ve indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve kurulumu tamamlayın.

Adım 2. TikTok’u açın ve indireceğiniz videoyu bulmak için gezinmeye başlayın.

Bu adım için TikTok’un web sürümünü veya uygulamasını kullanabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra;

Mobil cihazlarda: Videonun sağ alt kısmında bulunan ok işareti >> Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyin.
Bilgisayarda: Videonun üstüne tıklayın ve sağ taraftaki “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine basın.

tiktok video indir

Adım 3. Snaptube’u çalıştırın ve TikTok bağlantısını aratın.

Kopyaladığınız TikTok bağlantısı sayesinde Snaptube’u kullanarak bir indirme işlemi yapabileceksiniz. Kopyaladığınız bağlantıyı, uygulamanın arama motoruna yapıştırın ve aratın.

tiktok video indir

Adım 4. Videoyu indirmeye başlayın.

Videoyu MP3 veya MP4 olarak indirmek için sarı renkteki indirme butonuna basabilir ve daha sonra, ekranda beliren kalite ve çözünürlük seçeneklerinden istediğiniz çözünürlük- kalite çiftinin üstüne dokunabilirsiniz.

Bölüm 3. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

İndirdiğim TikTok videolarını nerede bulabilirim?

İndirdiğiniz videoları, hem Snaptube’un “Dosyalarım” bölümünde hem de Android cihazınızın galerisinde bulabilirsiniz.

TikTok’tan video indirmek ücretli mi?

Bazı TikTok MP4 indir işlemi yapabilen araçlar ücretli olsa da bizim listemizdeki bütün araçları, herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

İndirdiğim videolarda TikTok yazısı olacak mı?

Hayır, eğer videoları filigransız bir şekilde indirmeyi seçerseniz, videolarda TikTok yazısı bulunmaz.

intern on Dec 11, 2022

Categories