iOS cihazların en sorunlu yanlarından birisi olarak, TikTok videosu indirmenizi sağlayan araçları desteklememelerini gösterebiliriz. Android’in aksine iOS cihazlarda video indirme araçlarını kullanamıyorsunuz çünkü Apple, bu konuda oldukça katı yasaklara sahip. Mesela iPhone telefonunuza iPhone TikTok video indirme işlemi yapmak istediğinizi düşünün, bunu nasıl yapabilirsiniz? Genellikle bunun için oldukça kapsamlı adımları uygulamanız gerekiyor. Ancak durum, Android’de oldukça farklı bir şekilde işliyor. Herhangi bir Android cihaza TikTok videosu indirmek sadece birkaç dakikanızı alıyor. Peki, TikTok video indirme iOS özelliğine sahip bir araç ile nasıl TikTok video indir iOS işlemi yapabilirsiniz? Bugün, genel olarak bu konu üstünde duracağız.

Bölüm 1. iOS Cihazlar için En İyi TikTok Videosu İndirme Araçları

Daha önce de bahsettiğimiz gibi iOS cihazlara (iPhone, iPad vb.) TikTok video indirme iOS işlemi yapmak oldukça zahmetli bir iş. Bu işlemi gerçekleştirmek için her türlü aracı kullanamazsınız. Özel olarak, iOS cihazları destekleyen bir araç kullanmalısınız. Hemen aşağıya göz atarak, en popüler iPhone TikTok video indirme araçlarını (iPad için de kullanabilirsiniz.) öğrenebilir ve bu araçları kullanarak TikTok video indir iOS işlemi yapabilirsiniz.

SSSTik

iPhone TikTok video indirme işlemi yapmayı da destekleyen SSSTik’i kullanarak her türlü iOS cihazına MP3 veya MP4 olarak TikTok videosu indirebilirsiniz. Kullanım adımları biraz karışık olsa da SSSTik, bu konuda en efektif araçlardan birisi olarak biliniyor.

SaveTT

iOS cihazları destekleyen bir başka araç olan SaveTT, kurulum ile uğraşmadan kullanabileceğiniz bir TikTok videosu indirme iOS aracı. Sadece birkaç dakika içinde, sevdiğiniz TikTok videolarını iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

SaveTik

Savetik ile kurulumsuz bir şekilde iOS cihazınıza TikTok videoları indirebilirsiniz.

All in One Downloader

TikTok’a ek olarak birçok farklı popüler platformu da destekleyen All in One Downloader ile sadece TikTok video indirme iOS işlemlerinizi değil, diğer platformlardan da video indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Snapsave

Basit kullanımı sayesinde dikkat çekmeyi başaran Snapsave, çoğu indirme aracına göre daha kolay bir şekilde TikTok videosu indirme iOS işlemi yapmanıza olanak sağlıyor.

Bölüm 2. Android’de TikTok Videosu İndirmek: Snaptube

Android cihazlarda TikTok videosu indirmenin TikTok videosu indirme iOS işlemi yapmaya göre çok daha basit olduğundan ilk bölümde bahsetmiştik. Bu bölümde, Android cihazlarınızda TikTok videosu indirme işlemlerinde kullanabileceğiniz müthiş bir uygulamayı sizlere tanıtmak istiyoruz: Snaptube!
Snaptube uygulaması ile yüksek bit hızında MP3 ve 4K çözünürlüğe kadar MP4 formatlarında medya dosyası indirebilirsiniz. TikTok video indir iOS işlemi için en ideal araçlardan birisi olan ve Tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz Snaptube, TikTok platformu da dahil olmak üzere tam tamına 50 farklı popüler platformu destekliyor ve bu konuda çoğu rakibini geride bırakmayı başarıyor. Ayrıca hiçbir kötü amaçlı yazılım içermeyen bu olağanüstü araç, kendi içinde bulunan oynatıcı sayesinde her türlü medya dosyasını oynatmanızı; arama motoru sayesinde de milyonlarca farklı videoya sadece birkaç kelime aratarak ulaşabilmenizi sağlıyor. Peki, bu araç nasıl kullanılır? Bu sorunun cevabını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

tiktok video indir ios

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube’un APK dosyasını indirin ve çalıştırın.

Kurulumu tamamlamak için gerekli olan APK dosyasını, Snaptube’un resmi internet sitesinde bulabilirsiniz. Bu dosyayı indirdikten sonra çalıştırıp, kurulum işlemini gerçekleştirin.

Adım 2. TikTok’u açın ve Snaptube’u kullanarak indireceğiniz TikTok videosunu seçin.

TikTok uygulamasını veya internet sitesini açarak, gezinmeye başlayın. İndirmek istediğiniz TikTok videosunu bulduktan sonra videonun bağlantısını kopyalayın.

tiktok video indir ios

Adım 3. Videoyu, Snaptube’u kullanarak aratın.

Snaptube’u çalıştırın ve kopyaladığınız video bağlantısını, uygulamanın arama motorunda aratın. Kısa bir süre sonra, indirmek istediğiniz videoyu göreceksiniz.

tiktok video indir ios

Adım 4. İndirme işlemini tamamlayın.

Video belirdikten sonra, sağ alt kısımda bulunan indirme butonuna dokunun. Ekranda beliren çözünürlük ve kalitelerden bir çifti seçip, indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Bölüm 3. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Bu bölümde, özellikle TikTok videosu indirme konusunda bizlere sıkça sorulan soruları ve bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

TikTok videolarını logosuz bir şekilde nasıl indirebilirim?

Bunun için Snaptube gibi bir TikTok videosu indirme aracı kullanmanız yeterli olacaktır. Bu tarz araçlar, TikTok videolarını filigransız (logosuz) bir şekilde indirmenizi sağlar.

TikTok videolarını nasıl indirebilirim?

Eğer TikTok videosu indirmek için Snaptube kullanacaksanız, yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Yazımızın başındaki listedeki araçları kullanmak için ise araçların internet sitesine göz atabilirsiniz.

TikTok’tan indirdiğim videolarda neden filigran var?

TikTok, içerik üreticilerinin haklarını korumak için videolara filigran ekliyor. Bu nedenle, TikTok’tan uygulama aracılığıyla indirdiğiniz her türlü video, filigran içeriyor.

intern on Dec 11, 2022

Categories